Що зробили з пакетом "Інтернет Безлім (PrP)" і як з нього за день зникли 350 грн?

Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Що зробили з пакетом "Інтернет Безлім (PrP)" і як з нього за день зникли 350 грн?

В кеш річної давнини мені слабо віриться, але по ітогам спілкування з оператором в мене два висновки:
- не користуйтесь стільниковим інтернетом від тримоб;
- якщо вже інших варіантів нема, дзвоніть на їх службу підтримки за кожним чихом, кожну дію уточнюючи та перевіряючи, особливо якщо вони (дії) не підкріплені смс від "оператора".
Ну, якщо в кеш не віриться, значить треба провіритись в окуліста. А може й до бабки віск вилити, бо, мабуть, пороблено, ману хтось пустив ... Ну не мало там бути безлімітного інтернету, бо сума на рахунку була недостатньою. А що точно тобі\абоненту привиділось в системі самообслуговування, ми вже ніколи не взнаємо. Колись довший час я користувався Тримобом, жодних подібних глюків не було. Правда, я завжди був в темі про тарифи, і по кілька разів на день заглядав в особистий кабінет, і контролював трафік і кошти.
 
Реєстрація
07.06.13
Місто
Киевская обл.
Re: Що зробили з пакетом "Інтернет Безлім (PrP)" і як з нього за день зникли 350 грн?

Оф.представителей тримоба здесь нет и не было, поэтому вместо изливания своих чаяний в длиннопостах, потрудитесь лучше позвонить на 0800...

зато неофициальные иногда захаживают ;)
Если трудно дозвониться в контакт-центр, то пишите на стене в ФБ или ВК - вопросы там попадают напрямую к нам и мы всегда стараемся все решить максимально оперативно

ну а по теме топика - смешной споживач попался конечно, опять подлые операторы крадут деньги :)
 
Зверху