Про вакцинацію

Коронавірусна хвороба (COVID-19)

  • Не хворів

    Голосів: 84 25.0%
  • Перехворів декілька разів

    Голосів: 17 5.1%
  • Перехворів в тяжкому стані

    Голосів: 8 2.4%
  • Перехворів в легкому стані

    Голосів: 81 24.1%
  • Перехворів в середньому стані

    Голосів: 57 17.0%
  • Вакцинувався; без побічних

    Голосів: 178 53.0%
  • Вакцинувався; з побічними

    Голосів: 48 14.3%
  • Вакцинуватися не збираюсь

    Голосів: 37 11.0%
  • Є летальні випадки серед родичів чи знайомих

    Голосів: 64 19.0%
  • Не вакцинувався, але планую

    Голосів: 8 2.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Напевно ось цей фуфел

ага, но подождем ответ "знающего" человека )
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
окремо про БАДи мені особисто пропонували різні лікарі і не раз і не один лікар
Смотря какой БАД. Много лекарств за бугром идет именно как БАД из-за сложности(или дороговизны) лицензирования лекарственных препаратов. Скажем у нас продается гептрал(Эббот) по цене ~800 грн за 20 табл. 500мг. И БАД Sam-e(разных производителей и цен), который можно купить например за ~1000 грн 60 табл. 400мг. Состав единахов. Ну или силимарин, который по сути карсил, т.е. основа - расторопша. Но цена просто небо и земля. Если тот же дохтур продаст силимарин чуть дороже, чем на забугорном сайте, но значительно дешевле, чем карсил, то вполне себе нормальное предложение. Вопрос в том, предлагается ли к обоюдному удовольствию необходимое или просто втюхивается набор витаминов за бешенные бабки.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
EvgenyTar,
Если первый пример еще куда не шло, хотя сомнителен. Так как доказанное действие у препарата есть только как у антидепресанта, а прописывают его от бог знает чего, особенно если почитать инструкцию к БАД-версии.

То второй сравнивает более дорогой бад в форме таблеток экстракта расторопши с более дешевым бадом в форме расторопши.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
webivan, смысл то понятен. :) Не могут же производители печатать описалово под копирку для своего продукта с одинаковым действующим веществом. Тогда будут брать только более дешевое. Например мазь дипросалик и бетаметазон. Какая там разница в цене? Была раз в 10, сейчас наверно и того более... А у гептрала и Sam-e "всего" 2.5, но при его цене это ух как дохрена.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Згадую своє совкове/постсовкове минуле...прийшов до школи і кличуть в медпункт на прививку...ніхто дозволу ні в кого не питався...Ніхто нікого в медзакладі не спостерігав. Сказали треба, значить треба...І ніякої корі з краснухою в школах тоді не було. Тепер же всі стали дуже розумні і начитані...тому і епідемії хвороб, яких теоретично давно вже могло не бути.
Смотри, я ребёнок СССР, все те прививки школьные делал вместе со всеми, ни одной не пропуская! И толку? В 1983 году заболел корьевой краснухой, благодаря чему потерял зрение:(
..
А на рахунок Чорнобиля, я глянув серіальчик...багато на що відкрилися очі...і добре, що тепер не совок!
Не воспринимай этот сериал как документальное кино, они многое в чем отошли от реальных событий! Хочешь знать более-менее правду про чернобыльскую аварию - почитай "Чернобыльскую тетрадь" Григория Медведева. Он сам атомщик, собрал всю максимальную информацию, воссоздал практически посекундно, ЧТО происходило на ЧАЭС до и после аварии, и какие именно действия и бездействия, а также халатное злоупотребление, привели к той злополучной аварии!
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Розкажу про свій нещодавній досвід. Цікавився питанням щеплень, оскільки алергік. У ранні роки отримав майже всі щеплення. У післяшкільні роки не отримував нічого. Зараз через те, що вчасно не робив ревакцинацію від дифтерії та правця, проходжу потрійне щеплення (перша доза, друга за місяць, і третя через пів року). Якщо вчасно робити, то лише один укол. Календар щеплень є на сайті МОЗу та на сторінці Супрун, і в поліклініках.
Для щеплення достатньо направлення сімейного лікаря та листок про те, що ти здоровий, для другого чи третього щеплення такий висновок теж потрібен. Кабінети щеплень пустують, черг нема. Безкоштовно. Працюють цілий день. На час другого щеплення у моїй поліклініці не було вакцини. Без проблем прийняли в іншій. Але після нього у мене боліла рука та було спухше, тверде місце уколу більше тижня.
У дитинстві я хворів на кір. Вакцина від неї теж безкоштовна. Але для таких, як я, потрібно здати аналіз на антитіла від кору. Якщо їх достатньо: то ревакцинація не потрібна. Такий аналіз коштує у приватних лабах від 170 грн.
Для дорослих людей, які мають різних статевих партнерів і не захищений секс варто зробити щеплення від гепатиту Б. Вакцина платна (купляється в аптеці з холодильником), колють її в поліклініці безкоштовно, приймають лише з чеком. Варто перед купівлею все обговорити у кабінеті щеплень. Направлення лікаря теж потрібне.
Дівчаткам, до початку сексуального життя, варто зробити щеплення від деяких штамів вірусу папіломи, це захистить її у дорослому житті від кількох видів раку.
Чоловікам і жінкам після 45 варто зробити колоноскопію, щоб уберегтися від раку кишківника.

Добавлено через 47 секунд
Смотри, я ребёнок СССР, все те прививки школьные делал вместе со всеми, ни одной не пропуская! И толку? В 1983 году заболел корьевой краснухой, благодаря чему потерял зрение:(

Не воспринимай этот сериал как документальное кино, они многое в чем отошли от реальных событий! Хочешь знать более-менее правду про чернобыльскую аварию - почитай "Чернобыльскую тетрадь" Григория Медведева. Он сам атомщик, собрал всю максимальную информацию, воссоздал практически посекундно, ЧТО происходило на ЧАЭС до и после аварии, и какие именно действия и бездействия, а также халатное злоупотребление, привели к той злополучной аварии!
Тоді вакцини від кору не було...

Добавлено через 7 минут
webivan, смысл то понятен. :) Не могут же производители печатать описалово под копирку для своего продукта с одинаковым действующим веществом. Тогда будут брать только более дешевое. Например мазь дипросалик и бетаметазон. Какая там разница в цене? Была раз в 10, сейчас наверно и того более... А у гептрала и Sam-e "всего" 2.5, но при его цене это ух как дохрена.
Некоректне порівняння. Можна порівнювати Целестодерм від Шеринг плау із нашими бетаметазонами. Обидва - креми, в обох та сама діюча речовина, швейцарська, правда, чистіша, і основа краща для шкіри.
Дипросалик - мазь, або лосьйон, з додаванням саліцилової кислоти, а бетаметазон - ні. Але порівнюємо іномарки з вітчизняними машинами.
 
Останнє редагування:

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Ситуація у ті часи була кардинально іншою.
В ті часи вакцини не були для держави джерелом прибутку(як це є для сучасних фармацефтичних компаній). Виготовляли їх у запланованій кількості. Тому майже не було потреби у консервантах для вакцин, якщо вони і використовувались, то не були такими агресивними до людського організму, як зараз.
Так і зараз вакцини не є джерелом прибутку для держави. Навпаки

Добавлено через 13 минут
Почитав про вакцинацію від кору СРСР.
УРСР ввела вакцину проти кору в 1968 році (використовуючи одновалентний ленінградський штам), а дводозовий графік боротьби проти кору був введений у 1986 році.
фахівці ВОЗ припускають, що вакцінація в СРСР була не дуже ефективною через низьку імуногенністт вакцини і недотримання правил її зберігання, а дані про охоплення щепленнями штучно завищували.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Альтруїзм? Може для держави ні, але що, виробники вакцин будуть виробляти їх собі у збиток?
А може їх виробляють тому що є замовлення? Чи думаєте штампують як кондоми ?! З такими вимогами до умов зберігання і термінів ніхто не буде робити конвеєрно "на потім" Є календар щеплень, є минулорічні показники по вакцинації, може ще якісь параметри і все.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Чи думаєте штампують як кондоми ?!
Я думаю, спочатку компанії-виробники "підїджають" до "впливових осіб" різних рівнів, ті роблять "ажіотаж" у засобах масової інформації, далі потрохи йдуть замовлення...
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Альтруїзм? Може для держави ні, але що, виробники вакцин будуть виробляти їх собі у збиток?
Чому альтруизм, раціоналізм. Епідемії обійдуться державі дорожче, ніж щеплення.
І що поганого в тому, що виробники вакцин заробляють? УСІ виробники заробляють, макарони, телефони, вібратори - що б ви не купили, вам це не по собівартості продають

Добавлено через 6 минут
Я думаю, спочатку компанії-виробники "підїджають" до "впливових осіб" різних рівнів, ті роблять "ажіотаж" у засобах масової інформації, далі потрохи йдуть замовлення...
Що за?))))
Вакцин багато, і виробників також, нема ніякого консорціуму та заговору)))
Дійсно є потреба в вакцинах, тому їх і виробляють. А потреба є, тому що це самий дієвий на сьогодні спосіб попередити епідемії. Історія виникнення та впровадження вакцінації говорить нам про ніаби які успіхи в подоланні багатьох хвороб. І більше - вибуховий ріст тривалості життя сто років тому забовязаний винаходу вакцин.
 
Останнє редагування:

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Не слухаєте ВОЗ, то послухайте хоча б Сатану, він діло каже

 

Linkoln

Заблокирован
Реєстрація
18.09.18
Місто
Львов
Телефон
Meizu m5 note + Lg frog
прививка от Гриппа чуть ли не единственная ( как и от бешенства при укусе) нужная прививка , жду завоза ... вроде как должна появиться скоро
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Перемедон, Ваксігрипа там і не буде, щось інше закупають.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Маякните тут, когда появится, на таблетках.уа на сейчас - Ваксигип - не найдено.

Есть ещё те же liki24.com монобанковские. У них не совпадают данные с таблетки.юа. Две недели назад искал инфанрикс гекса дочке, на таблетках глухо, на ликах было.
 

Linkoln

Заблокирован
Реєстрація
18.09.18
Місто
Львов
Телефон
Meizu m5 note + Lg frog
Маякните тут, когда появится, на таблетках.уа на сейчас - Ваксигип - не найдено.

уже есть неделю или две . просто на форум не заходил. ваксигрип терра

Добавлено через 35 секунд [MENTION=1862]Maxxx[/MENTION]
 
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Ширнулся и в этом году Ваксигриппом Тетра, полёт нормальный.

В этом году по 15 вакцинированным (из них 5 мужчин) заметил, что у женщин чаще проявляется побочка в виде небольшого отёка места укола и болевых ощущений, которые проходят дня через полтора-два, у девочек еще быстрее. У мужиков побочек не заметили, ширнули - пошел.
 
Зверху