Мобільний зв'язок в Карпатах

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В українських Карпатах Київстар впевненноперемагає.
с. Осмолода (Рожнятівський, Івано-Франківська) - БС Київстар, 2G.
с. Бистриця (Надвірнянський, Івано-Франківська) -Київстар, 2G.
с. Мислівка (Долинський, Івано-Франківська) - Київстар, 2G.
с. Шепіт (Путильський, Чернівецька) - Київстар, 3G.
г. Томнатик (Путильський, Чернівецька, між с. Сарата та Шепіт) - Київстар, 2G. Охоплює хребет Прелучний, Пнів'є. Сигнал наявний до полонини Дуконя в монастирі.
с. Пробійнівка (Верховинський, Івано-Франківська) - наявний 2G від Київстар, інші оператори відсутні. Місце встановлення БС не визначив. Покриття з'являється від пол. Тарниця.
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
В українських Карпатах Київстар впевненноперемагає.
с. Осмолода (Рожнятівський, Івано-Франківська) - БС Київстар, 2G.
с. Бистриця (Надвірнянський, Івано-Франківська) -Київстар, 2G.
с. Мислівка (Долинський, Івано-Франківська) - Київстар, 2G.
с. Шепіт (Путильський, Чернівецька) - Київстар, 3G.
г. Томнатик (Путильський, Чернівецька, між с. Сарата та Шепіт) - Київстар, 2G. Охоплює хребет Прелучний, Пнів'є. Сигнал наявний до полонини Дуконя в монастирі.
с. Пробійнівка (Верховинський, Івано-Франківська) - наявний 2G від Київстар, інші оператори відсутні. Місце встановлення БС не визначив. Покриття з'являється від пол. Тарниця.

А Інтертелеком тестував?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
А Інтертелеком тестував?
Я перевіряв Інтер. В більшості сіл, через які проїжджали, його не було. Села, як правило, знаходяться в низинах біля річки. Але при підйомі в гори, покриття з"являлось. Не знаю, чи всюди так, бо не дуже слідкував за цим. Я перевіряв в с.Пилипець - покриття там не було. Потім, на пів-дороги при підйомі на Чорногорський хребет, воно з"явилось, при переміщенні по хребту - також завжди було. Звідки тягнуло - х\з, не до того було. Ну, а як спускались в низ до водоспаду Шипіт, то знову пропало. Біля самого водоспаду не провіряв, бо не було часу цим займатись.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Може не Чорногірський, а Боржавський хребет?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Може не Чорногірський, а Боржавський хребет?
Та, може. Не пам"ятаю вже, 4 роки тому це було. Потрапили тоді в горах в туман, а потім в зливу, вечір наближувався, дуже швидко треба було переміщуватись, то й толком не було часу встанолювати своє місце перебування.
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
З власного досвіду можу сказати, що у гірський місцевості починаючи з висот 1300 м і вище Інтертелеком має мабуть найкраще покриття зі всіх мобільних операторів (за винятком центральних Горган).
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Інтертелеком має мабуть найкраще покриття зі всіх мобільних операторів (за винятком центральних Горган)
В Гринявах, Чивчинських горах, на горганському низькогіррі його немає.

Чорногора, Свидовець - так, має непогане покриття. Але це дані дворічної давнини.
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
На Чорногорі в Інтера на даний момент добре покриття, з обох сторін вище 1500 м навіть ЗG інтернет є. По Чивчинських горах в 2016 на самому Чивчині та полонині під ним зі сторони Чорного Черемоша покриття було.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
По Чивчинських горах в 2016 на самому Чивчині та полонині під ним зі сторони Чорного Черемоша покриття було.
В жовтні минулого року щось його там не памятаю. Заходили на Чивчин з Буркуту (від джерела), ночували в колибі на північному схилі.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Яремче и Буковель, а также между ними, что прошлый год, что этот, ИТ стабильно, ЛС дал бы второе место, КС третье, ВФ не было, не знаю.
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
В жовтні минулого року щось його там не памятаю. Заходили на Чивчин з Буркуту (від джерела), ночували в колибі на північному схилі.

В січні 2016 покриття у підніжжі Чивчина там де великий гуртожиток з сауною та басейном покриття було. Можливо справа в телефоні або понижують силу сигналу базових. В місці де базується наш підрозділ було таке, що в частині приміщень стало проблематично навіть з голосовим звязком не кажучи вже про інтернет. Залишили декілька заявок на *750 - ситуація на деякий час покращилась. Зараз знову те саме.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Авжеж. Відразу всі почнуть селфітися і викладати в інтернет.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Панове, як справи із 3G/4G в Татарові? Чию сімку краще взяти? За досвідом Микуличина, готельний WiFi може виявитися пшиком на 1-2 Мбіт/сек, тому хочу мати підстраховку. Жити буду в "Під хом'яком", якщо знавцям це щось скаже.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
18.07.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone
Знаю точно, возле АТБ жопа со связью в помещение, ни ВФ ни КС.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Панове, як справи із 3G/4G в Татарові? Чию сімку краще взяти? За досвідом Микуличина, готельний WiFi може виявитися пшиком на 1-2 Мбіт/сек, тому хочу мати підстраховку. Жити буду в "Під хом'яком", якщо знавцям це щось скаже.

В самому Татарові LTE у всіх операторів ще з минулого року, а вот Під Хом'яком то напевно краще утонити в персоналу готелю.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Панове, як справи із 3G/4G в Татарові? Чию сімку краще взяти? За досвідом Микуличина, готельний WiFi може виявитися пшиком на 1-2 Мбіт/сек, тому хочу мати підстраховку. Жити буду в "Під хом'яком", якщо знавцям це щось скаже.
в этом году зимой останавливался в "ПХ", в номерах у них ви-фи. Ездил с КС и ВФ - вроде проблем с интернетом не наблюдал. Инет юзал не помню с какой сим вне помещения.
 
Зверху