Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Black_Shef, а скрин (как это выглядит) ? )

В списке найти Настройки и раскрыть список

 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Скриншот не передает как надо


Сейчас попробую с другого смарта сфоткать

Добавлено через 6 минут
С каплей
Без капли
 
Останнє редагування:

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
А что случилось с каплей на 10 андроиде?
 

ivan pochta

user #68
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Android 10 поприятнее работает. Было мерцание экрана на 9ке - сейчас пофиксили (в режиме 90 Гц). Так же радует, что сделали нормальное ууправление жестами (смахивание в стороны), но стал наблюдать лаги в Хроме и т.д. - подвисает. Часто медленно появляются иконки на домашнем экране при выходе с приложений.

Но вообще 3 месяца с 1+ и тащусь от него. нет мысли менять на что-либо другое, хотя раньше менял раз в несколько месяцев. Может быть камера и не айс, но сам аппарат и OxygenOS просто монстр.
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Якобы появились рендеры 8ки, вот что пишут по этому поводу

вы видели рендеры оп8/8т? Там треш намечается. Дырка в экране. Ну эт ладно, она будет слева, аккуратная, вкусовщина.
Но у младшей будут закругления тоже и экран станет ещё уже в итоге. А старшая будет с экраном-водопадом.
Как бы так выразиться тактичнее. Ну не очень в обоих случаях. Откровенная дань моде в ущерб реальному юзер-экспириенсу.
 

ivan pochta

user #68
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Не верю я в рендеры 8-ки сразу же после презентации 7Т. Рендеры 7ки были толькко в конце 1-ого квартала, если память не изменяет. Разве что вброс... Уходить от выдвижной камеры, в которую вложили столько сил для выреза в экране? ОРРО еще в июне представило прототип подэкранной камеры и я думаю, что будут двигаться в этом направлении. А вырез под фронталку сомнителен. Разве что в целях удешевления конструкции и экономии места внутри...
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Дирка в екрані це скоріше за все буде заміна застарілому дизайну каплі в простій версії, а в Про залишать висувну камеру. Так думаю.
А прототипи підекранної камери показували вже давно, але щось поки жодної нормальної реалізації. Але якщо покажуть у флагмані Оппо, то тоді дійсно прийде і у OnePlus.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Привалив Андроїд 10 на 6Т на місяць раніше ніж очікувалась. Баги з бети схоже ніхто не правив
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Які баги?
Поки нервує лиш, що ця нижня айфоноподібна полоска не прозора в додатках і відступ в клавіатурі. Якщо копіюють, то вже би до кінця. В решті ніби ок.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Lorn, В мене автоповорот нормально не працює, яскравість дисплея як і кольорова гамма гуляють. Брову довелося ховати за інструкцією з теми
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
До речі, так. Автояскравість працює менш адекватно, ніж в 9-ці. Ще б'є по очам, що випилили dci-p3. Зате автономність мені подобається, темна тема, нарешті цифровий добробут завезли на системному рівні. Ну і різні дрібниці теж в плюс. Так що обновою скоріше задоволений, аніж ні. Звісно з надією, що прошивку таки і далі будуть допилювати.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
цифровий добробут
Це що таке?
Ще б'є по очам, що випилили dci-p3
Сильно гірше стало?
Зате автономність мені подобається
Відчутно покращилася?


Ще пишуть що неможливо поставити анімацію сканеру відбитку "макларен". Як взагалі працює сканер - краще/гірше/без змін ?

І ще внизу з"являється зайве порожнє місце під клавою. Є таке? Не напрягає?

При оновленні робив скидання до заводських чи залишав все як є?

Добавлено через 18 минут
Почитав останні пару сторінок на 4пда про перехід на 10ку і зрозумів, що оновлюватись поки що зарано... :(
 
Останнє редагування:
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T

Цифровий добробут. Його анонсували на презентації 9-ки і поставити можна було потім вручну, але зараз працює на системному рівні і є в меню головних налаштувань.
Сильно гірше стало?

В моєму випадку сильно помітно. Поки як альтернативу включив Display-P3. Дехто каже, що це одне і те саме, але так не відчувається. Поки експерементую з різними варіантами.
Відчутно покращилася?

Це дивлячись що таке "відчутно". В мене зараз 65%, остання повна зарядка 19 годин тому і 2,5 годи екрана. За ніч 3%. Раніше було 4-5%. Вай-фай, блютус, 2 сімки, місцезнаходження - включені, нічого не заморожено. Якщо не набагато, то стало краще точно.
Ще пишуть що неможливо поставити анімацію сканеру відбитку "макларен". Як взагалі працює сканер - краще/гірше/без змін ?

Я взагалі вимкнув анімацію. Думав буде гірше через те, що область ніби додатково підсвічувалась, але ні. Працює без нарікань, я задоволений.
І ще внизу з"являється зайве порожнє місце під клавою. Є таке? Не напрягає?

Є таке. Чуток напрягає, але звикається. Через день забуваєш, хоч і бачиш. Пугає лиш якщо це вони там вважають як фічу, а не баг...
А от айфоновську полоску внизу я вимкнув. Вона реально напрягала. Наприклад, в чорному інстаграмі вона була на білому фоні і т.д. Але нові жести з боковим свайпом назад дуже зручні.
Ще звонілка без свайпів. Але елементи керування внизу.

Оновлювався через апдейтер, нічого не скидаючи.
Почитав останні пару сторінок на 4пда про перехід на 10ку і зрозумів, що оновлюватись поки що зарано... :(

На мій погляд оновлюватись можна. Вцілому - ок, мене лиш відсутність dci-p3 напрягає і чуток неадекватна автояскравість, але жити можна. Позитиву більше, аніж недодєлок, того назад повертатись не планую.
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Это пианино, собранное из семнадцати OnePlus 7T Pro. Его установили на одной из улиц Парижа и каждый мог попробовать свои силы.

[youtube]7G-zznflOqg[/youtube]

Личные данные владельцев Oneplus слились в сеть
 
Останнє редагування:
Зверху