Послуга «Вибір номера»

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Послуга «Вибір номера»

Він має бути ідеальним, адже від нього так багато залежить...
Красивий, престижний і дуже легкий для запам’ятовування.
Такий не буває випадковим, він — це ваш вибір.
Ваш номер — ваш вибір.

від 300 грн

Щоб скористатися послугою:
  • Перейдіть за посиланням.
  • Наберіть у формі мінімум 3 цифри.
  • Зарезервуйте вибраний номер, дочекайтеся SMS із кодом резерву. (Звертаємо вашу увагу, що номер резервується лише на 72 години).
  • Оберіть спосіб, яким вам зручно активувати свій новий номер.
У МАГАЗИНІ LIFECELL З ДОПОМОГОЮ КОНСУЛЬТАНТА:
  • Прийдіть у будь-який магазин lifecell та надайте консультанту
    код резерву з SMS. Щоб знайти найближчі магазини, наберіть 545 (для абонентів lifecell).
  • Оплатіть вартість SIM-карти 100 грн, (враховуючи всі податки та збори).
  • Оплатіть вибраний номер. Вартість вказана у формі «Вибір номера», вона залежить від категорії.
  • Релакс! Всі необхідні технічні роботи з активації номера виконає консультант магазину.
САМОСТІЙНО НА САЙТІ LIFECELL:
  • Придбайте будь-який стартовий пакет, але не активуйте його.
  • Перейдіть за посиланням.
  • Наберіть у формі номер придбаного стартового пакету, а також PIN та PUK (під захисним покриттям).
  • Керуйтесь підказками системи. За кілька простих кроків ви активуєте свій новий номер без будь-якої допомоги.
Послуга передбачає можливість обрати номер з будь-якою комбінацією цифр із переліку наявних.
Вартість послуги залежить від обраного номера телефону та вказується на сайті. Оплата вартості послуги здійснюється шляхом поповнення рахунку обраного номера телефону.

Послуга передбачає можливість обрати номер із переліку наявних та підключитися до телекомунікаційної мережі ТОВ «лайфселл», придбавши окремо необхідну SIM-карту без прописаного телефонного номера:
  • в магазинах lifecell (для індивідуальних та корпоративних абонентів),
  • у представників корпоративних продажів/обслуговування та представників корпоративних дилерів та дистриб'юторів (для корпоративних абонентів) та активувати її з обраним номером з допомогою такого представника,
  • в магазинах партнерів.
Нова SIM-карта активується на умовах стартового пакету «Універсальний стартовий пакет #1» без попередньо встановленого тарифу. Стартовий пакет призначений для самостійного підключення абонентом до будь-якого з тарифних планів, відкритих для підключення та розміщених на офіційному веб-сайті оператора рухомого (мобільного) зв’язку lifecell. Протягом 30-ти календарних днів абоненту надається можливість без додаткової оплати здійснити перехід на будь-який інший відкритий для підключення тарифний план. Звертаємо увагу, що після активації SIM-картки, якщо не обрано тарифний план та не поповнено особовий рахунок на суму 10 грн. та більше одним платежем, строк дії абонентського номеру (за послугою «Вибір номера») буде складати 180 днів з моменту активації (день активації + 179 днів). Якщо обрати тарифний план та поповнити особовий рахунок на суму 10 грн. та більше одним платежем (впродовж зазначених 180 днів, незалежно від послідовності вибору та поповнення) строк дії абонентського номеру (за послугою «Вибір номера») буде подовжено на 365 днів (день поповнення + 364 дні). Нарахування та/або використання бонусів не вважається поповненням особового рахунку та не впливає на строк дії номеру. Активувавши SIM картку lifecell, абонент підтверджує, що ознайомлений та погоджується з Умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл» розміщеними у розділі «Важлива інформація».
 
Причина: Зміни у вартості
Останнє редагування:

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Re: Услуга "Выбор Номера"

Это разве гонят?! Детский лепет... Вот это действительно гонят!!! :)

вероятно, речь идёт про номер вида- 073-73-73-XYZ
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Кам'янець-Подільський
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Re: Услуга "Выбор Номера"

В каком тарифном плане можно использовать номер? Интересует что-то из льготный/особенный/удобный
 

eMkiLL

eMkiLL
Реєстрація
29.07.10
Місто
Запорожье
Телефон
Xiaomi Mi 11 Lite
Re: Услуга "Выбор Номера"

Fanatik,автоматом в Едином, можно выбрать из существующих и доступных к подключению, но не в те что ты написал :)
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: Услуга "Выбор Номера"

Смотришь пару к своему номеру через сайт lifecell? Будь готов, что за тобой следят и тебе его захотят продать. Но... подороже :)

 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Re: Услуга "Выбор Номера"

из предлагаемых вариантов уже исчезли номера вида-0*3-333-XYZ
 
  • Like
Реакції: rezz

Alekokot

MS DOS 6.22 forever
Реєстрація
21.05.15
Місто
Киев
Телефон
BB Z10 Mi MIX 2 Iphohe 11
Re: Услуга "Выбор Номера"

Смотришь пару к своему номеру через сайт lifecell? Будь готов, что за тобой следят и тебе его захотят продать. Но... подороже
Ничего личного - это просто бизнес :D
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Re: Услуга "Выбор Номера"

Саме так. Я хотів собі номерок 0*3 ***-ХХХХ, останні чотири однакові. Ще в грудні на початку запуску "чудного сервісу" номери за такою маскою були недоступні. Звернувся в фірмовий салон опсоса - відповідь отримав від експерта: "ми не можемо продати цей номер, хоч у трьох мережевих кодах він вільний, ціна буде чи 2 тис чи 3 тис грн...".
Далі я написав офіційного листа та отримав стандартну відповідь, стислий зміст: "Ідіть в ЦОА". На той момент воно мені не було вже потрібно та я заслав ЛС в "ЦОА".
Аж от телефонують на контактний номер (номер указаний в моєму листі до ЛС) і пропонують продати бажаний мною номер за 15 тис грн. Я одразу їх шлю в "ЦОА" і кладу слухавку. Телефонують повторно і починають торг. З 15 цінник падає до 10, далі 7. Шлю повторно в "ЦОА" і кажу, що більше 300 грн не дам.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: Услуга "Выбор Номера"

Как бы пацанам бизнес-то пообломать?.. :)

Что-ли нагнуть за персональные данные? Надо изучить вопрос.
 

Alekokot

MS DOS 6.22 forever
Реєстрація
21.05.15
Місто
Киев
Телефон
BB Z10 Mi MIX 2 Iphohe 11
Re: Услуга "Выбор Номера"

Я хотів собі номерок 0*3 ***-ХХХХ, останні чотири однакові. Ще в грудні на початку запуску "чудного сервісу" номери за такою маскою були недоступні.
Ну я в декабре себе сделал пару к своему кс с тремя ноликами в конце на номере без проблем, а 4 одинаковых это уже круть наверно :D
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Re: Услуга "Выбор Номера"

Alekokot, з чотирма нуліками в кінці у червоного оператора такий номер коштує 300 грн. Ну то політика оператора. Мав ЛС шанс отримати пару абонентів з "надоями" вище середнього, але про@рав.
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Re: Услуга "Выбор Номера"

Ну я в декабре себе сделал пару к своему кс с тремя ноликами в конце на номере без проблем, а 4 одинаковых это уже круть наверно :D

номера с тремя нолями там и сейчас есть.
 

Stels

Заблокирован
Реєстрація
09.03.17
Місто
Днепр
Телефон
Samsung J3: Онлайн3G + RED S
Re: Услуга "Выбор Номера"

Далі я написав офіційного листа та отримав стандартну відповідь, стислий зміст: "Ідіть в ЦОА". На той момент воно мені не було вже потрібно та я заслав ЛС в "ЦОА".
Аж от телефонують на контактний номер (номер указаний в моєму листі до ЛС) і пропонують продати бажаний мною номер за 15 тис грн. Я одразу їх шлю в "ЦОА" і кладу слухавку. Телефонують повторно і починають торг. З 15 цінник падає до 10, далі 7. Шлю повторно в "ЦОА" і кажу, що більше 300 грн не дам.

Хотеть 15 тон за номер, который от силы стоит 1000 грн, мда... :cool:
 
  • Like
Реакції: Tsa

kenWood

На світі є одна Країна...
Реєстрація
01.09.13
Місто
Симферополь, Украина
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро

stalker-kot

stalker-kit
Команда форуму
Реєстрація
02.01.08
Місто
Кривий Ріг
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Re: Услуга "Выбор Номера"

Накануне активно названивал с Простого МТСа на Лайф, да и ранее периодически лил звонки в этом же направлении.
Вчера на этот МТС пришла смска с номера+38073..[мой номер] :

Привіт! Я твій новий номер lifecell! Я виглядаю так само, як твій існуючий номер, зі мною дзвінки в мережі lifecell вигідні, а Інтернет - швидкий.
Забери мене в магазині lifecell до 03.05.2017. Код резерву NM90.... Деталі s.lifecell.ua/75, 0800205433 (дзвінки безкоштовні)
 
Зверху