Тариф «Смартфон 2G»

Реєстрація
22.04.10
Місто
Ивано-Франковск
Телефон
Samsung s5230
Redlcell,
1) Так, працюватиме.
2) Можна замовляти, в першу чергу використовуватиметься пакет 3G інтернету, виключення діє лише на послуги «Ночной Интернет»,
«Социальные сети + Яндекс», «lifecell видео»,
ці послуги надаватимуться із шейпом
 
Реєстрація
08.09.16
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Redmi 2, Enhanced Edition, 2014813
А якщо стандарну абонплату (1 грн/день) сплачуватиму, то в щоденному пакеті буде 50 мб 3ж інтернету?

Виходить, тоді спочатку "списуватиметься" щоденні 50 мб/день 3ж, потім замовлений пакет 3ж, після цього - безліміт 2ж?

Не знайшов на сайті Лайф. Як, в разі потреби, вимикати послугу 2ж безліміт?
 
Останнє редагування:

Бомбер

НГУ
Реєстрація
14.12.16
Місто
Кривой Рог
Телефон
LeEco Le S3 (X522)
2) Якщо послуга "2ж безліміт" активна, можна замовити пакети 3ж інтернету? Який інтернет використовуватиметься в першу чергу 2ж чи 3ж? (І чи потрібно буде якось перемикатися між 2ж/3ж "вручну"?)
замовити можна, а ось користуватись 3G інтернетом ні, тільки після відключення данноі послуги, так було у мене.
 
Реєстрація
21.02.11
Місто
Киев
Дерьмо, а не скорость у лайфа на этом тарифе, у водафона как то пошустрее работает
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
fikys, я услугу подключал - зря потраченные деньги.
 
Реєстрація
21.02.11
Місто
Киев
alex_b, да я вынуждено пополнил, вот и проверил заодно, больше лайфу ни копейки не дам
 

abx

Реєстрація
12.07.16
Місто
Сіверськ -> Кам'янське
Телефон
Samsung M21
Лайфселл так глубоко заархивировал сабж, что не найти условий на оффсайте. Дай Бог, они и про сам тариф забудут
 
Реєстрація
20.05.15
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Redmi 3 Pro
Тариф «Смартфон 2G» закрывают

Сегодня обрадовали смской: "З 8.12.17 Ваш тариф "Cмартфон 2G" припиняє свою дію. Обслуговування продовжиться на тарифі «Оптимальний Смартфон S» - безліміт на lifecell, 3ГБ, 80хв на інших по Україні, за 50грн/30дн. Додатково 5ГБ на 14днів! Деталі: s.lifecell.ua/change3 чи 7117 (безкоштовно)"
 
Реєстрація
28.07.16
Місто
Kiev
Да. тоже только что пришла СМС.
Я так понимаю тарифа дешевле 50 грн/мес. не найти?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
Я ищу с плохоньким и минимальным интернетом + немного звонков на другие сети, с абонкой менее 50 грн. Подскажете?
 
Реєстрація
15.09.09
Місто
Черкассы
Телефон
Redmi 11
Я ищу с плохоньким и минимальным интернетом + немного звонков на другие сети, с абонкой менее 50 грн. Подскажете?

я смотрю в сторону Конструктора, если менять номер - Льготный, но там инета совсем мало 250мб\мес
 

Vigilante

Restless Heart
Реєстрація
29.07.10
Місто
Луцьк
Телефон
Samsung S20 FE Duos
Да. тоже только что пришла СМС.
Я так понимаю тарифа дешевле 50 грн/мес. не найти?

"Дзвінки всім" - 40 грн/міс. абонплата, але це якщо не потрібен інет. Теж прийшла СМСка про закриття Смартфон 2G. І треба ж, тільки вчора думав, як це Лайф ще не закрив цей тариф, і тут на тобі. Думки матеріальні.
 
Реєстрація
07.11.17
Місто
Каменское
Да, жаль, неплохой был тариф, много знакомых им пользовались (для звонков) начался процесс удорожания тарифных планов.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
Льготный в прошлом году купила для мамы, он замечателен, но глядя на закрытие нашего тарифа....Ой, молчу, чтобы не сглазить.
 
Реєстрація
07.11.17
Місто
Каменское
Кому чисто для звонков смотрите тариф Сделай сам, если чисто в сети ЛС- 35 грн, можно заказать за 5 грн дополнительно 50 мин на других (кому надо).
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Думки матеріальні.

нет. просто обычный просчёт возможного развития той или иной ситуации . думаю решение о закрытии тарифов было принято не вчера а гораздо раньше , так думки ниочем.
 
  • Like
Реакції: goga
Реєстрація
27.10.07
Місто
Чернигов
Телефон
Doogee x20
Мда, придется что то подыскивать для звонков на лайф:(
Вот думаю, как лутше, дождаться снятия абонки 3 декабря или 2 декабря перейти на "особливий смартфон". Подскажите спецы как лутше?
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
chsa, лучше "лучше", а не "лутше".
А по вопросу - разницы никакой нет. Может 3 числа ещё на один месяц абонку оплатить.

Добавлено через 30 секунд
Женек, с таким успехом можно просто в Звонки всем перейти:)
 
Останнє редагування:
Зверху