Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
knedlyk, ти ж ніби то вже таке запитував?? Треба тимчасово поставити той роутер саме на тому місці, де плануєш ставити першу точку, потім у сусідній будівлі заміряй сигнал (тільки WiFi Analyzer'ом - в dBm, а не в "палках"!!) там, де ставити другу точку, який буде рівень - це й буде показником, чи буде воно працювати, та чи буде це "умовно надійно".
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, ти ж ніби то вже таке запитував?? Треба тимчасово поставити той роутер саме на тому місці, де плануєш ставити першу точку, потім у сусідній будівлі заміряй сигнал (тільки WiFi Analyzer'ом - в dBm, а не в "палках"!!) там, де ставити другу точку, який буде рівень - це й буде показником, чи буде воно працювати, та чи буде це "умовно надійно".
Зараз стрибає між -30 та -40 дБ. Цікавить зв'язок між роутером та меш-пристроєм. Чи буде різатися швидкість? Бо або я замінюю роутер на 3й кубик, або з'єдную їх по повітрю.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Камрады, можете поругать/похвалить Asus rt-ac750? Цель - воткнуть в него USBшный модем для раздачи Инета внутри небольшой дачи на ноут и пару смартфонов. На Розетке и Алло (тут в нашем городке под заказ) - 899 гривен. Цена смешная - но каков он в эксплуатации?
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Гудзак, ИМХО, в условиях дачи диапазон 5ГГц - излишен. У меня в доме стоит Xiaomi 3 с прошивкой Padavan - соседских точек 2.4 ГГц почти "не слышно", эфир "чистый". 5 ГГц в итоге выключил - радиус действия меньше, смысла особого не увидел, разве что файлы между девайсами гонять, мне без надобности.

Брал домой "поиграться" Netis 5230 с USB, еще дешевле ASUS или Xiaomi - ничем не хуже моего Xiaomi кроме одной фигни - почему-то не работает Wi-Fi МФУ Samsung.
 

Mike_84

Borg Warner
Реєстрація
26.10.07
Місто
Львів
Телефон
Lumia 1020
Kritik, вистав регіон Україна. Або канал вручну вибери з середніх а не крайніх. Всякі напіврозумні залізяки з віці можуть мати обрізання канали сугубо під Україну. А роутер універсальну прошивку для всіх ринків
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Друзі, будь ласка, допоможіть розібратися ще в 1 нюансі. Якщо я буду бріджувати 2 роутери шнуром, а далі на 2 роутері роздавати сигнал, наскільки це рішення буде краще, якщо я просто на 2 роутері підніму точку доступу?... Краще з точки зору: а) швидкости, б) стійкости з'єднання.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Kritik, вистав регіон Україна. Або канал вручну вибери з середніх а не крайніх. Всякі напіврозумні залізяки з віці можуть мати обрізання канали сугубо під Україну. А роутер універсальну прошивку для всіх ринків
Взял еще раз, попробовал - не в каналах дело. Проблема в МФУ. Если я SSID в Netis переименовываю - то все работает. Но надо во все девайсы этот новый SSID прописывать. Что-то инженеры Samsung перемудрили, сильно уж он помнит мой Xiaomi. Или MAC WLAN (не WAN) у роутера надо менять, но так как роутер не мой - даже не хочу смотреть, меняется ли он вообще.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Kritik, имел гемор с мфу Гнуса, с разными роутерами, что-то с ними не так. Никому не рекомендую.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Kritik, сбрось (инициализируй) настройки (или только сетевые) МФУ по дефолту.
Не один раз сделал, результат нулевой. Где-то намертво прописались настройки.

Kritik, имел гемор с мфу Гнуса, с разными роутерами, что-то с ними не так. Никому не рекомендую.
Согласен, что программисты Samsung имеют какой-то своеобразный взгляд на вещи. Но что мне нравится - печать с телефона напрямую, причем телефон с NFC даже настраивать даже не надо - положил на крышку, предлагает скачать приложение, устанавливай, выбирай фото и печатай. Если установлено - приложение запускается автоматически, выбирай фото и печатай. Без nfc надо приложение найти в google play, если установил - запускать надо самостоятельно :) . Ну и печать из любого места в доме, МФУ стоит где удобно, а не куда провод дотянется.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Будь ласка, порадьте точку доступу 2,4 + 5 ГГц, indoor з 2 портами lan та живленням через звичайний адаптер. Потрібно прокинути 2 мережі (основну та гостьову на обох діяпазонах 2,4 та 5 ГГц). Основний роутер Tenda AC9. Спасибі.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
в условиях дачи диапазон 5ГГц - излишен
В умовах квартири також мало толку від 5 ГГц бо покриття погане. Хіба що в тій кімнаті де роутер стоїть буде нормально працювати 5 ГГц, в інших кімнатах через слабкий сигнал вивалюється в 2,4 ГГц. Тому, якщо треба обійтися лише одним роутером без всяких AiMesh і таке інше, і не проводити кабелі в інші кімнати окрім тієї де роутер - 5 ГГц не допоможе. Принаймні в мене так. Хоча на 5 ГГц в мене є лише один сусід і ефір майже пустий - толку від нього мало. А 2,4 ГГц по всім кімнатам більш-менш ловить і немає сенсу штучно покращувати покриття (але ефір засраний сусідами).
 

anaconda

мирный житель
Реєстрація
28.06.11
Місто
Киев, Одесса, Несебыр
Телефон
в подписи
Будь ласка, порадьте точку доступу 2,4 + 5 МГц, indoor з 2 портами lan та живленням через звичайний адаптер. Потрібно прокинути 2 мережі (основну та гостьову на обох діяпазонах 2,4 та 5 МГц). Основний роутер Tenda AC9. Спасибі.
tplink wdr4300 + openwrt, прекрасно решит вашу задачу.
кроме разделения портов (можно назначить до 5 независимых проводных интерфейса), так-же можно разделить и беспроводные сети как в диапазонах, так и в зонах обслуживания назначив независимые имена типы шифрования и беспроводные интерфейсы.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Потрібен роутер до 500 грн, що можете порадити?

У бабушки несколько месяцев трудится Netis WF2411E, гривен за 240-250 можно найти. Пока проблем вообще никаких, правда она его выключает на ночь, но это уже кому что.
 
Реєстрація
01.08.18
Місто
Луцк-Вильнус
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Зверху