Oll.tv

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Эх, а я регулярно брал пакет Футбол. Теперь вряд ли буду.

Все звісно залежить від футбольного смаку, але на Мегого показують чемпіонати Італії, Німеччини, Франції. Сигнал з Сетанти, на якій працює Дмитро Джулай, до речі. Так що з задоволенням юзаю Мегого і якщо ви не зав'язані на АПЛ і ЕльКласіко, то це суперваріант.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Юзал мегого максимальный за промокоды но лучше буду юзать за бабки эдем тв так выбор каналов тут поболее и дешевле.
 
  • Like
Реакції: SerP

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Я батькам підключив Мегого, тому і спробував. Для схеми "зі смартфону через Хромкаст на телевізор" - найкращий варіант. Oll.tv теж так вміє здається. А от цей Едем як? Дивлюсь через OttPlayer працює, але підтримки Хромкаст здається у нього немає. Якщо є можливість гляньте - мені лист підтвердження реєстрації не приходить чомусь...
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Lorn, письмо с задержкой идет.
Зачем так извращаться? Там обычный плейлист под любой иптв плеер. Эдем ща не оплачен да и я в отьезде.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
alex_b, мені лист так і не прийшов. В спамі теж нема.
Зачем так извращаться?

Мені від телевізора треба може 5-7 матчів в тиждень, ютюб та інколи якісь серіали/фільми. Хромкаст з цим справляється на всі 100 - без зайвих приставок (хоча така також є), антен, проводів і т.д.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Lorn
зарегайся в Эдеме и бесплатно получи прямо на сайте тестовый плейлист
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Brusnikin, а Олл тв тут с какого боку?
 
Реєстрація
17.01.13
Місто
Донецька обл.
oll.tv запустило три новых сборных пакета: "Старт" 133 канала + видеотека (59 грн.), "Оптимум" 177 каналов + видеотека (85 грн.), "Премиум" 200 каналов + видеотека (189 грн.). Первый месяц - "Оптимум" за 1 грн, "Премиум" за 89 грн.

Футболы ни в один из пакетов не входят, покупаются отдельно.
https://oll.tv/uk/go/new
 
Реєстрація
17.01.13
Місто
Донецька обл.
С 1 октября пакеты Футбол и Детский подорожали.

Пакет Футбол:
1 день: 29 ₴ → 39 ₴
30 дней: 59 ₴ → 69 ₴
90 дней: 159 ₴ → 185 ₴
180 дней: 354 ₴ → 349 ₴
365 дней: 565 ₴ → 659 ₴

Пакет Детский:
30 дней: 39 ₴ → 49 ₴
90 дней: 105 ₴ → 129 ₴
180 дней: 234 ₴ → 249 ₴
365 дней: 374 ₴ → 469 ₴
 
Реєстрація
17.01.13
Місто
Донецька обл.
Evgenii, нет, раньше скидки на полгода не было. Как и сейчас, по другим пакетам - скидки при подключении только на 3 или на 12 месяцев.
 

Kara

Свой, тутэйшы
Реєстрація
18.09.10
Місто
Луганск
Телефон
Huawei P40 lite
Ну наконец-то oll.tv обновили (а по сути, с нуля написали) своё приложение для Android TV. Им теперь хоть можно пользоваться. Ибо раньше был просто порт приложения для планшетов.
 
Реєстрація
17.01.13
Місто
Донецька обл.
З 2 листопада 2018 року відбудеться закриття тарифного пакету Ефір. Всі активні користувачі пакету будуть автоматично переведені на тариф Старт зі збереженням вартості передплати до завершення передплаченої підписки Ефір.

По завершенню передплати пакету Ефір, ви зможете продовжити дивитись пакет Старт за актуальною вартістю цього тарифного пакету, або обрати один чи декілька інших пакетів з пропозиції сервісу.

Просимо звернути увагу, що після завершення передплати пакету Ефір, у разі увімкнення функції автопролонгації кошти будуть списуватись за актуальною вартістю пакету Старт. Змінити налаштування автопролонгації можливо у особистому кабінеті користувача на сайті.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Начислили додаткові 7 днів підписки на Футбол за вівторковий збій сервісу на початку трансляції матчів ЛЧ. Ось це здорово.
 

Favor

Заблокирован
Реєстрація
04.11.18
Місто
Мелитополь
Кто смотрит через операторский Mag255 как стабильность зависает часто?
 

Favor

Заблокирован
Реєстрація
04.11.18
Місто
Мелитополь
ОЛЛ.ТВ думает обновлять оборудование? Или так и будут распространять давно устаревший MAG255 и Aura HD+.
 

Favor

Заблокирован
Реєстрація
04.11.18
Місто
Мелитополь
Пришла новость о покращени.

Шановний користувачу,

Протягом 4 місяців з початку 2019 року, при перегляді та подовженні контрактів з правовласниками контенту ми намагалися зберегти поточні ціни на пакети з нашої пропозиції. Нажаль, без значного зменшення кількості каналів, фільмів та серіалів, залишити ціни на попередньому рівні виявилося неможливим та було прийнято рішення про підвищення цін. Прийняття рішення також продиктоване зростанням операційних затрат на підтримку та оновлення технічного обладнання, необхідного для коректної та безперебійної роботи сервісу.

З 1 квітня 2019 року будуть внесені зміни у наступних тарифах сервісу:
Футбол: 69 грн/міс → 89 грн/міс
Оптимум: 89 грн /міс → 99 грн/міс
Світогляд: 49 грн/міс → 59 грн/міс
Дитячий: 49 грн/міс → 59 грн/міс
Активний: 29 грн/міс → 59 грн/міс
Радість: 39 грн/міс → 59 грн/міс
Кіно: 49 грн/міс → 59 грн/міс

До 31 березня включно ви можете подовжити свою підписку та дивитися улюблені канали за старою ціною. Звертаємо вашу увагу, що у разі підключення функції автопролонгації з 01 квітня 2019 року плата за вказані пакети буде автоматично списуватись згідно нових тарифів. Змінити налаштування можна у особистому кабінеті на сайті.

Якщо Вам необхідна додаткова інформація, зв'яжіться з нами за телефоном 0 (800) 60 00 32 (безкоштовно по всій території України).

Дякуємо за розуміння!

З повагою,
Команда OLL.TV
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Лол. 90 грн. за Футбол, в якому з нового сезону мінус АПЛ. Залишаться лише Італія, єврокубки і збірні.
:eek:
 
Зверху