Мобильная связь от Google

Реєстрація
04.12.08
Місто
Луцьк
Телефон
EL 71 MultiSim
М. Козуб сказав(ла):
У країнах, зазначених у переліку на https://fi.google.com/about/international-rates/ (більш ніж 170 країн, у тому числі й Україна) працює з будь яким оператором.
Подібні речі часто діють з великими обмеженнями.

Мені от реально цікаво ци дійсно інтернет від Гугла буде працювати у всіх 4 операторах в Україні, та і в інших країнах.
Якщо є у когось змога провірте. Бо загальна практика показує що якщо навіть сімка реєструється в мережі то замість інтерненету якась лажа або шейп. А швидко працює в 1-2 операторів країни.

Добавлено через 5 минут
У КС за 100 гривен получается 500 мб трафика. Гиг получится за 150 грн. Последующие гигабайты да, по 100 грн.
Можна і так рахувати, Але я використовую і голос. Тому 50 грн спиймаю як плату за послугу. Причому мені це зазвичай вигідніше чим тримати місцеву карточку. Тай за 1 місяць я можу бути по кілька разів за кордоном. Тому цих 50 грн - як ходог на заправці :)

Добавлено через 15 минут
людина виходить з літака, вмикає телефон, не дивиться, який там оператор "підхопився", починає користуватися.

А якщо я скажу що з КС, Vodafone.ua, Vodafone.De,Ortel, Tesco.sk Orange.md Відбувається так само. Жодної магії.
Саме тому мене цікавить реальний тест швидкості у всіх операторах. Раз так заявлено. Тому що обіцянка і реальність, в мобільному світі це різні речі. :)
 
Останнє редагування:

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
що "множина" пишеться через "и", а не через "е"
Вмовили, буду звертатись на "ве" :) Шож ти ве такий впертий?


загальна практика показує що якщо навіть сімка реєструється в мережі то замість інтерненету якась лажа або шейп. А швидко працює в 1-2 операторів країни.
Я теж не впевнений що прям всі оператори окремо взятої країни на одних і тих самих умовах пустять в свою мережу Фі. Хтось буде шейпити, хтось буде різати порти, хтось цінник виставить конський...
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Мені от реально цікаво ци дійсно інтернет від Гугла буде працювати у всіх 4 операторах в Україні, та і в інших країнах.

на водафоні працював нормально. швидкість не можу прям сказати, але той же вотсап і гугл карти працювали без жодних обмежень.
 
Зверху