Реєстрація
27.10.07
Місто
Днепр
Причина: шапка теми
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
11.04.15
Місто
Киев
Ваш запрос не может быть обработан по техническим причинам. Повторите операцию позже. [ Error code -6]
Поддержка говорит, проблема на стороне экваера (приват)
 

al-m

red-*****.com
Реєстрація
25.02.08
Місто
Херсонская обл.
Телефон
Samsung
Новый дизайн пополнения - никак не освою

Пополняю МТС, выбираю "збережена карта" а дальше не вижу что нажимать и где карта
 
Реєстрація
14.10.10
Місто
Киев
а как, чтоб не вводить каждый раз карту?

Сохраненной картой можно оплатить только на тот телефон, на который уже была оплата этой картой. Это то, что называется токен - связка компа, телефона и карты
 
  • Like
Реакції: al-m
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Маю промокод на поповнення мобільного рахунку без комісії, у веб-версії не знімає комісію,а в андроїд знімає. У когось була подібна проблема?
 
Реєстрація
19.02.12
Місто
Черновцы
Телефон
Iphone 6s plus
Маю промокод на поповнення мобільного рахунку без комісії, у веб-версії не знімає комісію,а в андроїд знімає. У когось була подібна проблема?



Дивно, але у мене наоборот: в веб версії комісія 2%, декілька разів перевіряв, а в IOS - 0.
Це при тому, що я також по промокоду знижку активував.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
До чого тут іпей? Саме купон на портмоне видає Більше.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Як в цьому сервісі взагалі здійснювати оплату? Обрав постачальника комунальних послуг, ввів рахунок - а там тількі зберегти шаблон. Відкрив збережений шаблон, а його можна тількі редагувати. Ніяких кнопок "сплатити"...
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Як в цьому сервісі взагалі здійснювати оплату? Обрав постачальника комунальних послуг, ввів рахунок - а там тількі зберегти шаблон. Відкрив збережений шаблон, а його можна тількі редагувати. Ніяких кнопок "сплатити"...
Важко розібратися в Портмоне. Спробуй додавати кожний платіж окремо і підписувати шаблони.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Спробуй додавати кожний платіж окремо і підписувати шаблони.
Знайшов компанію "Київгаз", ввів номер рахунку. Можу тількі зберегти шаблон. Створюю шаблон Київгаз. Все, інших немає. Захожу в шаблони, відкриваю Київгаз. А його я можу тількі редагувати. Де кніпочка "Сплатити"???

Чи можливість оплати відразу вимикається після введення акційного промокоду на 3 місяці? Немає оплат, немає комісій. Все дуже чесно.
 
Реєстрація
11.04.15
Місто
Киев
Знайшов компанію "Київгаз", ввів номер рахунку. Можу тількі зберегти шаблон. Створюю шаблон Київгаз. Все, інших немає. Захожу в шаблони, відкриваю Київгаз. А його я можу тількі редагувати. Де кніпочка "Сплатити"???

Чи можливість оплати відразу вимикається після введення акційного промокоду на 3 місяці? Немає оплат, немає комісій. Все дуже чесно.


Поширені запитання

Чому немає рахунків для оплати комунальних послуг?

Подібно до паперових, електронні рахунки надходять один раз на місяць у діапазоні 10 – 15 числа. Щойно комунальна компанія надає базу електронних рахунків – вони відображаються у профілі і Ви маєте змогу їх оплатити.
https://www.portmone.com.ua/r3/uk/faq#why_are_there_no_bills_to_pay_for_utilities
 
Зверху