Base Stations Android App

Реєстрація
09.08.15
Місто
Київ, Мукачево
Телефон
Pixel 4 (Vodafone)
Вирішив завести окрему тему для обговорення, побажань, зауважень і т.д.

Додаток завантажує та відображає інформацію про кількість та розміщення всіх базових станцій (зареєстрованих в базі УДЦР) операторів мобільного зв'язку України.
Інформація доступна по операторам, що працюють за технологіями GSM, UMTS, LTE та CDMA: Київстар, Vodafone, Lifecell, ТриМоб, Інтертелеком та PEOPLEnet.


Встановити

Багтрекер - можна заводити баги, а також залишати пропозиції по новим функціям та покращеннях існуючих.

Джерело

Screenshot_1593072445_framed.pngScreenshot_1593072669_framed.pngScreenshot_1593072493_framed.pngScreenshot_1593072519_framed.pngScreenshot_1593072551_framed.pngScreenshot_1593072610_framed.pngScreenshot_1593072653_framed.png
 
Останнє редагування:
Реєстрація
09.08.15
Місто
Київ, Мукачево
Телефон
Pixel 4 (Vodafone)
Отримав сьогодні ось такий відгук на пошту:
Очень хорошее приложение, полезное, только вот никак понять не могу, почему названия населенных пунктов приходится читать на украинском языке? Чё за хрень - эта быдляча, українська мова? Может пора слышать людей и делать программы такими, чтобы они были для всего народа Украины? А Украина никогда не будет только с українською мовою!!!
Виникло бажання прибрати російську з додатку.
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Foroxon, підтримую. Додаток бере інфу з оф. джерел українських, тому лише українською і має бути. Може варіант англійської для іноземців хіба що.


Он одному вже з Кривого рогу не байдужі люди по рогам біля Криму надавали, за те що той"хахлами назвав журналіста" вдарив його, розказував, який він "русской"
 
Останнє редагування:

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Нехай в додатку буде тільки наша державна мова та англійська. Це я тобі кажу як російськомовний ще з часів Хрущова.
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
Foroxon, да не стоит на кретинов обращать внимание. Мне лично будет не удобно пользоваться приложением с чисто украинским и английским интерфейсом. Почему я должен страдать из за какого то ватника?
А вычислить чудака и слить его данные патриотическим парням что бы ему разъяснили кто тут быдло есть возможность?
 
Реєстрація
02.10.12
Місто
Харків
Телефон
Motorola Moto G32
А вычислить чудака и слить его данные патриотическим парням что бы ему разъяснили кто тут быдло есть возможность?
Сливать тоже не красиво, судьба его и так накажет, как говорится - сам попадётся.
 
Реєстрація
06.04.18
Місто
Киев
Извиняюсь, если здесь это уже было, но нормально ли то, что у меня показывает базовые станции только для LTE, а для остальных разделов пишет "Немає даних"?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
alex.min, ви потрапили куди треба. Не нормально, скоро розробник вам відповість, або хтось інший, хто розуміється на темі...
А поки перевірте у налаштуваннях рубрику дані для синхронізації
 
Реєстрація
06.04.18
Місто
Киев
там стояло всё, что надо, но каким-то образом всё начало работать, так что спасибо, отбой
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo

Не зручно тим що розробники Андроїда так і не змогли ввести у свою систему приорітети мов. Так наприклад якщо в мене основна мова українська, а її не підтримує обраний мною додаток, то автоматично мова буде англійська, а мене це не влаштовує, я хочу російську, чи наприклад польську. А так як російською перекладено більше додатків чим українською, тому я основною ставлю її.
І на перед, не треба мене звинувачувати в не патріотизмі, я наприклад навідміну від деяких "псевдо патріотів" робив переклад для деяких додатків українською. Як би кожен зробив переклад хоч одного додатку українською тоб давно б українска була популярніша. Хоч кажучи правду не всі розробники хотять включати переклад українською у свої додатки.
Також є костиль який деякі розробники вставляють у додатки, це ручний вибір мов, там де це можливо я ставлю мову додатку українську.
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
stigr, тут в додатку інґліша не має. Лишу укр і рос мови. Тож не переживай. А власник додатку може пункт з мовами додати в налаштквання.
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
Zak, але тут була пропозиція додати англійську, і тоді виходячи з приорітети Андроїда в мене на смартфоні автоматично буде інгліш, тому я сказав що це мені буде не вдобно.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Zak
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Zak, але автор сказав що додасть англійську, і тоді виходячи з приорітети Андроїда в мене на смартфоні автоматично буде інгліш, тому я сказав що це мені буде не вдобно.
Так в Андроїд , принаймні 6+, є можливість дотати пріоритетну мову...У мене на такий випадок додана російська, хоча і від англійської не відмовляюся, щоб не забувати ази...інколи буває корисно)))
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
stigr, мабуть так.
 

Вкладення

  • Screenshot_20180721-220734_Settings.jpg
    Screenshot_20180721-220734_Settings.jpg
    425.4 КБ · Перегляди: 34
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Вибач...було в мото, А От в хіомі не бачу..Налаштування-мова-додати пріоритетну...Якось так
Матвєй, хоч офтоп ткни пальцем де це ставиться?

Добавлено через 37 секунд
Саме так))) В хіомі немає
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
Матвєй, нажаль нема в моєму моторі андроїді 6.0.1 цього пункту. Напевно Гугл дав можливість виробникам самім вирішувати чи вставляти його чи ні.
 
Зверху