Прослуховування мобільного та стеження за абонентами

Реєстрація
30.09.10
Місто
Крым(контрабандист из Армянска)
Телефон
Qumo Quest 474, Было МТС Команда ДДД, а теперь хрензнаетчто.
Правильнее сказать: сообщение на экране не свидетельствует о прослушке.
У нас тут после совокупления то же паранойя у народа с прослушкой, хотя думаю просто качество у бывшего мтса рухнуло ниже плинтуса вот и скрипит все и пропадает. Я когда то писал уже, но повторю- работник цифр стационарной АТС может легко прослушать с помощью штатного ПО любой(не кодированный) разговор и не одна приблуда не увидит что это происходит. Думаю ПО у ОПСОсов не хуже, так что кто не хочет чтоб его слушали-не говорите вообще:D
 
Реєстрація
02.08.16
Місто
Хмельницкий
Рада, що викликала у багатьох таку веселу реакцію і жарти. Це свідчить про те, що у житті у вас все благополучно і нерви теж здорові. Дякую за ваші пояснення.

Роблю висновок - мене не прослуховують на цей час. Як спитати у оператора про переадресацію не знаю, куди дзвонити? Тільки не кажіть мені про дівчинку з пункту обслуговування МТС - вона бідолага на все відповідає "не знаю" і так дивиться на кожного відвідувача, що стає просто соромно до неї приставати з питаннями.

І все ж ця тема не для кожного весела. Хемінгуей усім казав що його пасуть, - ніхто не вірив, кожен думав, що він допився і трохи того:dash1: Після його смерті виявилось - таки да, пасли спецслужби.
Так що можуть прослуховувати і мене уже прослуховували та ще й так, що не допомагала ні зміна телефону, ні сімки, ні одночасна і того і того.
Ні це були не українські спецслужби, я їм не потрібна. Але крім них є ще великі наші корпорації-організації з бандитського бізнесу, у яких своя служба безпеки, наша міліція-поліція, яка дійсно впише номер у якусь справу і слухає з дозволом, і третє - російські спецслужби, це якщо ви пишете у інтернеті критику на певних багатих людей, наділених грошима, владою і одночасно паранойєю (не повірите, і такі є).
Є одна російська зірка-телеведуча, яка винищує в інтернеті будь-яку критику в свою адресу, і в неї є і мільйони і родинні зв'язки у владі і все схвачено, щоб зіпсувати життя будь-якій простій людині, яка наважиться щось вякнути проти неї. Я бачила телепередачу про бідного студента, який намагався очолити рух проти її діяльності, так його бідного вигнали з інституту. Ректор сидів у тій же студії і нахабно щось плів про неуспішність студента, явно готовий вигнати хоч триста студентів під благовидним приводом, лиш би вгодити цій кремлівській дамочці, яка теж була в студії з таким лицем "ви всі селюки, а він - псих". Із хлопця зробили дурня і клоуна. А то був просто наївний провінціал з загостреним почуттям справедливості. Його життя зруйнують, травля оточуючих йому забезпечена.
Люди, які є при владі і у великому бізнесі практично все можуть зробити з простою людиною, яка живе на зарплату. І прослуховувати, а чому ні?
Я про себе не знаю, можливо це була міліція, але до слідчого не викликали, знаєте чому? Та тому, що нема за шо. А от вписати номер у якусь справу і слухати під цим приводом можна. Не знаю до сих пір.
Проте пройшло кілька років і я надіюся, що все позаду, ну я ж не міністр! По телефону не говорю нічого цікавого, просто вуха б зів'яли таке підслуховувати! (чесно признаюся):)
Тому роблю висновок, що все в ажурі. Але проблеми були ще кілька років тому, просто не буду про них писати, тут не газета, та й боляче згадувати. І прослушка - то лиш була далеко не найгірша їх частка. Я її досить спокійно сприймала як мені здавалося. І не намагалася боротися. Просто чекала що все минеться. Здається дочекалася.
І думайте, що хочете, але так буває.
 
Реєстрація
27.09.08
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone
[MENTION=17310]Yuvelina[/MENTION], ни один телефон, не укажет Вам на то, прослушивают Вас или нет. Внешних признаков поведения мобильного телефона во время прослушки нет.
У Вас же включена условная переадресация на номер услуги "Кто звонил", именно об этом телефон сообщает. Отменить переадресацию можно отключив в интернет-помощнике эту услугу.
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
Ну смотря какая прослушка.
Если принудительное отключение шифрования то старые телефоны показывали открытый замочек.
Подобное практикуют спецслужбы во время терактов, демонстраций.
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
BigMan., такое так же практикуется оператором при большой нагрузке на сеть.
 
Останнє редагування:

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Кхм..... читаючи тему, є одне запитання:

у відвідувачів таки здорова пильність чи важка параноя. Чи це одно і теж? :)
 

ars

Реєстрація
17.04.12
Місто
Киев
Вчера вечером внезапно сдохли два "полочных" телефона. На одном Мтс, на другом лайф. Телефоны разные, используются мало. Так получилось, что вчера я был в правительственных кварталах. Сегодня ситуация повторилась - только что сдох телефон с МТС, а со вторым все ок. И тоже сегодня я находился недалеко от ул. Грушевского. Слежка? Что-то подобное наблюдалось с моим билайном в 2013 году. Телефон грелся и стремительно разряжался. Нетмонитор показывал режим служебного обмена данными с БС.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
ars, "трижо" юзал?
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
Вчера вечером внезапно сдохли два "полочных" телефона. На одном Мтс, на другом лайф. Телефоны разные, используются мало. Так получилось, что вчера я был в правительственных кварталах. Сегодня ситуация повторилась - только что сдох телефон с МТС, а со вторым все ок. И тоже сегодня я находился недалеко от ул. Грушевского. Слежка? Что-то подобное наблюдалось с моим билайном в 2013 году. Телефон грелся и стремительно разряжался. Нетмонитор показывал режим служебного обмена данными с БС.

Если не секрет, как именно телефон в нет мониторе показывает служебный обмен данными?

Что значит сдохли телефоны?
 

ars

Реєстрація
17.04.12
Місто
Киев
нет

Если не секрет, как именно телефон в нет мониторе показывает служебный обмен данными?
SDCC - канал служебного неголосового обмена между телефоном и сетью -для СМС,location update и др. ,UL+DL источник на dimonvideo

Что значит сдохли телефоны?
в обед заряжены, в 11 вечера разряжены "в ноль". Просто лежали в рюкзаке.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
В любой непонятной ситуации обвиняй хунту :)

И что даёт этот служебный обмен с бс? Допустим передаются данные. Какие? Чё, прям таки тел включил микрофон и "слушает" тебя? :)
 
Реєстрація
27.09.08
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone
Если у вас нет паранойи, это ещё не значит, что за вами не следят.
По телеку сказали, что сейчас всех слушают, и что бы не говорили ничего плохого)
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
По телеку сказали, что сейчас всех слушают, и что бы не говорили ничего плохого)
Все просто. Не нужно делать или говорить то, что запрещено.

И тогда куда меньше шансов попасть в подвал СБУ
Той зимой Бескоровайный выходил на митинги против Майдана. Защищал памятник Ленину и выступал в поддержку пророссийских сил. После того, как Константиновка перешла на украинскую сторону в июле 2014-го, им заинтересовались правоохранители: стали вызывать на разговоры в полицию и службу безопасности. Константин своих взглядов не скрывал.
Однажды Бескоровайный говорил по телефону с давним товарищем, который живет в Донецке. Они обсуждали военных ВСУ, и он или сгоряча, или в шутку сказал, вот бы пойти и прохлорировать водоем, куда военные ходят. Товарищ добавил: "ага, цианидом".

 
Зверху