Тарифы контракта «Безлим» (2017)

Pluse

Вскрыватель хайдов
Реєстрація
19.11.14
Місто
Запорожье
Mathias, ну да, поэтому в исходных данных и написал, что пакеты не тронуты, вызванивать их наперед не интересно.
Поэтому придумаю, куда по межгороду хотелось позвонить, но откладывалось.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Тариф "Безлім" за 95 грн ще вчора був кредитний ліміт 90 грн. А сьогодні зробили 55 грн кредитний ліміт. Яка причина цьому може бути?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Captain, до этого на каком тарифе были?
На йому тарифі і був з березня. Тариф не мінявся.

Добавлено через 5 минут
І ще таке питання: начебто на контракті обіцяють першочергове обслуговування. Спочатку так і було. А тепер не можу їм ні додзвонитися ні в чаті. Таке враження що рівень обслуговування став як на припейді. Як у інших людей цікаво? Нічого ж не порушував, номер працює і далі. Дзвонити можу і таке інше. Чи це тому що мінус на рахунку? Але ж це дозволяється на контракті.
І ще. Який термін погашення боргу за минулий місяць - до 19 числа цього місяця? Чи до 19 треба погасити весь борг з урахуванням і цього місяця?
 
Останнє редагування:

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
В марте когда подключился? Оно как то там считает от трат в предыдущем месяце.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Останнє редагування:
Реєстрація
24.07.10
Місто
Белая Церковь
Дозвониться на контракте к оперу стало тяжело, качество связи и интернета упало. Перешёл на 4G только чтобы номер не сгорел контрактный. Даже не знаю - тариф вроде неплохой, но качество отстой. Жду покрытия 4G, а там видно будет.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
При спробі подати заявку на перехід з Безлім на Київстар 4G попереджає, що буде відключена програма подяки Київстар Клуб. Хіба в Безлім є ця програма? Вона була в дуже старих тарифах.
 

c0rax

Интернет-провайдер
Реєстрація
02.12.17
Місто
Киев
Телефон
Galaxy Z Fold 3 / P30 Pro
При спробі подати заявку на перехід з Безлім на Київстар 4G попереджає, що буде відключена програма подяки Київстар Клуб. Хіба в Безлім є ця програма? Вона була в дуже старих тарифах.
Это скорее баг МКС, и оно просто тянется из базы, как балласт.
У меня раза 4 подряд такое писало при переходах между ТП, хотя сама програма благодарности уже давно не действовала во всех этих тарифах, которые у меня были.
 

c0rax

Интернет-провайдер
Реєстрація
02.12.17
Місто
Киев
Телефон
Galaxy Z Fold 3 / P30 Pro
Реєстрація
11.11.17
Місто
Прохід
Шейп ше є у кого? Зранку скачав пару важких файлів (якраз біля 6 гіг) і як наслідок з 12 ранку і по цей час швидкість біля 2х мегабіт
 
Реєстрація
24.07.10
Місто
Белая Церковь
Шейп ше є у кого? Зранку скачав пару важких файлів (якраз біля 6 гіг) і як наслідок з 12 ранку і по цей час швидкість біля 2х мегабіт

Ну так а шейп в кс примерно на такой скорости. Сколько до этого было? У меня просто без шейпа 1.5 Мб/с максимум :(
 

sanioktlf

Бульбулирую бульбулятор
Реєстрація
26.10.07
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5
так писали шо шейпу не буде на контракті, я качав за день і набагато більше 6ти гіг, але шейпу не було, це вперше
А они могли не пердупредить и зашейпить втихаря, аки злостного...даже на контре. Кому и что ты докажешь? Чисто для эксперемента, попробуй затянуть что то, что бы во время закачки был преодолен предел в эти самые 6-7 гектаров и посмотри на скорость закачки, упадет ли она в момент закачки и преодоления этого предела скачкообразно до 2-х мбит. И даже в этом случае, если это будет так, ты только для себя самого что то подтвердишь, но оперу все одно не докажешь ничего, тут только смириться.
Но, я совершенно не утверждаю, что мол опер и контрактников шейпит. Это чисто предположение и в твоем случае возможно было совпадение. Все надо пробовать.
 
Зверху