Отключение аналогового ТВ в Украине

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Нужно поочерёдно: Киев отключать хоть сейчас (и сразу проводить тендер на частоты), а Ужгород с кучей гор и границ можно и позже.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, ИТ не мешает запускать lte band 20
Ага. Зовсім. Ти частоти Інтера і В20 бачив? глянь на картинку із сусідньої теми: https://red-forum.com/showpost.php?p=1362217&postcount=519. Там вже все "обсосали". А крім Інтера, там ще є інші користувачі, які мають ліцензії на частоти. Їх теж по-комуністичному, отобрать и поделить?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Це все туфта, яка нікого ні до чого не зобов"язує. Написали, аби було. ІБД- імітація бурхливої діяльності. В Інтера та інших користувачів на ці частоти є ліцензія на роки вперед, працююча на них мережа, побудований бізнес. Ніхто свої частоти звільняти не збирається. А пропозицій, від яких користувачі цих частот не змогли б відмовитись, у нацрегулятора нема. Так що припиняємо офтоп ні про що.
 
Реєстрація
13.09.10
Місто
Черкассы
Добавлено через 1минуту
Враховуючи як я часто буваю в селі - вона там простоїть рівно 1 заїзд.
Я когда настраивал Т2 порепробувал масу антен, в итоге прикрутил на крыше старую польскую антенну без усилителя, в то место где подключаются контакты усилителя просто прикрутил провода, и направил в сторону передатчика. В итоге все 4 мультиплекса показуют идеально, до передатчика более 20 километров, антена установлена на уровне 3-го этажа.
Попробуй и себе такой вариант, такую антенну 100% никто не стащит. Я кстати свою нашлол на той же крыше, валялась без дела.
 

Viso

...
Реєстрація
27.05.15
Місто
Kyiv
Телефон
iPhone X
смуги 900 МГц та 800 МГц мають розглядатись разом при проведенні рефармінгу та видачі ліцензій
Вот это вот не понял. Почему они должны рассматриваться вместе?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Я когда настраивал Т2 порепробувал масу антен, в итоге прикрутил на крыше старую польскую антенну без усилителя, в то место где подключаются контакты усилителя просто прикрутил провода, и направил в сторону передатчика. В итоге все 4 мультиплекса показуют идеально, до передатчика более 20 километров, антена установлена на уровне 3-го этажа.
Попробуй и себе такой вариант, такую антенну 100% никто не стащит. Я кстати свою нашлол на той же крыше, валялась без дела.
Ну і для чого ти це йому розказуєш? Він ж написав, що не хоче нічого робити, бо буває там 1 раз на рік. Він хоче, щоб держава збудувала вишку біля його хати, щоб Т2 працювало від цвяха рогів, бо аналог ж якось працює...
 

igork

xD
Реєстрація
21.08.10
Місто
Кривой Рог
Дюрі-бачі,
чомусь покриття 4G теж поступається аналогічному для 2G. Та і телефони не у всіх підтримують 4G. Чи повинна держава втрутитися в цю ситуацію та субсидіювати роздачу телефонів?
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
igork, Якщо будуть вимикати 2G то ТАК. І спочатку запускати LTE B20..., а вже потім вимикати
 
Дюрі-бачі,
чомусь покриття 4G теж поступається аналогічному для 2G. Та і телефони не у всіх підтримують 4G. Чи повинна держава втрутитися в цю ситуацію та субсидіювати роздачу телефонів?


В США правительство даже бюджетные смартфоны раздает, а в нашей стране приставки Т2, иначе как будут продолжать зомбировать?
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
А в Польщі свого часу для aero2 була видана шарова ліцензія на на той час не дуже поширений b38/TDD2600 з умовою надавання соціального шарового LTE інтернету з обмеженням по швидкості в 512kbs та по часу.
Хто б то у нас таку соціальну ідею просунув замість того ж соціального аналогового ТВ?
 
Реєстрація
16.05.16
Місто
Харьков
Вставлю свои 5 копеек. Государству понравилось продавать частоты. Для этого не нужно строить заводы, налаживать производство и т.д. Тем более наше правительство договаривалось уже неоднократно об отключении аналога с Европой т.к. якобы шумим соседям. Да и для развития LTE также нужно. Да и в сёлах (по крайней мере где я был) либо спутниковое ТВ, либо уже Т2 к старым антеннам прикрутили
 
Зверху