Отключение центральных телеканалов кабельными операторами

Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Re: С нового года кабельные операторы Одессы прекращают транслировать центральные тел

Таки отключили. Включили какие-то местные.
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
Re: С нового года кабельные операторы Одессы прекращают транслировать центральные тел

Оключайте кабельное, симметрично ;)
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Re: С нового года кабельные операторы Одессы прекращают транслировать центральные тел

Это не у меня лично, поэтому....я в гостях
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Re: С нового года кабельные операторы Одессы прекращают транслировать центральные тел

Триолан отключил уже кому-то за неуплату ?
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Re: С нового года кабельные операторы Одессы прекращают транслировать центральные тел

Триолан отключил уже кому-то за неуплату ?

Новогодний юмор? ))
У Триолана открьітьій сигнал.
Для "отключения" абонента нужен визит монтера.
 

Yarik

Коллекционер sim карт
Реєстрація
04.11.07
Місто
Одесса
Телефон
nokia
Re: С нового года кабельные операторы Одессы прекращают транслировать центральные тел

На 8-ю секунду Нового года Интер отключился (не дождавшись конца поздравления Президента) и кабельный оператор начал тасовать список каналов. Параллельно было включено ийапи тиви - где все работает по сей день.
 
Реєстрація
31.08.12
Місто
Одесса
Телефон
OnePlus 6T
Re: С нового года кабельные операторы Одессы прекращают транслировать центральные тел

у меня в Одессе на iptv пропала только группа интер. Мир ее проху.
Еще обновочка: в новых договорах-time sift (машина времени) запрещают правообладатели каналов.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Re: С нового года кабельные операторы Одессы прекращают транслировать центральные тел

Частина провайдерів в Одесі відключила загальнонаціональні українські телеканали
За повідомленнями користувачів кабельного телебачення Одеси, у новорічну ніч на 1 січня 2017 року частина одеських операторів кабельного ТБ відключила ретрансляцію загальнонаціональних українських телеканалів. Демарш пов’язаний із розбіжностями між провайдерами і найбільшими медіагрупами України щодо вступу в дію з 1 січня 2017 року норм скорочення складу універсальної програмної послуги (УПП).

Про відключення загальнонаціональних телеканалів повідомила, зокрема, у своєму Facebook Ірина Пугачова.
«Одеські кабельники піднесли сюрприз. В нуль годин, після того, як пролунали привітання президента і відбив годинник "дванадцять", були відключені всі українські центральні канали. У нас "Сана Плюс". Зайшли на сайт до них, виявляється, вони заздалегідь підготували цей сюрприз, не попередивши абонентів мережі хоча б в рухомому рядку. Набір каналів, що залишилися, просто жах: Ківаловщіна, Трухановщіна і комуніст з дельфінарію. І, звичайно, залишили «112 Україна» Саші Януковича і newsnetwork Рабиновича з мураєвським фейсом. Ці на місці. Навіть Шустера всі провайдери залишили», - повідомила вона.
Ірина Пугачова також зазначає, що у провайдера «Сана Плюс» у переліку каналів на 2017 рік немає центральних українських каналів й всіх інші каналів, хто входять в їхні медіагрупи.
«Ну і, звичайно, немає 5-го каналу. Тих, хто був головним ретранслятором Майданів. Головний ворог регіоналів і всієї проросійської вати. Пам'ятаємо, як вата кидалася на мікрофони 5-го каналу», - написала вона.
Водночас, за її словами, мешканці її будинку можуть перейти до іншого провайдера – «Тенет», який купив всі пакети загальнонаціональних каналів, крім 5-го каналу.
«Йдемо на сайт Тенет, він присутній в нашому домі. Знайомимося з їх умовами і тарифними пакетами. Тенет купив все пакети, але у них немає 5 каналу. Так само видно чиї вуха стирчать у провайдера», - стверджує вона.
За повідомленням керівниці Одеського Кризового медіацентру Альони Балаби у Facebook, замість загальнонаціональних українських телеканалів у ніч на 1 січня в Одесі провайдери увімкнули заборонені російські телеканали: «Частина одеської публіки несамовито скаржиться, що рівно о 00.05 в Одесі відрубили всі центральні українські канали і запустили російські. І замість Гімну України їм довелося читати біжучий рядок: "Путін в новорічному зверненні назвав 2016 непростим". Всі сіли на попу, вибачте, від подиву і зараз вигукують: "Мать вашу"».

За інформацією Альони Балаби, власники одеських провайдерів готові були йти на компроміс у переговорах з найбільшими українськими медіа групами і платити їм за ретрансляцію контента 5 грн з кожного абонента.
«Але потім почитали договори, які недбало накидали на електронку. У тих договорах - в односторонньому порядку можливість збільшення вартості пакета, повний контроль над господарською діяльністю, і шрафи занебесні за найменші порушення. За такого підходу років через 2-4 у них просто заберуть їх бізнес. На переговори з боку центральних олігархічних каналів ніхто не йде. Крім того, за різними оцінками, ця плата операторів не більше 1-3% їх доходів - тобто тут справа принципу», - написала вона.
На разі на ситуацію в Одесі відсутня як офіційна реакція Міністерства інформаційної політики України і Національної ради телебачення і радіомовлення, так і коментарі очільників цих відомств у Facebook.
 
Реєстрація
31.08.12
Місто
Одесса
Телефон
OnePlus 6T
Re: С нового года кабельные операторы Одессы прекращают транслировать центральные тел

ну и чего медиагруппы добаваются тем же запретом time sift? То что я вообще не буду их смотреть в эфире, а буду скачивать пиратский контент их же каналов
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Re: С нового года кабельные операторы Одессы прекращают транслировать центральные тел

ну и чего медиагруппы добаваются тем же запретом time sift? То что я вообще не буду их смотреть в эфире, а буду скачивать пиратский контент их же каналов
а ты попробуй найти их контент.
в большинстве случаев - все только на официальных сайтах есть, с их плеером со встроенной рекламой
 
Реєстрація
12.09.09
Місто
Кременчуг
Телефон
Xiaomi Redmi 10 4/64GB
Re: С нового года кабельные операторы Одессы прекращают транслировать центральные тел

Деньги-барыги понятное дело. Но за включение каналов страны окупанта... И им скорее всего ничего не будет. Копилка зрады опять увеличилась
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Re: С нового года кабельные операторы Одессы прекращают транслировать центральные тел

а ты попробуй найти их контент.
в большинстве случаев - все только на официальных сайтах есть, с их плеером со встроенной рекламой
Раньше все было на фс, да и в ютубе можно сейчас найти
 
Реєстрація
12.09.09
Місто
Кременчуг
Телефон
Xiaomi Redmi 10 4/64GB
Re: С нового года кабельные операторы Одессы прекращают транслировать центральные тел

А их контент надо искать? :)
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Re: С нового года кабельные операторы Одессы прекращают транслировать центральные тел

Бывает иногда интересное, моей маме когда-то понравился рецепт с программы "все буде добре".
 
  • Like
Реакції: Vval

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Город-герой Киев
Телефон
Xiaomi Note 8 Pro, Lenovo Tab 4 8 plus
Re: С нового года кабельные операторы Одессы прекращают транслировать центральные тел

Плохо владею вопросом, но почему абоненты не купят себе приставки т2 и забудут о кабеле? Кабельное ТВ же не бесплатное.
 
Реєстрація
31.08.12
Місто
Одесса
Телефон
OnePlus 6T
Re: С нового года кабельные операторы Одессы прекращают транслировать центральные тел

Т2 это всего 32 канала, из которых сейчас работают не все даже.
Это какая никакая антенна и разводка опять каоксиала по всей квартире. (ну тут у кого как конечно).
Это хуже, хоть и не намного, качество картинки по сравнению с ОТТ и цифрой по кабелю.
Отсутствие хоть каких-то сервисов цифрового ТВ, кроме тв-программы.
 

DVP

Заблокирован
Реєстрація
31.08.14
Місто
Полтава
Телефон
Samsung J510H (2016)
Re: С нового года кабельные операторы Одессы прекращают транслировать центральные тел

Плохо владею вопросом, но почему абоненты не купят себе приставки т2 и забудут о кабеле? Кабельное ТВ же не бесплатное.
Ну так было же бесплатное. Сейчас да купил тюнер и забил на триолан.

Добавлено через 1 минуту
revaz, Те каналы что мы смотрим все есть в т2
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.08.12
Місто
Одесса
Телефон
OnePlus 6T
Re: С нового года кабельные операторы Одессы прекращают транслировать центральные тел

это дело вкуса. Я написал свои мотивы.
Лично меня бесит - какого черта они запретили моему оператору TimeShift (машина времени)
 

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Город-герой Киев
Телефон
Xiaomi Note 8 Pro, Lenovo Tab 4 8 plus
Re: С нового года кабельные операторы Одессы прекращают транслировать центральные тел

Ну так было же бесплатное. Сейчас да купил тюнер и забил на триолан.
У матери тоже был шаровой Триолан. Подскажешь цену приставки? За ссылку буду отдельно благодарен.
У меня все телики со встроенным тюнером, идет 46 каналов.
 

DVP

Заблокирован
Реєстрація
31.08.14
Місто
Полтава
Телефон
Samsung J510H (2016)
Re: С нового года кабельные операторы Одессы прекращают транслировать центральные тел

У матери тоже был шаровой Триолан. Подскажешь цену приставки? За ссылку буду отдельно благодарен.
У меня все телики со встроенным тюнером, идет 46 каналов.
Я на олх-е купил World Vision T57M, новый цена 320 - 350 грн, есть разные цены.
Да и по Киеву есть куча инет магазинов.
 
Зверху