Тариф Fresh3 запускают для всех?

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Только что пришла СМС (на мой номер делалась активация FreshMax, ну и соотв. "спам" от Фрештела сыпется) буквально такого содержания:

Воспользуйтесь тарифом Fresh3 - безлимит за 3 грн/день. Инфо 0800303003

На офсайте тишина. Да, у меня есть тариф Фреш3 в модеме, котрый брал еще во время теста под акцию, но с этим логином он не связан по идее. Тариф возвращается для всех?
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
А можливо твій Fresh3 хочуть вбити безповоротно? Як часто ти ним користуєшся? Використовуєш послугу "Пауза"?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Користуюсь рідко, на паузу ставив. Якби хотіли попередити, то якось по іншому б написали, імхо
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
А за вказаним номером телефону не телефонував ?

Добавлено через 23 минуты
Щойно отримав аналогічну SMS-ку ! Також маю в своєму користуванні даний тарифний план, але він зараз стоїть на місячній паузі.

Таймничі SMS - Розгадано !!! Через декілька хвилин відпишусь !!

Добавлено через 48 минут
Значиться так: в моєму користуванні є ще логіни з тарифним планом FreshDay. Цими логінами я давно не користувався. І ось тепер отримавши дану SMS-ку, я отримав можливість подати заявку на зміну свого тарифного плану FreshDay на Fresh3 !! Заявка подана, перехід здійснено !! Дані SMS-ки розсилаються, як мене запевнили, вибірково. А можливо просто вирішили, хоч якимось чином активізувати роботу вже активних логінів !!
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.08
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy S10
Тоже пришла СМС. У меня, кроме Fresh3 был ещё FreshDay, который мне подогнал (сбросил СМСой) FreshTel, чтобы я начал пользоваться их услугами. Перевёл FreshDay в Fresh3. Итого у меня 2 штуки Fresh3:wink:
 
Зверху