Велосипед

A&S

Реєстрація
20.11.08
Місто
Вінницька обл.
В Киеве заработал прокат велосипедов Nextbike

Стоить такой прокат будет 30 грн за полчаса, месячный абонемент – 199 грн

В Киеве заработала сеть проката велосипедов Nextbike, в которой можно взять велосипед в одном пункте города, а вернуть в другом. Об этом сообщается на странице проката в Facebook

Прокат велосипедов будет работать в тестовом режиме до декабря этого года.
Стоить такой прокат будет 30 грн за полчаса, месячный абонемент – 199 грн при условии приобретения до 01.09.2018 (далее 399 грн/месяц). Сезонный прокат будет стоить – 599 грн при условии приобретения до 01.09.2018. (далее 899 грн). Сезон заканчивается 1 декабря 2018 года.
Станции (всего их 33), где можно взять на прокат велосипед, расположены в центре и на наиболее загруженніх станциях метро на левом и правом берегу. В частности, это:

Специальная парковка у выхода из м. Героев Днепра, пр. Оболонский, 28/45
Специальная парковка у выхода из м. Минская, по обе стороны пр. Оболонский
Специальная парковка у выхода из м. Оболонь, Оболонская площадь, 1Специальная парковка у выхода из м. Почайна
Специальная парковка у выхода из м. Осокорки, пр. Бажана, 1
Специальная парковка возле выходов из. м. Позняки по обе стороны от пр. Бажана
Специальная парковка у выхода из м. Харьковская, возле моста по ул. Ревуцкого
Специальная парковка у выхода из м. Левобережная, ул. Г. Окипной, 2Б
Специальная парковка возле Кинотеатра Киев, Русановка, Русановская Набережная, 12
Специальная парковка через дорогу напротив Красного корпуса КНУ – улица Владимирская, парк Шевченко
Специальная парковка возле КГГА, вул. Крещатик, 36
Специальная парковка в Золотоворотском Проезде
2 специальные парковки на Майдане и возле Главпочтамта, ул. Крещатик, 22
2 специальные парковки возле Колокольни Софии Киевской
Специальная парковка на Михайловской площади, вул. Трехсвятительская
Специальная парковка возле Велотрека, ул. Липинского
2 специальные парковки возле м. Лукьяновская, ул. Мельникова, 1Специальная парковка на ул. Крещатик, 13/2
Специальная парковка у выхода из м. Арсенальная, ул. Лаврская, 1
Специальная парковка возле м. Почтовая Площадь, Володимирский Спуск, недалеко от Храма Рождества Христова
Специальная парковка возле памятника Г. Сковороде, Контрактовая площадь
Специальная парковка у выхода из м. Контрактовая Площадь, вул. Верхний Вал, 30А
Специальная парковка возле м. Тараса Шевченко, ул. Межигорская, 79
Специальная парковка по обе стороны пр. Ватутина

Для парковки велосипедов не будут использоваться металлические столбики и специальные терминалы. Достаточно припарковать велосипед на специальной виртуальной станции и закрыть специальный замок на заднем колесе.
В компании проката велосипедов также рассказали, как пользоваться прокатом. Для этого нужно скачать на мобильный телефон приложение Nextbike, далее – зарегистрироваться в нем.

"И если хотите проехаться – подносите мобильный к QR-коду на велосипеде на пункте проката, выбираете абонемент и нажимаете на "Начать прокат", - пояснили в компании.

Пользователь может припарковать велосипед без приостановки аренды, активировав в приложении режим парковки. После завершения поездки велосипед нужно вернуть на любую из официальных станций, запереть замок и обновить приложение для завершения аренды.

Сегодня в прокатном велопарка в столице – 100 велосипедов, а к концу следующего года его обещают увеличить до 2000 байков.

Каждый велосипед оснащен GPS, так что известно, где он находится, кто пользовался им в последний раз и где его оставил.

Компания Nextbike была основана в 2004 году в Лейпциге. Она оперирует системами общественного проката велосипедов более чем в 150 городах, в 25 странах мира.
 
  • Like
Реакції: al-m

eMkiLL

eMkiLL
Реєстрація
29.07.10
Місто
Запорожье
Телефон
Xiaomi Mi 11 Lite
raptor, какой же то пункт? Нарисованная парковочка? Ничего удвительного.
Вот как должен выглядеть настоящий пукт
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, какой же то пункт? Нарисованная парковочка? Ничего удвительного.
Не доробились ще до цивілізованих парковок. З часом будуть. Якщо всі велосипеди передчасно не попиз...тирять. Але проблема не в тому. Кому заважала та парковка, яку розгромили? Щось тут не ясно...
 
Реєстрація
07.01.18
Місто
Хмельницкий
Умудрился погнуть передний переклюк (турней) на что лучше менять: на аналог или что то уровнем выше?
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Короткий звіт людини, яка весною приєдналася до клубу велосипедистів.

Нагадаю - взяв собі такий. Простіша комплектація. До цього останній раз їздив на велосипеді років 20 тому.


Починаємо.
1. Дуже вгадав, що взяв саме такий - ретро. Одношвидкісний. Який лише для прогулянок. Головне, як для мене - нема спокуси розганятися. Що у місті таки плюс, а не мінус. Якщо по цифрах - звичайна швидкість десь 7-10 км/год, максимальна - десь до 15. (вимірювалося за допомогою смартфону).
2. Вільний від роботи час дозволяв кататися лише 2-3 рази на тиждень.
3. Швидкості вистачало не лише для прогулянок по парку, але й для поїздок по справах на відстань 3-5 км від дому.
4. Фізичний стан дуже сильно покращився. Перестав задихатися при підйомах по сходинах. За різними оцінками - скинув 15-20 кг зайвої ваги. Також потрохи розробив свою праву ногу, яка має певні проблеми.
5. Недоліки. Їх на мій погляд - не так багато.
5.1 Із-за габаритів агрегата його дуже проблематично зберігати вдома.
5.2. Інколи не вистачає передніх гальм. А саме на цю раму, як кажуть майстри - їх як раз не встановити. Но то вже таке.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
5.2. Інколи не вистачає передніх гальм. А саме на цю раму, як кажуть майстри - їх як раз не встановити. Но то вже таке.
В шию гнати таких майстрів.
Я собі робив так: купив на барахолці б\к передні гальма від радянського "спортивного" велосипеда Турист, які кріпляться не на вилку, а за допомогою болта, який тримає передній бризговик\болотннік\крило (це вже як хто називає). Я купляв на барахолці, бо вони були дуже дешеві. Але, можна купити такі й сучасні нові. Ось знайшов перше, що потрапило:
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/prodam-peredniy-tormoz-IDBM6LE.html#f18c1dd061
https://prom.ua/p538542694-obodnoj-tormoz-brake.html
https://prom.ua/p746311580-tormoza-alhonga-dlya.html
https://ru.aliexpress.com/item/ZTTO...expid=3aae5496-385a-4195-abf8-2e1918e9f3e6-33
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
raptor, людина, яка мені це казала - займається велосипедами не перший десяток років. І багато людей його вважають майстром.
А те, що написав - це для тих, хто також збереться становитися велосипедистом.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, людина, яка мені це казала - займається велосипедами не перший десяток років. І багато людей його вважають майстром.
Він то, скоріш за все, хороший майстер, але не чесний і лінивий, мабуть. Він тебе обманув, щоб відшити. А міг би просто сказати: так і так, можна прикрутити такі-то гальма, але я не маю бажання цим займатись. Так ні, він тупо сказав, що це неможливо, щоб клієнт не задавав лишніх питань. Не поважаю я таких майстрів.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
raptor, він мені сказав, що щоб для того, щоб поставити передні гальма, треба ще якісь деталі змінювати, але фони будуть іншого кольору і не того стилю..... Що і як - не питай, бо я в цьому ще не розбираюся.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, він мені сказав, що щоб для того, щоб поставити передні гальма, треба ще якісь деталі змінювати, але фони будуть іншого кольору і не того стилю..... Що і як - не питай, бо я в цьому ще не розбираюся.
Він, мабуть, майстер по сучасних велосипедах (що логічно, бо на древніх моделях маже не їздять зараз), і говорив про вібрейки, які кріпляться на вилку. А щодо тих, що я пропоную, то там нічого не треба змінювати. Кріпляться лише одним болтом.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
бо на древніх моделях маже не їздять зараз
В мене модель 2017 року..... Мабуть для когось вона "древня"

Просто уважно подивися фото - чи є можливість на таку комплектацію повісити передні гальма?
 

eMkiLL

eMkiLL
Реєстрація
29.07.10
Місто
Запорожье
Телефон
Xiaomi Mi 11 Lite
makskm, если стоял турней, то вел из разряда ашнбайков, поэтому брать турней и не морочить себе голову
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
В мене модель 2017 року..... Мабуть для когось вона "древня"

Просто уважно подивися фото - чи є можливість на таку комплектацію повісити передні гальма?
Подивився уважно: типова класична древня модель. Колись всі радянські велосипеди таке ж кріплення передніх гальм мали. Єдине, що мене трохи "смущає" - це трохи занизький металічний обід колеса, об який мають тертись гальма. Але, думаю, прилаштувати їх можна й до цього обода. В крайньому разі, якщо б щось не "пішло", то можна поміняти колесо на підходяще для таких гальм. Для проби достатньо прикласти звчайні вібрейки і подивитись, як вони прилягають до даного обода.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
raptor, поки так буду їздити. Бо це - не так і критично.
 
Зверху