Linux/Unix

  • Автор теми Maly
  • Дата створення
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Вик Влад,почитай ещё это о настройке сетевых интерфейсов в Ubuntu.
Проработало несколько дней, опять та же ситуевиина. Вернул все обратно, создал второй профиль и лечу переключениями между профилями. Правда это же не дело, может еще у кого какие идеи есть?
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Проработало несколько дней, опять та же ситуевиина. Вернул все обратно, создал второй профиль и лечу переключениями между профилями. Правда это же не дело, может еще у кого какие идеи есть?

на модеме в закладке LAN установи DNS 8.8.8.8 и 1.1.1.1
 
Реєстрація
30.06.18
Місто
Дніпро
Телефон
Lenovo A Plus

alexis

KJV
Реєстрація
18.12.09
Місто
Чернигов
Телефон
Nokia
Порадьте дістрібутів Лінукс який не тупий і сучасний. Мабуть такого немає але все ж таки... Що маю на увазі "не тупий".
1. Був встановлений Mint Linux. Вчора при спробі встановити оновлення він видав, що щось і з оновлень не завантажилося з якихось причин і питає: оновлювати чи ні? Я вибрав "оновлювати", після чого система вмерла бо багато чого не працює. А як я можу коректно відповісти на таке питання - може він потім докачає що не зміг одразу? А якщо гарантовано буде крах системи то навіщо він мене питає чи оновлювати? Одже Mint тупий.
2. MX Linux спочатку все було добре. Одного разу знову з ціми оновленнями...Він видав що треба оновити файли конфігурації. Але питає: чи оновлювати? Я погодився, бо логіка підказує що з новими версіями програм повинні бути нові файли конфігурації. Але ОС після цього вмерла... Отже, навіщо було таке питання відповідь на яке повинна бути однозначна НІ і відповідно в мене не повинно цього питати?
3. ... Можна продовжувати.
Що маю на увазі "сучасний": обов'язково підтримує UEFI, шифрування дисків, при цьому після встановлення і завантаження на розшифровку пароль питає лише 1 раз а не 2 (як Манжаро і деякі інші). Більшість популярних програм повинні бути у репозиторіях у тому числі обов'язково Team Viewer (нехай окремо від репозиторієв, це несуттєво) причому не древній а остання версія.
Встановлюю наприклад CentOS: через 40 хвилин встановлення видало помилку що "загрузчик" не встановився (через UEFI мабуть). Все пішло на смарку. Чому тоді CentOS не відмовилось від встановлення в режимі UEFI якщо воно його толком не підтримує?
Я так розумію це фантастика знайти нормальний дістр (бо всі так чи інакше криві)? Наразі більш-менш моїм потребам відповідає Mint але він задає дурні питання.

Конечно, мне было бы интересно узнать, какая версия Линуксминт падает при обновлении и при каком обновлении: "просто обновлении" или обновлении с версии на версию.
Осмелюсь также заметить, что дистр задаёт ровно те вопросы, которые жизненно важны на любой отдельный момент.
Может, у вас просто проблемы с железом? Например, с ЖД/ССД.
Думаю, вам не стоит менять Линуксминт на что-то другое. Разве что, ради успокоения, можете попробовать Линуксминт на основе Убунту 16.04. Не 18.04, а 16.04. Там обновлений приходит уже гораздо меньше. Ну или ванильную Убунту 18.04 или 16.04.
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Если имелось ввиду вставить восьмерки в DNS Server1 IP Address
DNS Server2 IP Address, то не помогло.

Ip на компе через dhcp или прописан вручную?
Загрузитесь наконец-то с live-cd xubuntu 18.04 и проверьте работу интернет.
Иначе дальнейшее обсуждение бессмысленно.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Ip на компе через dhcp или прописан вручную?
dhcp
Загрузитесь наконец-то с live-cd xubuntu 18.04 и проверьте работу интернет.
Иначе дальнейшее обсуждение бессмысленно.
Разве 18.04 влазит на диск? Флешки лишней нет. Есть еще один компьютер, там стоит антих, инет без проблем.
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
На DVD точно влезет.
Ну напишите объявление, что бы форумчане вам флешку купили :dash1:
:) Спасибо конечно, есть три шт. но они заняты. Я не пойму, а что это даст. Ну покажет что работает, что дальше? Я же говорю на др. компьютере антих работает.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Я не пойму, а что это даст. Ну покажет что работает, что дальше?
Якщо з флешки або Live диска робить без глюків значить "залізо" справне і треба лише перевстановити ОС яка наразі встановлена. Якщо і з флешки глючить значить перевстановлення ОС скоріш за все не допоможе. Хоча бувають випадки коли з Live не всі драйвери тому так. Я би вже давно перевстановив ОС на вашому місці, це як раз плюнуть для мене і навіть заради спортивного інтересу нові дістри ставлю замість старих.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Якщо з флешки або Live диска робить без глюків значить "залізо" справне і треба лише перевстановити ОС яка наразі встановлена. Якщо і з флешки глючить значить перевстановлення ОС скоріш за все не допоможе. Хоча бувають випадки коли з Live не всі драйвери тому так. Я би вже давно перевстановив ОС на вашому місці, це як раз плюнуть для мене і навіть заради спортивного інтересу нові дістри ставлю замість старих.
Я уже писал, что на Вин все работает, так что не железо скорее всего. Более того некоторые сайты открывает и на убунте, просто что то блокирует все остальные. Переустановть ОС не проблема, но наверное подожду до 19.10
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Я уже писал, что на Вин все работает, так что не железо скорее всего. Более того некоторые сайты открывает и на убунте, просто что то блокирует все остальные. Переустановть ОС не проблема, но наверное подожду до 19.10

мыши плакали, кололись, но продолжали жрать кактус.
 

it_user

Заблокирован
Реєстрація
14.06.19
Місто
Киев
Как devuan по надеюности? Кто-нибудь юзал? Тот же Debian только без скандального systemd. После космической надежности\стабильности Debian на все дистрибутивы смотрю как на говно windows\macos .
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Передісторія. Нетбук Acer з Віндою гальмує, попросили встановити Linux щоб швидко робило. До мене пробували ставити Лінукси такі як Mint, але вони не підходять бо Wi-Fi з ними не робить (драйверів нема мабуть). Я перевірив - дійсно Wi-Fi не робить з Mint Linux, Manjaro. Спробував встановити MX Linux - Wi-Fi заробив. Але є така проблема. Коли вимикаєш нетбук то він вимикається якось не до кінця - замирає на екрані смуга прогресу вимикання. Доводиться допомогати апаратною кнопкою живлення. Вмикається нормально. Ставив всі оновлення, драйвери, перевстановив з нуля MX Linux - все одно вимикається не до кінця. Так само перезавантаження не може до кінця пройти якщо мишкою вибрати "перезавантаження".
Через що така проблема з вимиканням? Чи можна це вилікувати?
 
Зверху