Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Будьте уважні, нові користувачі. Активовуйте у додатку нарахування відсотків на картку . Ось моя мати не отримувала відсотки, бо я їй забув їх активувавти... :(
Узагалі дурна опція - вважаю, що нарахування відсотків, якщо є, то має бути активним за замовчуванням, хто ж при нормальному розумі відмовиться?!

Добавлено через 13 минут
GAlexV, таке буває в усіх банках. Так звана "компрометація", тобто дані вашої картки можуть бути доступні 3м особам.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
28.07.13
Місто
Харків
Узагалі дурна опція - вважаю, що нарахування відсотків, якщо є, то має бути активним за замовчуванням, хто ж при нормальному розумі відмовиться?!

Может кому-то эти проценты не нужны чтобы, например, не лишиться субсидии...
 
Реєстрація
28.07.13
Місто
Харків
alex_b, точно, это кэшбек идет персонализированно

 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Узагалі дурна опція - вважаю, що нарахування відсотків, якщо є, то має бути активним за замовчуванням, хто ж при нормальному розумі відмовиться?!.

Кому нужны проценты, тебе или банку? Вот ты и ищи переключатель.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
alex_b, вот бы они и за кэшбэк так же "обезличенно" отчитывались...

Кстати, а бета-версию "Котопёс" уже починили?
А то я её ставил и не смог пополнить депозит и включить капитализацию.
Этих функций в приложении попросту не было. Хотя они были заявлены.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Кому нужны проценты, тебе или банку? Вот ты и ищи переключатель.
Не погоджуюсь із такою "совковою" позицією. Це усе одно, що купити сім-картку, а потім собі окремо активовувати дзвінки і інтернет. Кому треба дзвінки: вам чи оператору?!
 
  • Like
Реакції: JKL

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Не погоджуюсь із такою "совковою" позицією. Це усе одно, що купити сім-картку, а потім собі окремо активовувати дзвінки і інтернет. Кому треба дзвінки: вам чи оператору?!

Неправильное сравнение. Заонки и интернет нужны оператору, потому что вы за них платите. А выплата процентов за пользование вашими средствами нужна только вам, а если банк может законно не платить, будьте уверены, он этим правом воспользуется. Это капитализм. Ваша позиция к совку гораздо ближе «мне все должны».
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Окрема активація відсотків на залишок (депозитарна властивість) зроблена виключно з надією, що ви забудете про це і не активуєте. Бо банку це було б вигідно. Це стосується і Приватбанка. А якщо згадаєте і активуєте...ну що ж, дрібна невдача банку на яку він згодний. Але якщо за замовчуванням активувати відсотки на залишок то гарантовано нікого не обдуриш і ніякої вигоди банку не буде.
 
Реєстрація
11.04.15
Місто
Киев
alex_b, вот бы они и за кэшбэк так же "обезличенно" отчитывались...

Кстати, а бета-версию "Котопёс" уже починили?
А то я её ставил и не смог пополнить депозит и включить капитализацию.
Этих функций в приложении попросту не было. Хотя они были заявлены.

Эти функции есть в бета-версии "Леопольд" на андроиде
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
webb, прочитайте ещё раз моё сообщение.
Я ведь УЖЕ УСТАНАВЛИВАЛ эту самую версию "Леопольд",
однако там опции "Пополнение депозита" и "Капитализация" не работали.
Вот и спрашиваю в надежде: может сейчас уже заработали?
 
Реєстрація
21.08.12
Місто
Київ, Україна
Телефон
Pixel 7 Pro, Nothing 2
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Captain, та це зрозуміло, але ж ніхто їх взагалі не заставляє впроваджувати відсотки на картковий рахунок, це їх власна ініціатива...
До речі, оператор на чаті сказав, що скоро буде за замовчуванням.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Я ведь УЖЕ УСТАНАВЛИВАЛ эту самую версию "Леопольд",
однако там опции "Пополнение депозита" и "Капитализация" не работали.
Вот и спрашиваю в надежде: может сейчас уже заработали?
Оно работает только для новых депозитов (открытых уже в этой версии). Для старых нет ни пополнения, ни капитализации
 
Реєстрація
31.03.13
Місто
Киев
12-го закончился месячный депозит, 16 еще не начался отсчет по автопролонгации, уже 4 дня зажали... Логично бы в тот же день перезапускать, но увы
 

crocodile

Алігатор
Реєстрація
10.12.15
Місто
Харьков
Телефон
Tecno CAMON 18P
12-го закончился месячный депозит, 16 еще не начался отсчет по автопролонгации, уже 4 дня зажали... Логично бы в тот же день перезапускать, но увы

Для вас может и логично, а для банка - нет. Да и "зажали" - термин явно недопустимый в этой ситуации. Вам за эти дни банк платит проценты из расчета 0.01% годовых. Если сумма депозита приличная, то за 4 дня как раз набежит 1 копейка грязными.
 
Реєстрація
20.08.15
Місто
киев
Телефон
Samsung S23 Ultra
Подскажите ,может кто сталкивался ...
В программе лимит на рассрочку светился 43000 , хотя в сообщениях приходил 45000. Сегодня позвонил в поддержку , сказали видят что действительно 45000, передают в технический отдел что бы исправили. Вот только что проверил , лимит 0. Исправили )))) У кого была похожая ситуация , вернут или стоит заново подавать заявку ?
 

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
mega-fun, а поддержка что сейчас видит? 45000 или 0?
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
mega-fun, в мене 32000, якось на паиу днів стало по нулях, потім назад все встало, місяця 2 тому це було.
 
Зверху