Реєстрація
19.02.16
Місто
Киев
Телефон
Redmi Note 10 5G
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

взяв 2/16 Gray, а вони не SE.
Стосовно китайська (азійська) чи глобальна версії - цей брєд поширює цитрус, на справді залізо однакове, просто софт (ос) різний. Всі підтримують два стандарти - CDMA та GSM. Я саме брав для Інтера та Лайфцела + в недолоток вставив руімку, сімку та карту пам'яті.
И это всё в один лоток???
И интернет 3G может работать и с CDMA и GSM ?
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

И это всё в один лоток???
И интернет 3G может работать и с CDMA и GSM ?
Так, але лоток призначений лише під сімку/руімку + microSD, або під дві сімкі/руімкі, одна в форматі мікро інша нано. А після "колхозу" зробив сендвіч на руім+сім+microSD
Так, кайф у тому що мені був потрібен апарат с можливістю не міняти фізично картки операторів для зміни мобільного оператора інтернету. Користую Інтертелекомовський інет, коли випав із зони дії Інтеру - шторку вниз, вибір Лайфцела для 3G, шторку в гору - і все!
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

До Сяомі дуже хотів взяти Хуявей, але в моделях, що я розглядав було так: Слот 1 - підтримував CDMA та GSM по повній, Слот 2 - підтримував лише GSM і без 3G. Тому коли в першому слоті Інтер лишався без покриття було потрібно вирубати апарат, міняти сімку та руімку місцями і знову включати телефон. "Зручно" що капець. Щеб китайці зробили окремий слот для microSD було би дуже-дуже добре, але і так викрутився.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

Стосовно китайська (азійська) чи глобальна версії - ... на справді залізо однакове
цікаво, не знав. Де можна почитати про це?
глобальна MIUI 8 ... та Андроїд 6
Взяв родичу XRN3Pro 3/32 gold - MIUI 8, але Андроїд 5 ...
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

цікаво, не знав. Де можна почитати про це?
Взяв родичу XRN3Pro 3/32 gold - MIUI 8, але Андроїд 5 ...
Рома, зараз посилань не дам, читав на різних ресурсах, і не тільки на наших.
Щойно коробку глянув, мій апарат вироблено в липні 2016, приїхав в Україну в кінці листопада. Може твій раніше вироблений? Писали, що те що приїзжало до нас на початку осені, також було з андроїдом 5.
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

По-перше, який офіціал в Україні, ти знущаєшся?
По-друге, мова йде про NOTE 3 PRO а не про 3S PRO.

Вообще то АЛЛО официальный продавец, там даже договор с Сяоми есть.....
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

А между сьаоми есть конкурент по производительности у срн3про 3/32 кроме ждать срн4про, хотя подозреваю что последний будет дороже как новинка. И меизу конкуренты достойные?
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

portable, не плутай Божий дар з яєшнею ;)

Добавлено через 2 минуты
aurowl, конкурент завжди будь чому знайдеться, ми ж не за "занавісом" живемо. Мейзу в тому ж діапазоні характеристик, що я шукав, був лише на Медіатековському залізі.
 
Останнє редагування:

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

portable, не плутай Божий дар з яєшнею ;)

Добавлено через 2 минуты
aurowl, конкурент завжди будь чому знайдеться, ми ж не за "занавісом" живемо. Мейзу в тому ж діапазоні характеристик, що я шукав, був лише на Медіатековському залізі.

Издеваешься?
Xiaomi официально выходит на украинский рынок вместе с "Алло"
http://korrespondent.net/lifestyle/...no-vykhodyt-na-ukraynskyi-rynok-vmeste-s-allo
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

portable, знайди мені підтвердження на першоджерелі, будь ласка.

Далі, з твого посилання на кореспонденті:
"Так, к примеру, в международных версия моделей Redmi Note используются производительные процессоры Snapdragon 650 (для китайского рынка это Mediatek), также для данной модели отличается в большую сторону разрешение камеры 16 мп против 13 мп для смартфонов для китайского рынка."
Це повна маячня, я вдруге зі стільця впав, дякуючи таким писакам.
Пишу саме про модель Редми Ноут 3, про яку розповідають журналюги, читай уважно!
Чип від куалком ставлять лише в версію Редми Ноут 3 ПРО, медіатек лише в Редми Ноут 3. Обидві моделі мають прошивки як азійську так і міжнародну. Ну і різні камери.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

Сьогодні нарешті використав Мі Макс як телефон. Гучність, розбірлівість мови добра.
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

portable, https://www.xiaomi.ua Это разве не оффициалы:eek:
Их уже несколько, но вот товарищ [MENTION=1722]Tsa[/MENTION] утверждает что их нет вообще и не может быть в Украине, и при этом зачем то указывает на конкретные модели телефонов, хотя сути это не касается, торговая марка ведь представлена официально.....
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

Взяв Xiomi Mi Max 3/32 у офлайновому магазині. Інтертелеком працює. Телефон шустрий, приємний. Українізація чудова. Перші враження - задовільняє цілком.

Кочевник, а где покупали? Подруга хотела такой купить в Moyo, продавец очень настойчивый попался, отпугнул:). Как у него с гарантией? В Эльдорадо сказали,что если вдруг ремонт, то неизвестно кто ремонтирует. К, слову, в Эльдорадо такого не было в наличии).
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Смартфоны Xiaomi/Meizu

Комфі. Гарантія виробника.
Гарантійне обслуговування: СЦ Робим Гуд і МТІ Сервіс.
 
Зверху