Харчові продукти: якість, ціни, акційні пропозиції

dima1

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
30.09.08
Місто
Мальмё
Телефон
Samsung Galaxy S20 Ultra
Реєстрація
28.03.13
Місто
Kyiv
А в итоге одна-две дефачки там постоянно дрейфуют, тк "ваша покупка включает товары, для которых нужен контроль кассира" - бухло или хрень какая-то с прицепленной радиометкой.
Но удобно, да.
Еще в вэлмарте кассиры перевзвешивают весовой товар. Наверное были прецеденты...

а куда без дефачек - бывает народ стоит и тупит у этих касс самобослуживания, не понимая на что нажимать и куда совать карточку...
 

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
Это ж не подорожник...

Там, где сталкивался с этими кассами: или народ тупит, или по кривое и некоторые шаги даже с консультантом нужно по пару раз пройти, не все магазинные фишки работают (скидки, бонусы и тп).

Так что я пока в кассу для пенсов, если не с 1-2 товарами и не без скидок.
 
Реєстрація
08.09.10
Місто
Херсон
Телефон
Samsung note 20.
Я и за границей сколько скуплялся в супермаркетах, не особо подобное самообслуживание развито. Все стоят в очередях, иногда весьма приличных. Было бы странно, если б у нас это было настолько распространенно.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Re: Развод на деньги, кидалы, мошенничество, странные звонки, выигрыши

А если в ценах 1913 года?
Сути это не меняет. Мне в те времена (я был студентом), родители давали 15 грн на неделю. Я за них ездил в Днепр туда-обратно, неделю питался в общаге еще и на пиво-сигареты хватало. Так что да, 6 коп. тогда - это совсем не 6 коп. сейчас;)
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Развод на деньги, кидалы, мошенничество, странные звонки, выигрыши

Сути это не меняет. Мне в те времена (я был студентом), родители давали 15 грн на неделю. Я за них ездил в Днепр туда-обратно, неделю питался в общаге еще и на пиво-сигареты хватало. Так что да, 6 коп. тогда - это совсем не 6 коп. сейчас;)
В 1913-му?
Угу, а ще кажуть, за 6 коп корову тоді можна було купити.)))
 

NPP

Реєстрація
27.09.10
Місто
Бердичев, Житом. обл.
Телефон
OnePlus 5 = KS+Life; iPad5 = Киевстар 3G Онлайн

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Re: Развод на деньги, кидалы, мошенничество, странные звонки, выигрыши

Пишут, 60 руб. В другом источнике, 53-85 руб, в зависимости от сезона. 67 копеек при Иване Грозном было.

При чтении книжек ориентируюсь на курс к грн около 1:150-1:200.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
У Львові один із колишніх Сільпо зробили Треш.
Це реальний трешак. Має вигляд як радянська плодоовочева база в захудалому колгоспі. Уніформа у касирів як роби у фільмах про зону.
Бридко навіть поруч проходити.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Кочевник, така?
 
Реєстрація
25.05.14
Місто
Тетіїв
Телефон
Impression 1.45
а у мене футболка і кофта (Велика кишеня )
вдома носяться (уже 5 рік як там не працюю)
(футболку під світером не видно) а з кофти я емблему зняв - для поранки то що треба
(тепленька ))) )
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
В Україні з'явиться нова міжнародна мережа супермаркетів

Інвестиційна група VolWest Group (Луцьк) буде розвивати в Україні міжнародну мережу продуктових магазинів Spar.

Відзначається, що 24 січня 2017 року компанія Spar Україна Корпорейшн, яка входить в VolWest Group, уклала з міжнародною групою Spar International договір про співпрацю, який передбачає розвиток мережі магазинів Spar на ринку України. Spar Україна Корпорейшн має намір протягом декількох місяців відкрити перший супермаркет мережі в м.Рівне.

За даними генерального директора компанії Сергія Шавлукевича, до кінця 2017 планується відкрити 15 магазинів мережі Spar в Україні.

“Spar в Україні буде розвиватися в чотирьох торгових форматах: Spar Express (магазини біля будинку – торговельною площею до 200 кв. м), Spar (супермаркети 200-800 кв. м), EuroSpar (супермаркети 0,8-3 тис. кв. м), InterSpar (гіпермаркети більше 3 тис. кв. м)”, – наголошується в повідомленні.

За словами Шавлукевича, в планах VolWest Group – розширення мережі магазинів Spar в Україні до 50 торгових закладів протягом трьох років, шляхом відкриття власних та франчайзингових магазинів.
 
Зверху