com

Реєстрація
17.01.08
Місто
Львів
Причина: чат-боти
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
В додатку Ощад 24 пише: тарифікація 2 грн. Мінімальна сума зняття 50 грн., максимальна 500 грн., кількість операцій отримання готівки без карти не більше 3 разів на добу.
 

GreyCat

Консервативний новатор
Реєстрація
09.08.13
Місто
м. Одеса, UA
Телефон
Samsung: A52, Tab А8"
Только что пришла СМС от ОБ:

Здивуй продавця – розрахуйся смартфоном! Завантаж додаток Android Pay від Google, зареєструй картку MasterCard від Ощадбанку та отримуй бурю овацій на касі. Деталі https://www.oschadbank.ua/ua/private/mobile/androidpay/

Добавлено через 18 минут
Я дивувати продавця не маю ні змоги, ні бажання. Мій телефон такої функції не підтримує. Але може комусь треба...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.06.08
Місто
Київ
Телефон
M315F
Приват гроші давав по акції за користання NFC та Android Pay, а тут "отримуй бурю овацій на касі"... :rolleyes:
 

JKL

Реєстрація
13.12.17
Місто
Киев
Только Приват не всем засчитал... У них, видите ли, не отобразиломь, что проплата была при помощи телефона...
 

abx

Реєстрація
12.07.16
Місто
Сіверськ -> Кам'янське
Телефон
Samsung M21
Re: Ощад24

Оплачиваю коммуналку через Ощад24 по произвольным реквизитам (без комиссии, ура!). Через 5 дней возврат с примечанием: отсутствуют данные для уточнения надлежащего получателя (номер счета не соответствует коду получателя), при этом взяли 1 % при зачислении на карту Ощада
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
vladiss, В мене "моя картка" - так, безкоштовно.
За інші картки від Ощаду - не знаю.
 

abx

Реєстрація
12.07.16
Місто
Сіверськ -> Кам'янське
Телефон
Samsung M21
Re: Ощад24

А що заважає сплатити через оплату комунальних послуг?

Відсутність договорів комунальних підприємств з Ощадом в регіоні. На всю Донецьку область, здається, лише 4 КП
 
  • Like
Реакції: goga

abx

Реєстрація
12.07.16
Місто
Сіверськ -> Кам'янське
Телефон
Samsung M21
После окончания срока вклада - средства на указанный счёт автоматически не вернулись.
это говорит о том, что воз и ныне там, почти пол года.
Сегодня, после окончания срока, тело депозита, открытого в Ощад 24, вернулось на карту.
Неужели в Ощаде что-то может меняться в лучшую сторону?!
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Sergiys, це коли? Бо за січень у лютому сплачував без комісії.
 
Реєстрація
14.06.08
Місто
Київ
Телефон
M315F
Тоже в субботу платил родителям коммуналку по реквизитам из меню "Платежі та перекази". Комиссии нет.
Только вот что-то за газ к вечеру возврат приходит со странной причиной "СТОРНО ПЛЕТЕЖУ". Все реквизиты заполнил правильно, в назначении личный счет указан. Два раза пробовал: возвращается. Пришлось через сайт Привата с 0,8% комисса платить.
Всё остальное (жэк, вода, электричество, мусор) через Ощад 24/7 оплачивается.
 
Реєстрація
27.03.11
Місто
Вінниця
Телефон
Redmi Note 5
Сегодня, после окончания срока, тело депозита, открытого в Ощад 24, вернулось на карту.
Неужели в Ощаде что-то может меняться в лучшую сторону?!
В первых числах апреля проверю у себя.
 
  • Like
Реакції: abx

abx

Реєстрація
12.07.16
Місто
Сіверськ -> Кам'янське
Телефон
Samsung M21
SHURICK76, а возврат-то приходит за вычетом 1% комиссии, разве нет? Если так, дороговато выходят эксперименты, тем более за газ.
 
Реєстрація
14.06.08
Місто
Київ
Телефон
M315F
abx, без 1% комиссии.
Сумма платежа = сумма зачисления возврата.
 
  • Like
Реакції: abx

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Знімав готівку в банкоматі Ощада з ворожої карти. Зняти можна було виключно фіксовану суму, що співпадає з номіналом банкноти. Що за новий прикол?
 
Зверху