Електрогенератор

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
[MENTION=13187]raptor[/MENTION], может еще что подскажешь
этот как ты и написал у нас что то не находится :(
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
[MENTION=13187]raptor[/MENTION], может еще что подскажешь
этот как ты и написал у нас что то не находится :(
Про этот читал отзывы в интернете, все хвалили, фирма японская, цена в 2 раза выше от китайских аналогов, это и стало фаторами выбора. Про другие не скажу, так как не интересовался ими. Хонду такой мощности в Украине не находит. Да, и вообще, никаких газовых генераторов до 3 кВт, не находит.

Вот, нашел, но чуть помощнее, есть в наличии:
http://www.avante.com.ua/rus/price/catalog/tmc_el01024.htm
http://linkor-t.zakupka.com/p/7817197-gazovyy-generator-stark-ng-6500-pro-magistralnyy-gaz/
Про качество ничего не знаю. Выбора нет.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
[MENTION=13187]raptor[/MENTION]этот ?
я только не понял на каком он газу ?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
[MENTION=13187]raptor[/MENTION]этот ?
я только не понял на каком он газу ?
На бензине или сжиженном газе.
Если нужен на природном газе (метан), то по буржуйской маркировке он (газ) называется NG. В Гугле так и забивал: газовый генератор NG.

Вот, еще нашел:
http://www.praktiker.ua/produkt,263...y_universal_cc3000_lpgng-b.html#opis_see_more
И здесь полно генераторв с маркировкой NG: http://electromotor.com.ua/katalog-tovarov?page=shop.browse&category_id=315

Ну и почитай для всеобщего развития: Как выбрать генератор
 
Реєстрація
09.07.22
Місто
Днепр
Кто/Как решает проблему?
Ув.сообщество, поделитесь опытом если не жалко, ибо на ближайшее время - приобретение бенз/диз генератора, думаю, будет трендом в стране. Сам также изучаю "тему", и пока не владею т.с. материалом.

Из позитивного: (who knows, time will tell)
В Украине собираются освободить ввоз генераторов от импортного НДС. Но только если генераторы ввозятся не для перепродажи в Украине. Как сообщает Д.Гетманцев. Проект есть в пакете мер, которые готовит парламентский комитет по вопросам таможенной и налоговой политики вместе с правительством для поддержки отечественной промышленности в военное время.

Освобождаются от декларирования и налогооблажения при ввозе в страну только генераторы дешевле 500 евро и легче 50 кг (если ввозить морем, машиной или жд

.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Как сообщает Д.Гетманцев.
Це той, що до 22го лютого казав, що виділення грошей на армію є популізмом? А вже у період війни "стриже гусей"?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А хто як вирішує проблему відводу вихлопних газів? Де краще шукати перехідник з 20 мм виходу на гофру 32, наприклад (Київ)?
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
А хто як вирішує проблему відводу вихлопних газів? Де краще шукати перехідник з 20 мм виходу на гофру 32, наприклад (Київ)?
Если в подъезде есть открытые балконы то это вообще не проблема, я сделал ввод в квартиру и шнур 20 метров, генератор легкий 20кг
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Знайшов на господарчому ринку "Юність", в павільоні сантехніки😉 Там ще в рядах хомут, високотемпературний герметос..) В спецалізованих, як зрозумів, ціни х2.
 
Реєстрація
09.07.22
Місто
Днепр
КабМин таки снимает налоги на ввоз аккумуляторов, генераторов, трансформаторов, обогревателей и т.п. Принятие постановления правительства анонсировал Шмыгаль
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Off: на таких речах дуже гарно прослідковується як діє нація, наскільки єдино чи порізно. На жаль, за пів року мало що змінилось- згадайте як безліч стояли в пробках і заправляли каністри з паливом. Ми далі розраховуємо тільки на себе, і то ще й бажано по декілька генераторів мати запасних, хоча мало хто задумувався про моторесурс генератора, про заміну оливи кожні 20 годин і так далі. Якщо ми нація- може варто починати з потреб малозахищених, чи справді кожному потрібно генератор на 5кВт, може інколи вартує просто зустрітись зі сусідами і запитати хто вже має генератор і запропонувати в свою чергу паливо чи альтернативний зв‘язок. Дізнатись хто має пічне опалення і продумати про план Б якщо в місці проживання зникне не тільки електрика, а й водо-чи газопостачання. Ніякої зради не розганяю, просто закликаю включити холодний розум і гарно проаналізувати свої потреби.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ніякої зради не розганяю, просто
Просто обкладаю хуями абсолютно незнайомих людей, бачачи в них тільки погане і вважаючи всіх дебілами, нездатними оцінити свої потреби та можливості. Я - радянська бабка патріот і голос сумління. Я точно знаю, що ви стояли за бензином щоб поїхати до дівок в жопу маріхуаной колотися, в той час як хлопцям на передку не вистачало 95го на хімарси. Я знаю, що ви купуєте "декілька запасних" генераторів за тисячі доларів при абсолютно пустому і спекулятивному ринку, ви ж дебіли клінічні, та ще й багатії. Хлібом не годуй, дай образити малозабезпечених, викупивши всі генератори з ринку просто для забави. Забуваючи при цьому міняти оливу своєму генераторному парку, але насолоджуючись десятками кіловат енергії, випускаючи її вночі в повітря. Я - напився і несу хєрню проти ночі
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ну маячня на маячні ж.
Претензії що людям був потрібен бензин, шо? Тіпа в кайф це було - години марно стояти, мабуть запасалися для свого генераторного парку заздалегіть.
Претензії, що я купив 2КВт генератор щоб забезпечити двох донаторів роботою і ще трьох членів родини бекапом для базових потреб, шо?
Подумати про план Б, як альтернатива покупці генератора, шо?
Про декілька генераторів, та заява, що розраховувати на себе не треба взагалі но коментс. На кого ж тоді мені, моій родині і ще парі хлопців на фронті розраховувати? На що можуть розраховувати ті самі малозахищені, як я звільнюся з роботи і приду до них не з донатом, а з голодною, холодною родиною?
У людини в картині світу, генератори (пачками!) собі купляють мажори, щоб заряджати свої тесли і майнити біткоїн, а не люди, яким треба виживати, і які взагалі-то, м'яко кажучи, не дуже хотіли б витрачати незаплановану тисячу-дві доларів, бо є куди зараз витрачати.
Коли це все ще й під патріотичним соусом, то мене це трохи рве.
 
Останнє редагування:
Зверху