Свавілля Vodafone

Реєстрація
28.08.18
Місто
-
До вчора картка ловила 4G понад півроку. А тепер лише старі кнопкові телефони бачать картку і реєструються в мережі, а 4G смартфони відучора -ні. Хоча повторюсь — до вчора 4G на смартфоні ловило з моменту появи 4G. Що ж, заміню картку, щоб пакетні мб не «списувались».
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
takeshi, для 4G другой алгоритм шифрования . Поэтому работает только в режиме 2G . Замените карточку и думается всё наладится . Они часто умирают , особенно если телефоны неправильно распознают какое напряжение надо подавать .
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
takeshi, для 4G другой алгоритм шифрования . Поэтому работает только в режиме 2G . Замените карточку и думается всё наладится . Они часто умирают , особенно если телефоны неправильно распознают какое напряжение надо подавать .
Що ж, поміняю картку. Просто дивно якось —понад півроку картка нормально ловила 4G, і тут «здохла».
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG
Слизало под 50грн с карточки которая в модеме стоит. Модем со скуки подписался на какой-то музыкальный сервис :(
 
  • Like
Реакції: drmz

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Що ж, поміняю картку. Просто дивно якось —понад півроку картка нормально ловила 4G, і тут «здохла».
Мені колись розповідали експерти що в картки обмежена кількість переходів між БС. Не знаю правда чи ні...
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Don_Andrey, у меня тоже "слизало" весной - ругался с поддержкой, вернули. Но не все (гривен 7 не смогли вернуть).
 
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Мабуть з фінансами в ВФ погано, раз вони до такого опускаються, примусово блокуючи картки, якщо не заплатив 25 грн за заміну сімки, хоча й користуєшся 4G. Скоро бабусь-пенсіонерів будуть добровільно-примусово переводити на 4G-картки Скоти і свині ВФ.
С финансами у них плохо, вот они и сэкономили на матрешках-симках. А потом и КС у тех же производителей закупился.
Если работает в других телефонах, то следует поикать по форуму тему "как лечить отваливающуюся симку". Выборочной работы 2G/4G не должно быть.
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
Бісові гівнюки ВФ, не дають спокійно 4К дивитись. Увімкнув минулорічну картку з Unlim 3G, поповнив її, щоб не здохла, ввімкнув 4K-канал, подивився 15 хв, і привіт 800 кб\с. І 10 грн пішло на вітер, бо знову ж таки увімкнули шейп після 3ГБ.Скоти! Добре, що у мене є контракт, там хоч не має проблем з шейпом і дивись 4к та скачуй досхочу. Могли б і окрему послугу для зняття шейпу ввести, бо ці т.зв "інтерен-роздачі на день чи на місяць" до одного місця, що з ними, що без них, хто хоче може спокійно і на 10 пристроїв роздавати інет, без всіляких наслідків, хіба шейп ввімкнуть після 3ГБ, і все.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Тут ще треба розібратись, хто більший бісовий гімнюк: Водогон, який включає шейп, чим намагається захиститись від свинорилів, чи ті ж свинорили, які валять мережу терабайтами трафіку в день.
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
Якби як ти кажеж «свинорили» «клали» мережу, то на контракті давно б ввели шейп. Хоча ціна контракту мабуть відлякує потенційних «свинорилів», тому й не вводять поки що шейп. Просто я сподівався, що за час моєї відсутності ВФ можливо зніме отой шейп, або введе послугу, що буде його знімати. Натомість ввів якусь «інтернет-роздачу на день» — вибачте, але додаткових 3Гб на день замало буде.
 

ed4t

Заблокирован
Реєстрація
06.08.16
Місто
Славянск
Телефон
кнопочный
Тремя месяцами ранее Vodafone приглашал на работу продавцами-консультантами.

уже 4-й месяц в Славянске, Краматорске, Бахмуте, Дружковке, Константиновке наблюдаю объявления о вакансиях продавцов с окладом 11000, но почему-то желающих нет.
https://red-forum.com/attachment.php?attachmentid=25553&d=1559153111
Так как желaющих на оклад в 11000 грн. так и не нашлось, Vodafone теперь предлагаeт 5500 грн.

https://www.work.ua/ru/jobs/3726578/
 

Вкладення

  • 360Shot20191027084009546.jpg
    360Shot20191027084009546.jpg
    23 КБ · Перегляди: 69
Реєстрація
26.08.10
Місто
Киев
Телефон
Siemens S65; NOKIA 2112
А тепер лише старі кнопкові телефони бачать картку і реєструються в мережі, а 4G смартфони відучора -ні.
У меня вообще SIMка UMTS стоит в кнопочном аппарате и 2 недели ВДФ издевался над нею подобным образом. То аппарат её не видит, то видит, то совсем вырубается. Я так понял, что они вынуждали меня поменять её на LTE, т.к. засыпают предложениями перейти в ТП 4G и приобрести акционный смартфон. Но уже целую неделю как глюки прекратились. Доиграются, что перейду на 3mob.
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий

леший

Заблокирован
Реєстрація
28.12.18
Місто
днепр
дали бонусные гб, но при активации интернет не появился
пошел в центр поддержки, и мне там разблокировали моб интернет
но втихоря подключили безлим за границу за 99 грн:mad:
хорошо что пришло смс с предпреждением, быстренько отключил
денег списать не успели, но буду следить за счетом
куда жаловаться? ну кроме ред форума

Добавлено через 13 минут
похоже услуга неотключаемая
вручную выключил через код, но услуга продолжает висеть в my vodafone
только после звонка оператору она пропала из списка
по голосу оператор был не очень доволен что я смог его разоблачить в подбрасывании мне какашечки
 
Останнє редагування:

Кактус

Заблокирован
Реєстрація
30.12.18
Місто
Киев
но втихоря подключили безлим за границу за 99 грн
Если включили сегодня, то такую услугу включили сегодня всем.
Она по акции бесплатная до 01.12, после чего автоматически отключится.

Зря только вонь поднимаешь
 
  • Like
Реакції: idea
Зверху