Як підключити Bluetooth клавіатуру?

Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Клавіатура Sven Comfort 8300
На Андроїдах просто підключається а на Windows 10 не можу ніяк підключити. Windows питає код клавіатури який треба ввести. Але цього кода не існує! Навпаки ОС повинна видати випадковий код який я набираю на клавіатурі і після цього буде підключення. Так завжди було скільки я раз підкючав і інструкцію читав, там те ж саме пишуть. Як підключити на Windows 10?
 

c0rax

Интернет-провайдер
Реєстрація
02.12.17
Місто
Киев
Телефон
Galaxy Z Fold 3 / P30 Pro
или 1234
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Не підходять ніякі коди 0000, 1234, ...
Як зробити щоб ОС сама видала код який ввести на клавіатурі? (як повинно бути). Самій перший раз вона так і видала, але тоді щось не спрацювало і далі тільки на прийом код просить.
 
Останнє редагування:

c0rax

Интернет-провайдер
Реєстрація
02.12.17
Місто
Киев
Телефон
Galaxy Z Fold 3 / P30 Pro
Самій перший раз вона так і видала,
В диспетчере Bt устройств что отображается? может ОС видит еще старое сопряжение.
Включите "видимость" самого ПК, и обязательно Выполните "Restore Defaults" в окне настроек Bluetooth
 

igork

xD
Реєстрація
21.08.10
Місто
Кривой Рог
Вводишь любой пин-код (4 цифры), нажимаешь "подключиться", такой же пин сразу же вводишь на клавиатуре и жмешь энтер.
 

igork

xD
Реєстрація
21.08.10
Місто
Кривой Рог
Captain, мій спосіб спрацював чи якийсь інший? Щоб знати можливі шляхи вирішення проблеми.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
мій спосіб спрацював чи якийсь інший?
Коли зробив Bluetooth Вінди видимим (поставив галку як писав c0rax) то це нічого не дало окрім того, що комп почав бачити сусідські монітори і таке інше. Клавіатура моя і без цього бачились компом, лише не хотіло приєднуватися до компа через невірні коди.
Коли я вводив довільні коди на компі і на блютуз-клавіатурі то теж довго не хотіло приєднуватися. То "спробуйте інший код", то "ваш пристрій не відповідає", ... З клавіатури треба витягнути батарейки щоб глюк пропав і все спочатку пробувати. Коли спробував мільйонний раз то нарешті вийшло... Тут має значення наскільки швидко набираєш коди та не забути на блютуз-клавіатурі натиснути Enter. Код був довільним який сам придумаєш, не пам'ятаю точно який. Спочатку на клавіатурі компа 1234 чи інший код, потім швидко на блютуз-клавіатурі той самий код і натиснути Enter.
Це на Windows 10 було так тяжко, на Андроїдах все виходить за хвилину без жодних проблем.
 
Останнє редагування:

igork

xD
Реєстрація
21.08.10
Місто
Кривой Рог
Captain, як правило, windows пропонує спочатку ввести запропонований нею код, а от якщо помилитися в ньому, то доведеться займатися такими речами, як описано. Теж через це проходив, але обійшовся без витягання акумулятора. Просто швидко вводити треба, в цьому нюанс криється.
 
Зверху