У меня загранпаспорт


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    450

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Із 1 січня 2015 року видаються тільки біометричні закордонні паспорти. Видані до цієї дати паспорти чинні до закінчення терміну їх дії.

Строк дії документу:
  • громадянам України, які не досягли 16 років, оформляються на строк до 5 років;
  • іншим громадянам України — до 10 років.
Опис біометричного документу​
1659ea8a35c7c3fbe9b92ba100504fda.jpg

Сервіси:
ReadID Me — програма для зчитування інформації на закордонному паспорту (для платформи Android).
 
Причина: оптимізація вигляду шапки
Останнє редагування модератором:

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Малки, пощастить наступного разу
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
Янус, да я уже, кажись, понял, в чем мой фейл. Я зашел на сайт где-то в 23:50, и перешел к шагу 2 сразу; соотвественно, в 0:00 дальше двигался с шага 2 сразу, тогда как на шаге 1 вводил телефонный номер. И, видимо, оно посчитало его уже "устаревшим".

Добавлено через 35 минут
На всякий случай переспрошу: оформлять же загранпаспорт можно в абсолютно любом отделении из тех, что есть на сайте? В т.ч. другой город.
"Регистрация" играет роль только для ID-карты же?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
Я все-таки записался. Теперь у меня вопрос: в реквизитах, что предлагаются на сайте
*;6390;548814;1;*Оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон з дня оформлення заяви-анкети у строк не пізніше ніж через 20 робочих днів;
ничего не меняем, если старый паспорт оставлять планирую? Кто как платил?
Доплаты, как я уже понял из темы выше, быть не должно?..
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Я, вроде, доплачивал какую-то небольшую сумму
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
plebis, но реквизиты были без изменения в назначении платежа?
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
В тумбе платил, с помощью девочки, не подскажу
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Я все-таки записался.
В Харьков ? Сколько в Сумах мест для оформления по живой очереди ? Зайди, ведь это не через весь Киев переться. Уверен, что может ожидать такой же сюрприз, как и меня, "отсутствие" людей.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
В Харьков ? Сколько в Сумах мест для оформления по живой очереди ? Зайди, ведь это не через весь Киев переться. Уверен, что может ожидать такой же сюрприз, как и меня, "отсутствие" людей.
Мне удобнее в Харькове, я здесь сейчас чаще.
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Киев\Чернигов
Я все-таки записался. Теперь у меня вопрос: в реквизитах, что предлагаются на сайте

ничего не меняем, если старый паспорт оставлять планирую? Кто как платил?
Доплаты, как я уже понял из темы выше, быть не должно?..
Платил по реквизитам с сайта, за старый паспорт не доплачивал
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Malky, я поменял реквизиты (они банально у Альфы не помещались), доки уже сдал - проблем не было.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Через високий попит на закордонні паспорти можливі затримки строків видачі оформлених документів
У зв’язку із ситуацією, яка склалася довкола оформлення та друку паспортів громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, хочемо повідомити наступне.

Станом на 5 липня 2017 року в Україні оформлено понад 4 млн біометричних паспортів для виїзду за кордон, з них маже 1,7 млн оформлено у 2017 році.

Через поєднання двох факторів - сезонне зростання попиту та ажіотаж, пов'язаний із запровадженням безвізового режиму України з ЄС, починаючи з травня попит на закордонні паспорти різко зростав. Вже сьогодні підрозділами міграційної служби, центрами надання адміністративних послуг оформлюється понад 22 тисячі замовлень на добу, що приблизно удвічі більше, ніж в аналогічний період минулого року.

Зі свого боку, Державне підприємство «Поліграфкомбінат «Україна» у ці дні максимально збільшило свої виробничі потужності - на 35 %, що дозволило у червні 2017 року на замовлення Державної міграційної служби виготовити та персоналізувати 300 тис. документів. Це втричі більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Розуміючи державну важливість виготовлення біометричних документів, Поліграфкомбінат «Україна» завжди робив все можливе, щоб оптимізувати виробничий процес та вчасно виконати замовлення.

Тому сьогодні ПК «Україна» разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі докладає максимальних зусиль щодо придбання додаткового обладнання по випуску паспортів громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, що дозволить значно збільшити потужності підприємства та максимально задовольнити потреби громадян України.

Підвищений попит та різке збільшення кількості оформлюваних документів можуть спричиняти тимчасові затримки у видачі паспортів. Дізнатися про стан оформлення та друку документа можна за допомогою електронного сервіса на офіційному веб-сайті ДМС України, дані сервіса оновлюються тричі на день.

За прогнозами попит на закордонні паспорти має знизитися вже у другій половині липня – на початку серпня (як це відбувається щороку наприкінці туристичного літнього сезону), тому громадянам, які не планують подорожувати за кордон у найближчі місяці, у міграційній службі радять не стояти у чергах, а зачекати кілька тижнів та оформити документи у значно більш комфортних умовах.

Із вдячністю за розуміння та повагою

Державна міграційна служба України

Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів»
 

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
как считаете, когда спрос упадёт? У меня уже впечатление, что их не по 1, а на развес выдают. Ну и у кого больше био паспортов - тот быстрее улетает.
 

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
Я, судя по фото, наблюдаю больше пенсионеров, чем учащихся :)
 

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
Им надо "щоб було"...
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Menwyy, чергу тримають
 
Зверху