Пропозиції та акції від mastercard/Visa

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
как вариант можно поискать сайты зарубежные,где можно наших операторов
пополнять, я как то нашел там 0.06$=1 грн. Не совсем выгодно выходит.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
cat, на сайте Бильше указано, что сумма транзакции должна быть более 50грн. А ты предлагаешь делать микроплатеж менее 1 гривны.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
yahoo Может еще есть условия что оплата в зарубежных интернет магазинах? но почему то дают. Хотя и не на всех сайтах.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Re: MasterCard Selective

Ну для метро можно и меньше 50грн.
 
Реєстрація
02.10.15
Місто
Киев
Мне одному кажется, что чем реже крутишь - тем чаще выигрываешь ?

ЗЫ. Сегодня приехал Фокстрот-100 и Сельпо-50. Мелочь, а приятно
 
Реєстрація
02.10.15
Місто
Киев
Ну, я как понял, что нечего ждать милости от природы - скрутил уже больше 1к.
Пополняшки, сельпошки, киношки...

А Фокстрот - кому надо отдам за пол-цены, личка
 
Реєстрація
02.10.15
Місто
Киев
Просто оставлю это здесь:

Фокстрот-100
Як скористатися сертифікатом?
Роздрукуйте сертифікат зі штрих-кодом.
Розраховуючись тільки в роздрібних магазинах у мережі «Фокстрот» на території України (за винятком зони АТО, а також
міста Сєвєродонецьк, Старобільськ, Чернівці), покажіть на касі роздрукований сертифікат.
Зверніть увагу:
Сертифікат не можна використати як початковий внесок під час оформлення покупки в кредит, а також, купуючи послуги й
інші подарункові сертифікати.
Для здійснення купівлі одного товару можна використати будь-яку кількість сертифікатів.
За допомогою сертифіката можна купити будь-яку кількість товарів.
Сертифікат можна використати під час купівлі тільки один раз. Після використання касир магазину вилучає сертифікат.
На товари, що купують із використанням сертифіката, поширюються всі умови продажу, що діють у мережі в цей час (акційні
умови та знижки), також клієнт може скористатися карткою учасника «Програми комфорту» для зниження вартості покупки.
Під час покупки сертифіката можна здійснити оплату в будь-якій формі, окрім залучення кредитних коштів банків-партнерів.
Сертифікат не можна обміняти на гроші.
Сертифікатом не можна скористатися під час покупки страхових продуктів СК «Арсенал» і сервісу «Технарі».
У випадку якщо номінал сертифіката перевищує загальну суму товару, то різницю покупцю не повертають і він не може
використати її надалі.
Якщо сума товару перевищує номінал сертифіката, то покупець доплачує різницю готівкою в касу магазину, або банківською
карткою
У разі розірвання договору купівлі-продажу товару, придбаного з використанням сертифіката, повернення грошових коштів за
товар здійснюють шляхом видавання нового сертифіката номіналом, який відповідає номіналу сертифіката (частини номіналу
сертифіката в разі повернення одного з товарів, придбаних з використанням сертифіката), за допомогою якого був придбаний
товар, що повертається.
Сертифікатом можна скористатися лише раз.
Сертифікат дійсний до 01.10.2018.

Добавлено через 1 минуту

Не, не продали.
Просто сходил с малым на Монстров
 
Останнє редагування:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Поддержка у Фокстрота — это что-то, особенно через телефон :) Да и от mastercard ожидал большего. Ребята писали на этом форуме, что не всегда гладко можно сертификат Фокстрота использовать. Поэтому, кто захочет — запасайтесь нервами и временем, общаясь с поддержкой.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Горецкий Я думаю не важно какой рус оператор будет пополнен. С этого сайта http://www.e-pos.ru

Добавлено через 1 минуту
Так же при оплате на этом от 1 руб так же дают баллы.
https://www.a-3.ru/pay_mobile


 
Останнє редагування:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Після ~20 спроб по +5 балів нарешті отримав 10 грн на мобільний. Я вже думав що там призи закінчилися зовсім...
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Re: MasterCard Selective

Я уже не помню когда получал что то другое кроме 5б.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Re: MasterCard Selective

Только что с первой попытки фокстрот-100
 
Зверху