Киевстар блокирует в Украине сайты по списку Роскомнадзора

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Дніпро
Телефон
iPhone 13, Pixel 4xl
Re: Беспредел Киевстара

Где вы их находите? Это не отменяет косяк синенького:eek: Вот только сейчас отдуплились, что Киста с российскими ушами?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Беспредел Киевстара

Где вы их находите? Это не отменяет косяк синенького:eek: Вот только щас отдуплиллись, что Киста с российскими ушами?
Та що там шукати...Тепер,якщо добре це все роздують, то Київстар може стати трішки не добре...я так думаю....
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Дніпро
Телефон
iPhone 13, Pixel 4xl
Re: Беспредел Киевстара

Матвєй, Вопрос следующий: а не поздно ли кинулись-то (с 2014 прошло как 4 года)? Ну ей Богу как дети.

Добавлено через 3 минуты
Київстар може стати трішки не добре...я так думаю....
Вот будет не смешно, когда, возможно, выкупит за брос успешная компания, к примеру, ICU:D
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Zak
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Беспредел Киевстара

Матвєй, Вопрос следующий: а не поздно ли кинулись-то (с 2014 прошло как 4 года)? Ну ей Богу как дети.
Ну так хтось висновки не зробив, при чому я так розумію оф підтримка вказала, що це норма . А значить не глюк- так має бути у них. Тепер, якщо знайти зацікавлених у доказах #зради Київстар, то можна розіграти круте кіно, не гірше плази та альфа Тим паче мобільний зв'язок це таки велика штука в нацбезбеці...Хоча, можливо я абсолютно не правий, прошу не пінати
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Дніпро
Телефон
iPhone 13, Pixel 4xl
Re: Беспредел Киевстара

Ну так хтось висновки не зробив, при чому я так розумію оф підтримка вказала, що це норма
Сомнения, что этот кто-то, который запрещает уже увольнять почтальонов, с присущей ему мелочностью пропустил бы мимо это сладкий косяк:D
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Беспредел Киевстара

Сомнения, что этот кто-то, который запрещает уже увольнять почтальонов, с присущей ему мелочностью пропустил бы мимо это сладкий косяк:D
А як на рахунок тих, кого "пішли" недавно з Київстар?!)
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Дніпро
Телефон
iPhone 13, Pixel 4xl
Re: Беспредел Киевстара

А як на рахунок тих, кого "пішли" недавно з Київстар?!)
Мелочно. Там бабла, шо грязи и нет обид (с его слов конечно же). Тем паче, что неполадку с трафиком и я замечал.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Беспредел Киевстара

Мелочно. Там бабла, шо грязи и нет обид (с его слов конечно же). Тем паче, что неполадку с трафиком и я замечал.
Ну...тоді час розставить все по своїх місцях) Мені, хоч і нічого ховати, але все ж здається безпечнішим поки що побути на лайфі, хоч і там не все однозначно
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Беспредел Киевстара

І?! Нехай трафік ганяють через Європу...Тоді блоків не буде і це питання стане не актуальним, хоча...якщо вам подобається, що ФСБ бачить ваш інтернет трафік, то чому би і ні
І ще...з 2013 року проблему знали, але нічого не зробили...чи не хотіли?!
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Беспредел Киевстара

Та кому он нужен, тот трафик, основное же все через https, а его раскрыть у даунов фсбшных очко порвется..)) А вот блокировка анти-скрепных ресурсов - это да, беспредел.. Хотя, насколько я понимаю, это локально, в приграничных областях, где входят с "мордора" более жирные магистрали, туда и направляется, в Киеве при постоянном пользовании КС ни разу не наблюдал.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Беспредел Киевстара

Кочевник, щось ця твоя фраза не дуже схожа на аргумент, або факт.. :rolleyes:
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Беспредел Киевстара

Maxxx, SSL спецслужбами Росії дешифрується досить давно, навіть без використання атаки "man-in-the-middle". Для отримання аргументів можеш офіційно звернутися в ФСБ або в ГУМОРФ.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Беспредел Киевстара

SSL спецслужбами Росії дешифрується досить давно

Докази є? Або це на рівні розмов бабок біля під‘їзду, або передачі "Битва екстрасенсів". Уточнюю - не сертифікати, видані в РФ для сайтів РФ, а, наприклад, Гмейл?

можеш офіційно звернутися в ФСБ або в ГУМОРФ.

Це все одно, що послати на хрін..)) Або на запитання: "Чи прилітали іншопланетянє на Землю? - Звернись офіційно у ФБР, відділ спеціальних розслідувань, запитати Фокса Малдера або Дану Скалі":rolleyes:
 
Реєстрація
01.07.11
Місто
Вінниця
Телефон
MI 10T
Я еще месяц назад писал киевстару в ФБ, сказали что уже решают этот вопрос. Но видимо никто не собирается. Собственно что мы хотели, у нас все операторы имеют русские связи, даже лайфсел.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Беспредел Киевстара

Докази є? Або це на рівні розмов бабок біля під‘їзду, або передачі "Битва екстрасенсів". Уточнюю - не сертифікати, видані в РФ для сайтів РФ, а, наприклад, Гмейл?
Макс, якщо ти не в темі, і не розумієш принцип роботи несиметричного шифрування, то не позорься. Для пасивного дешифрування абсолютно пофіг, хто видав сертифікат. Ключ підбирається перебором.
Які ти хочеш докази? Фото таємних документів, в яких містяться дешифровані дані?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Беспредел Киевстара

https://habr.com/company/parallels/blog/339242/
Це атаки типу "Man-in-the-middle". В російських спецслужб достатньо обчислювалинх потужностей, щоби дешифрувати будь-яку SSL-сесію, яка їх цікавить без використання проміжних ланок атак.
 
Зверху