Mike_84

Borg Warner
Реєстрація
26.10.07
Місто
Львів
Телефон
Lumia 1020
оффтоп
після епопеї з кількома битими екранами, не важливо на який телефон, для себе зроби висновок, дешевше телефон продати і купити новий, чим ліпити старий. Або оригінал дорогий, або з аліка хлам. Переклейка тача теж лажа, або олефобки нема, або сітка тача видна, або скло мутне, але в основному крихке шо піпец. Люди не бийте оригінальні екрани))) ЗІ: єдиний раз коли мені за дешево попався оригінальний модуль, це для Лееко
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Oneplus 6 open beta 7. Завезли eSim и встроили приложение с бандлами для роуминг трафика. В статусе сим слота появился идентификатор eSim (EID).
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
OnePlus 6 и OnePlus 6T получили фирменную оболочку Xiaomi MIUI 10, но работает она нестабильно

Участник знаменитого форума XDA-Developers под псевдонимом ProtoDeVNan0 портировал фирменную оболочку Xiaomi MIUI 10 для смартфонов OnePlus 6 и OnePlus 6T. Причем порт основан на самой свежей версии Android 9.0 Pie.

В перенесенной на смартфон не из серии Xiaomi оболочке присутствуют все основные функции MIUI 10: фирменный интерфейс, навигационные жесты управления, встроенный искусственный интеллект и прочие возможности.

(с)
Указанная ссылка позиционируется как первоисточник ?....
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Oneplus 6T получает обновление 9.0.10 и те кто пользуется whatsapp пишут, что есть проблемы со звуком......
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Black_Shef, про сканер в екрані.
Мені от більше цікаво як воно буде конфліктувати з додатками, де при вході на місці відбитка циферблат, як в тому ж Моно. На всіх відео, що я бачив, показували лиш розблокування екрана.

Як воно на практиці?
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Взяв 6Т. Сканер хоч і викликає ефект вау, але повільніший за звичайний. Ну і не завжди спрацьовує. Видно треба перереєструвати. Проте екран просто бомба, як на мене, швидкодія, жести - поки задоволений. Автономність і камеру треба буде детальніше затестити.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
На этих смартфонах есть слот для карты памяти?
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
Maxxx, нету... а зачем? 6Т минимум 128ГБ версия идет
 
  • Like
Реакції: Lorn

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
johnlife, в принципе согласен, незачем, любому пользователю 128 должно хватить. А влагозащита?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
зекономили на сертифікації, яка грошей коштує

В чому тоді така "широка" популярність цього бренду (послідовника BBK) "у вузьких колах"? Тут зекономили, там зекономили (на слоті), а девайс недешевий. Ще й "голий" Андроїд, так? Хто реально користується, поясніть цей "вау-ефект"?
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
В чому тоді така "широка" популярність цього бренду (послідовника BBK) "у вузьких колах"? Тут зекономили, там зекономили (на слоті), а девайс недешевий. Ще й "голий" Андроїд, так? Хто реально користується, поясніть цей "вау-ефект"?

А в чому економія для споживача? Формально захист є, а навіть ті смартфони, які мають цей захист офіційно, не покриваються гарантією в разі якщо "втопляться". В чому тоді різниця?

Щодо "популярності" OnePlus. Основна причина - oxygen os. Це не просто "голий андроїд", а все-таки в адекватному розмірі допилений андроїд без зайвих "свістопєрдєлок", які є в інших оболочках і які по суті більшості не потрібні, але здорово так сповільнюють систему. Плюс в процесі користування OnePlus постійно допилює свою ОС. І як наслідок (я не перебільшую) моя 3-ка після 2,5 років користування працювала ідеально без будь-яких лагів навіть краще, аніж з коробки. Якби не деградація аккума, то я б і не думав міняти її.
Той же самий OnePlus з Гідрогеном на борту (китайська версія oxygen os) - взагалі не цікавий.
Далі - актуальне залізо за адекватні гроші. Ставили 6 гіг ОЗУ ще в 2016-му. Може того 3/3Т і зараз круто працюють.
Швидка зарядка

Нема слота для карт пам'яті? Я особисто прожив з 64 гігами спокійно і ні разу не пожалів, що його нема. Тим більше якщо зчитування даних картки пам'яті якось сповільнює роботу системи, то нафіг вона тим більше не потрібна.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Нет беспроводной зарядки - странно для флагмана..:confused:

А на скільки це критично? Якщо присутність безпровідної зарядки збільшувала би вартість на умовних 50 баксів, то нафіг вона потрібна. Хоча в тому ж Макларен Едішн могли б і зробити.
Вангую, що це залишили як одну із нових фішок для 7-ки.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Lorn, критично - якщо вже брати китайця за такі немаленькі гроші, то копіїчну спіральку могли б під кришку вже додати. Зручно, коли воно є - наприклад, я заряджаю смартфон вночі постійно на одному й тому ж місці на тумбочці, просто покласти на підставку і не смикати роз‘єм, це ж кайф.
 
Зверху