Зв'язок у Криму

MxmBls

Заблокирован
Реєстрація
15.08.09
Місто
Ταυρική→Qırım→Крым→Крим→Crimea
В даний час на Кримському півострові працюють мережі наступних мобільних операторів:[/B][/FONT]​

Оператор

Бренд
Ім'я

Код
Стандарти*
Покриття
Надає роумінг для
Отримує роумінг у
Російська федеральна (мобільна) нумерація, використана потребами Криму**

WIN​

250-32​
2G EDGE: DCS 1800MHz та трохи GSM 900MHz​

3G HSPA+ DC до 42Mbit/s: UMTS B1 2100MHz, HD-voice​

4G LTE+: дві смуги по 20MHz (до 150Mbit/s кожна): основна B3 1800MHz; а де навантажено, то і B7 2600MHz (агрегація "7+3" до 300Mbit/s)​
3G+2G: весь півострів. У Севастополі, де локальні проблеми, краще користати місцевого оператора СТС.​

4G: помаленьку розбудовується та вже наявне по містах і селищах, у локаціях курортних та сильно навантажених. Карта.​
+7 978
17xxxxx-19xxxxx,
60xxxxx-64xxxxx,
9xxxxxx
(1,8млн.)​

+7 958 6899xxx
(1тис.)***​

VOLNA​

250-60​
2G EDGE: аналогічно як у WIN, частоти власні​

3G HSPA+ DC: аналогічно до WIN, у окремих місцях HSPA+ до 21Mbit/s (одна несуча) та власні частоти​

4G LTE+: цілковито ідентично до WIN (спільні смуги)​
Дивитися вище, бо антени спільни з WIN, а у 4G (LTE) — також і спектри частот. Власна точна і актуальна карта. Через навантаженість переважно дещо гірша якість у 2G/3G.​
MTS-Ru;
приблизно у 40 країнах за умови сплати 1800₽/міс за опцію «За границей»​
+7 978 16xxxxx,
23xxxxx-24xxxxx,
250xxxx-253xxxx,
28xxxxx-29xxxxx,
3111xxx,3222xxx,
3334xxx,3344xxx,
34xxxxx,
440xxxx-443xxxx,
4446xxx-4449xxx,
50xxxxx-52xxxxx,
530xxxx-535xxxx,
5381xxx-539xxxx,
54xxxxx-58xxxxx,
65xxxxx-66xxxxx,
67xxxxx-692xxxx,
695xxxx-699xxxx
(2,229млн.)​

+7 958 6898xxx
(1тис.)***​

KTKRU​

250-34​
2G EDGE: DCS 1800MHz і трошки GSM 900MHz на сході півострова​

3G HSPA+ DC до 42Mbit/s UMTS B1 2100MHz, HD-voice​

4G LTE: смуга до 15MHz до 100Mbit/s B1 2100MHz (тести у окремих локаціях)​
Покриття дуже фрагментарне:
2G на небагатьох вцілілих майданчиках Київстара;
3G складене з інфраструктури УкрТелекома і збудовано власним коштом чи перенесено. Наразі мережа повільно деградує без персоналу і сервісу, нема 2G↔3G та міжБСного 2G↔2G автопереходів!​
СТС
Tele2-Ru​
—​
+7 978 40ххххх
(100тис.)​

+7 978 4445xxx
(1тис)***​

STS​

250-33​
2G EDGE: DCS 1800MHz та GSM 900MHz​

3G HSPA+ DC до 42Mbit/s: UMTS B1 2100MHz​

4G LTE: у статусі "незабаром" роки чотири, велося закрите тестування​
Спадщиною Укртелекома, Веги та початковими інвестиціями розбудовано тривалий час найкраще у Севастополі покриття досі вільною мережею. Згодом 2G з'явилось на майданчиках нині померлого Інтертелекома по всьому півострову, але 11.11.2020 згорнуто на користь посилення мережі Севастополя. Загалом переваги втрачено через відсутність 4G та розвитку.​
Крымтелеком Megafon-Ru
Tele2-Ru/RT
Мотив-Ru
Крымтелеком Мegafon-Ru​
+7 978 254хххх, 300хххх, 3333ххх, 3777ххх, 3888xxx, 4444xxx
(24тис.)​

+7 978 3332xxx
(1тис.)***​

* Технології IMS кримськими мобільними мережами не підтримуються, зокрема:
1) на півострові не працює Voice-over-LTE (VoLTE, голосові виклики у мережах 4G), а увімкнена опція на телефонах призводить до постійного "ввімкнення" мобільного інтернету та мінімального витрачання трафіку навіть за умови взагалі деактивованої передачі даних (оператором включно!) — з відповідними тарифікаціями та жором батарей! Вимкніть на телефоні навіть якщо ваш оператор вміє, бо хтозна, як воно тут почуватиметься і рахуватиметься!!
2) WIFI-Call у місцевих операторів відсутній! Від нормальних операторів напевно працюватиме лише через мобільний інтернет від МТС-Росія, іншого материкового оператора, що працює на півострові, можна і будь-як розданий, а от на місцеві вайфаї краще не покладатися, тим не менше, у більшості випадків проблем нема.

** Інформация, надана у крайньому правому стовбчику, може не відповідати дійсності через послугу
перенесення телефонних номерів (MNP), що є доступна кримчанам з 2020р. Аби визначити, котрим оператором обслуговується номер, користайте цей сайт, а якщо ресурс недоступний поза межами РФ, то можна дізнатися тут. Для дзвінків з України та закордону поточна приналежність номера не має значення: такий дзвінок тарифікуватиметься так, ніби Ви дзвоните на оператора, який на часі орендує цей номер у держави згідно свого початкового номерного ресурсу, незважаючи на факт(-и) перенесення, то ж коли маєте пільговий тариф на дзвінки до рос.МТС, а наразі номер обслуговується, наприклад, Волною, то пільга збережеться, більш того, блокування зв'язку з кримськими операторами з боку України у такому випадку не спрацює!

*** Аби формалізувати взаємоміграцію з кубанськими операторами, зокрема уможливити прийом абонентів кубанського МТС (пул МТС з кодом +7978), діючі кримські мобільні оператори зробилися заодне і кубанськими шляхом оформлення відповідних ліцензій та отримання тамошньої нумерації (по тисячі номерів на кожного).

Для абонентів українських, міжнародних та закордонних операторів, окрім багатьох російських: роумінг у кримських мережах відсутній! (взагалі!!) (без варіантів!!!)

Для обговорення діяльності оператора МТС-Росія, що поки лишається мабуть найпоширенішим на півострові та найприйнятніший для традиційного мобільного зв'язку поміж Кримом і Україною, створена окрема тема.
 
Причина: SPOILER
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
28.01.13
Місто
Одесса
Он сохранил своим абонентам возможность дозвона на "конвергентный номер" из Украины по коду 094. (т.е. например - у меня номер прямой киевский 044-33х-хх хх а конвергентный - 094-83х-хх хх) О чём 22 августа была разослана всем старым абонентам в Крыму и Севастополе (у которых "поднялась сеть") соотвествующая СМС-ка - (уважаемый абонент, за вами сохранен номер +38094ххххххх для международной связи в роуминге, все входящие бесплатны)

Про "присвоение" - я бы не стал так утверждать. На ихнем сайте (интертелеком ру ком) нету голосовых пакетов.

Большое спасибо за информацию.
Но тогда, если сможете, посоветуйте, как поступить.
У людей, с которыми мне нужно будет связываться, имеется телефон с тарифным планом "Простое решение", имеется только номер 094. Телефон прошивался в Керчи, но естественно крымского кода 065 нет.
Территориально телефон их находится в пригороде Керчи.
До настоящего времени при включении телефона связь не появляется.
Вот и думаю, что посоветовать - пока подождать возможного подъема сети или перепрошиваться на номер, принадлежащий российскому ИТ?
Я так понимаю, что во втором случае выигрыша в стоимости звонков я не получу?
 

Марвин

сотрудник Севмобайл
Реєстрація
20.05.15
Місто
Севастополь
Телефон
Galaxy Note 2 N7100
Вот и думаю, что посоветовать - пока подождать возможного подъема сети или перепрошиваться на номер, принадлежащий российскому ИТ?
Я так понимаю, что во втором случае выигрыша в стоимости звонков я не получу?
!Стандартная легенда!,для роуминга в Украине оставлены 094 номера,не ждите подъема сети для украинских номеров,прошейте крымский номер,к нему будет подвязан 094,будете звонить на него абсолютно бесплатно.С него на 094 звонить дорого
 
Реєстрація
28.01.13
Місто
Одесса
!Стандартная легенда!,для роуминга в Украине оставлены 094 номера,не ждите подъема сети для украинских номеров,прошейте крымский номер,к нему будет подвязан 094,будете звонить на него абсолютно бесплатно.С него на 094 звонить дорого

Прошить телефон крымским номером можно будет только после введения голосовых тарифов?
Я правильно понимаю?
 

Марвин

сотрудник Севмобайл
Реєстрація
20.05.15
Місто
Севастополь
Телефон
Galaxy Note 2 N7100
Прошить телефон крымским номером можно будет только после введения голосовых тарифов?
Я правильно понимаю?
Голосовые тарифы есть,Смартфон 90,150,Тройной безлимит.Минимальная абонплата 90 рублей,600 местных минут и внутрисети,500 мегабайт интернета
 

elfa-s

Заблокирован
Реєстрація
12.08.15
Місто
Киев
Большое спасибо за информацию.
Но тогда, если сможете, посоветуйте, как поступить.
У людей, с которыми мне нужно будет связываться, имеется телефон с тарифным планом "Простое решение", имеется только номер 094. Телефон прошивался в Керчи, но естественно крымского кода 065 нет.
Территориально телефон их находится в пригороде Керчи.
До настоящего времени при включении телефона связь не появляется.
Вот и думаю, что посоветовать - пока подождать возможного подъема сети или перепрошиваться на номер, принадлежащий российскому ИТ?
Я так понимаю, что во втором случае выигрыша в стоимости звонков я не получу?

Т.е. телефон подключён по абонентскому договору, который был заключён в Керчи? Или через дилера? Надо идти в представительство с договором, узнавать, как быть.
У моих знакомых - телефон тоже подключен в Севастополе, но там был ещё и местный прямой номер. Скорее всего оттого он и попал автоматом в "новую базу" русского "интертелекома".
Ну или подождать когда начнут подключать голосовые тарифы.

Или юзать sip, привязанный к этому номеру - но тогда у людей должен стоять или SIP-телефон или программа на компе. Да и телефон тот нужно будет временно вывезти в зону украинского интера (например в Армянск) и поймать по СМС код доступа к РУНА, чтобы войти в панель управления АССА.

И да, если теоретически смогут "прошится" (подключиться голосом) в новом русском интертелекоме - выигрыш будет, звонить можно будет по коду 094 с любых украинских телефонов по межгортарифу, а с телефонов украинского интертелекома - так вообще бесплатно.

Да, и официально о запуске сети не говорилось. Может к тому времени что-то и изменится, например, "закроют" возможность 094.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Да и телефон тот нужно будет временно вывезти в зону украинского интера (например в Армянск) и поймать по СМС код доступа к РУНА, чтобы войти в панель управления АССА.
Або, запитати [MENTION=2619]SerP[/MENTION]а, чи він може прибити руну. Раніше, тут, на форумі, він вже комусь допомагав таке зробити. Чи може він таке робити на КІТ, треба в нього питати.
 
Реєстрація
28.01.13
Місто
Одесса
Т.е. телефон подключён по абонентскому договору, который был заключён в Керчи? Или через дилера? Надо идти в представительство с договором, узнавать, как быть.
У моих знакомых - телефон тоже подключен в Севастополе, но там был ещё и местный прямой номер. Скорее всего оттого он и попал автоматом в "новую базу" русского "интертелекома".
Ну или подождать когда начнут подключать голосовые тарифы.

Или юзать sip, привязанный к этому номеру - но тогда у людей должен стоять или SIP-телефон или программа на компе. Да и телефон тот нужно будет временно вывезти в зону украинского интера (например в Армянск) и поймать по СМС код доступа к РУНА, чтобы войти в панель управления АССА.

И да, если теоретически смогут "прошится" (подключиться голосом) в новом русском интертелекоме - выигрыш будет, звонить можно будет по коду 094 с любых украинских телефонов по межгортарифу, а с телефонов украинского интертелекома - так вообще бесплатно.

Да, и официально о запуске сети не говорилось. Может к тому времени что-то и изменится, например, "закроют" возможность 094.

Спасибо за ответ. Думаю, что проще будет дождаться введения голосовых тарифов и подключить их к новой сети.

Но есть еще один вопрос.
У этих же людей есть 3g модем с прошитым крымским номером 065.
Ранее до мая 2015 года Интернет работал нормально.
Сейчас пока подключиться они не могут.
Учитывая, что они не самые крупные специалисты мне нужно разобраться, либо у них вообще не работает сеть, либо они что-то не то включают.
Так вот вопрос в следующем: Должна ли была автоматически подняться сеть в модеме в районе Керчи при прошитом в нем крымском номере?
 
Реєстрація
28.10.07
Місто
г. Симферополь
Телефон
Nokia 6120c
!Стандартная легенда!,для роуминга в Украине оставлены 094 номера,не ждите подъема сети для украинских номеров,прошейте крымский номер,к нему будет подвязан 094,будете звонить на него абсолютно бесплатно.С него на 094 звонить дорого
на новых голосовых тарифах не будет 094, вместо него будет +3652XXXX а основным +7978 ;)
По этой причине, старые номера сейчас на вес золота.

Добавлено через 5 минут
Подтверждаю. У меня дозвон идет и на +38 094, и на +38 0654, да и на +7 3654 тоже. Исходящий идет с +7 3654.

Новая сеть 250 34, действительно, сканится.
Дозвона на +3806ХХХ нет, его отключили. Только на 094 ;)
 
Останнє редагування:

elfa-s

Заблокирован
Реєстрація
12.08.15
Місто
Киев
Спасибо за ответ. Думаю, что проще будет дождаться введения голосовых тарифов и подключить их к новой сети.

Но есть еще один вопрос.
У этих же людей есть 3g модем с прошитым крымским номером 065.
Ранее до мая 2015 года Интернет работал нормально.
Сейчас пока подключиться они не могут.
Учитывая, что они не самые крупные специалисты мне нужно разобраться, либо у них вообще не работает сеть, либо они что-то не то включают.
Так вот вопрос в следующем: Должна ли была автоматически подняться сеть в модеме в районе Керчи при прошитом в нем крымском номере?

По идее должна. Гемор в основном с голосом, инет поподымался у многих.
Надо войти для начала в АССА посмотреть, что там показывает. Может просто деньги кончились.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Я попробовал перед тем, как написать, и после вашего сообщения - тоже. У меня принимает и на +380654, и на +38094.
Ну, так, в тебе працює, а в [MENTION=106]gralex[/MENTION]а -ні. Тут кожен за себе пише, бо в КІТі самі не знають, як зробити, щоб працювало і нашим і вашим, і у всіх однаково.
 

B&B

Реєстрація
17.11.08
Місто
Dubai
Телефон
Note 20
raptor, если видели другие сообщения gralex'a в этой теме, то он часто опирается на информацию, которую получил от сотрудников компании. Поэтому создается впечатление, что он пишет за всех, а не только за себя.
 
Реєстрація
28.10.07
Місто
г. Симферополь
Телефон
Nokia 6120c
Уже второй день сотрудники колцентра в Одессе не понимают каким образом к ним дозваниваются абоненты КИТа ;)
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
странно, что сотрудники КЦ ИТ не в курсе того, что "они чего-то не понимают"...

разве что сотрудники стронней паддержки Аделины не понимают, зачем эти крымские клоуны звонят им, а не по контактам, которые указаны на сайте КИТа...
 
Реєстрація
28.10.07
Місто
г. Симферополь
Телефон
Nokia 6120c
странно, что сотрудники КЦ ИТ не в курсе того, что "они чего-то не понимают"...

разве что сотрудники стронней паддержки Аделины не понимают, зачем эти крымские клоуны звонят им, а не по контактам, которые указаны на сайте КИТа...
Так это мы в Киев через *750 звоним, спасибо за инфу ;)
 
Зверху