Тариф «Жара» (Закрыт)

Статус
Закрита.
Реєстрація
21.02.16
Місто
Днепр
Телефон
Samsung J5
Підключення до тарифного плану закрито.
Лише для нових підключень. Після 30.09.2017 початковий пакет буде активовуватись з тарифним планом «Оптимальний смартфон» із пакетом послуг «М».
Термін дії тарифного плану до 31.01.2018.
Умови активації та термін дії тарифного плану можуть бути продовжені.

Дзвінки на lifecell|Безліміт
Дзвінки на інші мережі по Україні, хв|100
3G+ Інтернет|10 ГБ
Youtube, Megogo, OLL TV, Divan.tv, 1+1 video|10 ГБ
Facebook|Безкоштовно
Месенджер BIP|Безкоштовно
Вартість, грн/30 днів|50
Перехід|закритий
Додаткова інформація
Перший 30-денний пакет послуг надається безкоштовно.
Пакети послуг із зазначеними умовами діють на всій території України (Регіон 1).

Під «безкоштовно» мається на увазі, що вартість першого 30-денного пакету послуг включено у вартість початкового пакета.

Ви можете користуватися соціальною мережею Facebook без обмежень без додаткової плати і не витрачаючи пакетні мегабайти!Для цього, будь ласка, користуйтесь лише офіційними додатками для планшетів та смартфонів або мобільними чи веб-версіями сайтів соціальних мереж.

Безкоштовне користування соціальними мережами надається у рахунок плати за обраний Пакет послуг. Якщо плату за Пакет послуг/30 днів за тарифним планом не сплачено, отримані/передані дані при користуванні соціальними мережами будуть тарифікуватися згідно тарифного плану.

Надані 250МБ можна використати протягом 5 днів, починаючи з дня користування. Якщо ви використаєте 250МБ раніше, Вам будуть надані наступні 250МБ на аналогічних умовах. У випадку відсутності 10 грн на рахунку, тариф на Інтернет - 0,4 грн/МБ.

При здійсненні міжнародного дзвінка в країну, що входить до першої групи, буде нараховано 25 хвилин для дзвінків у країни першої групи за 20 грн на 30 днів. Наведена вартість хвилини є інформативною та розрахована шляхом ділення вартості нарахованих хвилин на їхню кількість. Повний перелік груп та країн, що до них входять, а також деталі тарифікації за посиланням.

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Якщо не знята місячна абонплата, знімається денна плата - 2.50 грн і нараховується денний пакет:
безліміт в мережі
3 хвилини на інші оператори
250 Мб інтернету
Умови тарифного плану наведено станом на 01.10.2017 р.
Опис на сайті
 
Останнє редагування:
Реєстрація
11.07.12
Місто
Киев
Телефон
Sams Note 20 & Sams S10E
Re: Тариф "Жара"

JCole, еще раз прочитай, написано, что продолжают подключение, а не миграцию. Или разницы не чувствуешь?
 
Реєстрація
15.05.16
Місто
Home
Телефон
Samsung A53 & A52
Re: Тариф "Жара"

Javier, гг, понял. Сорри, вчера гулял ДР, могу и тупить. Правда, инфу о миграции всё равно считаю нужным убрать.
 
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
Re: Тариф "Жара"

Друзья, а ведь наша ЖАРА вместе с футбольными гигами это не что иное как тот самый безлимит о котором так долго мечтали. Пусть есть ограничения на цыфрах, но они такие, что как я ни стараюсь, использовать объемы не могу.

В поездке например нет у меня нигде фикс интернета, свободного времени куча. Пересмотрел за выхи несколько фильмов онлайн в НD, 10-к роликов на YouTube, сейчас вот гружу себе новый альбом в аудиотеку. Постоянно на ходу слушаю онлайн радио. Другого более интенсивного режима придумать себе не могу. Итог таков, уходят по сути только подарочные Гб, тарифные не успевают расходоваться.
Скорость и стабильность у лайфа начала радовать не за глаза. В провинции, как уже говорилось, либо 3G, либо сети нет и быть там не может, то есть такой Интернет есть практически везде где нужен.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Re: Тариф "Жара"

Тариф закритий для підключення, лише для нових абонентів.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Re: Тариф "Жара"

З сайту Підключення до тарифного плану закрито.
Термін дії тарифного плану до 31.01.2018. Лише для нових підключень. Нічого продовжувати не будуть.
 
Реєстрація
14.10.17
Місто
Київ
Re: Тариф "Жара"

Купив стартовий пакет і перейшов на тариф "Жара", коли поїхали сім'єю на дачу у Київську обл. Купився саме на 10 ГБ 3G-Інтернету і 10 ГБ YouTube. Думав, за 50 грн. на міс. – це ж не "Жара", це ж – Шара :)
Доречі, мені цих гігабайтів було ЗАМАЛО!!! Адже моя робота пов'язана з Інтернетом, і дитина моя теж любить в онлайн-іграшки пограти. Я, навіть, докупав гігабайти.
Липень, серпень все було супер – порадувала швидкість 3G і те, що "Лігу Сміху" і "Дізель Шоу" можна було дивитися вечорами.
Була ще одна приємність – інсталюєш на смартфон додаток "Мій lifecell", де можна виграти ще Гігабайтів, понаднормових хвилин на розмови чи СМС у вкладці "Shake and win" (потряси та виграй). Мені вдалося раз виграти додаткових 60 хв на розмови, а інший раз – 1 Гб на відеосервіси. Це такі "плюси".
Тепер "мінуси".
Дуже не сподобалася "ведмежа послуга" Мелорінг, що була включена в тариф. Коли я, наївний, поповнював рахунок на 50 грн. на наступний місяць – з мене забрали спочатку 5 грн. на цей довбаний Мелорінг і знову запросили оплату за пакет послуг "Жари". Подзвонив оператору, вилаяв за нечесний маркетинг, поповнився, видалив зайві послуги і продовжив користуватися.
Але на початку вересня почалися проблеми – і зв'язок, і Інтернет то був, то пропадав – 2 хвилини є, 2 нема, інколи довше нема. На мій запит техпідтримка надіслала смс: "Ваш запит розглянуто. Заплановано будівництво нової базової станції у 2018 році." І тут брехня – все ж гарно працювало 2 місяці. Що не так?
Потім згадав, що тариф "Жара" – тимчасовий, він закінчиться у січні 2018 переведенням клієнтів на інший тариф. Тому склалося враження, що і всі його переваги теж носять тимчасовий характер.

P.S. Коли писав цей пост – сайт lifecell.ua НЕ працював... Отаке...
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Re: Тариф "Жара"

Потім згадав, що тариф "Жара" – тимчасовий, він закінчиться у січні 2018 переведенням клієнтів на інший тариф. Тому склалося враження, що і всі його переваги теж носять тимчасовий характер.
Ага, и половину БС по стране потушат из-за ввода тарифа "Жара":D

Так ты б взял корпоративный тариф за 400 грн/мес. Для тебя лично БС работала бы, и новую поставили бы уже в октябре 2017:)

А если серьёзно, проблемы с базовыми станциями у всех без исключений операторов были, есть и будут. Они не зависят от вводимых тарифов.
И, кстати, никто не знает что будет после окончания "Жары", её вполне могут продлить на фоне Киевстаровских "Безлимов". Что же все на форуме Вагнами стали резко.
 
Реєстрація
14.05.17
Місто
Харьков
Телефон
Lenovo p780
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
Re: Тариф "Жара"

zeppelin, цікаву історію розповів. Ще б написав точні координати, де погіршився зв'язок. Форум читають люди з лайфселл і, буває, реагують.
В мене нарікань на погіршення зв'язку нема. Дякую лайфселл за тариф «Жара».
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Тариф "Жара"

Але на початку вересня почалися проблеми – і зв'язок, і Інтернет то був, то пропадав – 2 хвилини є, 2 нема, інколи довше нема. На мій запит техпідтримка надіслала смс: "Ваш запит розглянуто. Заплановано будівництво нової базової станції у 2018 році." І тут брехня – все ж гарно працювало 2 місяці. Що не так?
Проблеми почалися із початком нового навчального року? Підозрюю, що поблизу десь є навчальний заклад, або студентський гуртожиток. Або кілька. От вони й підгрузили мережу. У мене схожа ситуація. Є поблизу кілька студентських гуртожитків. Тому, вже традиційно, під час навчального року мережі всіх операторів просідають, а влітку швидкість зростає.
 
Реєстрація
14.10.17
Місто
Київ
Re: Тариф "Жара"

Я теж пов"язую проблеми мережевого навантаження з новим навчальним роком. Але школа від мене далеко. І ще – в Києві проблеми з Інтернетом були ті ж самі, навіть увечері, коли у школах занять вже не було.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Тариф "Жара"

Я теж пов"язую проблеми мережевого навантаження з новим навчальним роком. Але школа від мене далеко. І ще – в Києві проблеми з Інтернетом були ті ж самі, навіть увечері, коли у школах занять вже не було.

Школа істотно не впливає на завантаження мережі, особливо ввечері. Найбільше можуть впливати студентські гуртожитки, особливо, якщо там нема дротового інтернету.
 
Реєстрація
14.10.17
Місто
Київ
Re: Тариф "Жара"

Так ты б взял корпоративный тариф за 400 грн/мес. Для тебя лично БС работала бы, и новую поставили бы уже в октябре 2017:)
Якщо б БС працювала ОСОБИСТО для мене – взяв би за 400. Серйозно!
Что же все на форуме Вагнами стали резко.
Хто це такі?

Добавлено через 11 минут
Ще б написав точні координати, де погіршився зв'язок.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Клавдієво-Тарасове

Форум читають люди з лайфселл і, буває, реагують. В мене нарікань на погіршення зв'язку нема. Дякую лайфселл за тариф «Жара».
Дивлячись на вашу лояльність до лайф, гадаю, що "люди з лайфселл, які читають форум і, буває, реагують" – це Ви ))) Тому – зреагуйте, будь-ласка.
 
Останнє редагування:

atlas

Заблокирован
Реєстрація
19.10.17
Місто
Харьков
Re: Тариф "Жара"

З сайту Підключення до тарифного плану закрито.
Термін дії тарифного плану до 31.01.2018. Лише для нових підключень. Нічого продовжувати не будуть.

Вчера общался с работником лайфа, он сказал что в розничных сетях ещё осталось много пакетов с жарой, будут подключать новых абонентов, пока не распрададут пакеты.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Re: Тариф "Жара"

Вчера общался с работником лайфа, он сказал что в розничных сетях ещё осталось много пакетов с жарой, будут подключать новых абонентов, пока не распрададут пакеты.

А смисл як тармфу залишилось жити 3,5міс.
 
Реєстрація
10.07.17
Місто
Київ
Re: Тариф "Жара"

ОФФТОП:
Цікаве спостереження: як тільки тема затихає і падає вниз - одразу з'являється якась зацікавлена даним тарифом особа, яка або хвалить лайф за такий МЕГАгеніальний, СУПЕРпопулярний і УЛЬТРАдешевий тариф, або просто пише на форумі якийсь інсайд... :p
Це співробітникам лайфа дали рознарядку цей тариф піарити чи просто секта фанатів створює типу якби ажіотаж..?
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Re: Тариф "Жара"

Откуда информация, что остались "недели"?
 
Статус
Закрита.
Зверху