Услуга "Мой номер"

vralex

Можно просто - Батькович
Реєстрація
09.11.08
Місто
Запоріжжя
Телефон
Meizu 16
можно просто заглянуть в меню телефона, если у тебя полный склероз
как по мне - совершенно не нужная услуга
Я вот не понимаю таких, кто пишет, что "нафиг эта услуга нужна". Она вам мешает? Испортится воздух теперь? Трудно дышать будет? Как она на вас повлияет, господа?
 

volga

Заблокирован
Реєстрація
14.02.12
Місто
Киев
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
volga, ну неужели непонятно!
Хотя бы для того, чтобы во время нахождения у терминалов пополнения, те, у кого хорошая память ;), помогали тем, у кого она, по разн причинам, плохая (и тлф вообще или на данный момент не отображает ном(на сим не прописан)).
-
Ну честно скажи - ты не откажешь, если попросят? ;)
Если да, то будет легче/надёжней при помощи ... !?!
Не тебе если, так кому-то, кто добрее! ;)
 
Останнє редагування:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Корисна послуга: я памятаю пару своїх основних номерів, а номери всяких Утелів, мтс простих, лайфа... доводиться вияснювати раз в рік, здебільшого "маячком" на свій номер.
 
Реєстрація
01.03.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone 12, AW3, iPad m2
один знакомый, работая в студенческие годы в СС лайфа, говорил, что довольно таки часто звонили абоненты просто что бы узнать который час)))
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
1 травня я був у Криму. Необхідно було здійснити дзвінок (не мені), але батарея мого K790i була мертва. Тому я витягнув SIM і дав нашому гіду (це йому потрібно було подзвонити). Але при вийманні я ненароком ненавмисно здер прозоре покриття з цифрами. Те ж саме у мене трапилось і в тому році з номером,де 2 роки працювала послуга "Запас на рік".
Тобто дві картки однакові за зовнішнім виглядом.
Тому послуга "дізнайся свій номер" в такій ситуації буде дуже актуальна. Особливо, якщо у особи ціла горстка карток.
 
Зверху