Похвалю Интертелеком

  • Автор теми Alex
  • Дата створення

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Цей рік ІТ прогресує:
- Став можливим набор в міжнародному форматі через "+"
- Прибрали фіксовану плату в 20 коп. за переадресування
- Став можливим набор в форматі "810" після підміни "+"
Дякую, ІТ - так тримати!
 

therost

Звичайний користувач
Реєстрація
26.10.07
Місто
Кременчук, Київ
Осталось еще SIP сделать бесплатным или запилить приложение типа BIP (только звонки и сообщения), чтобы не привязываться к CDMA-оборудованию.
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
Старые тарифы ж работают, неужели на полке нет? ;) Ну и тариф "Вокруг света" вроде не закрывали.
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
В бізнес 50 плюс переадресація платна
 
Реєстрація
20.08.15
Місто
киев
Телефон
Samsung S23 Ultra
вы проверяли что снимается ?

Добавлено через 45 секунд
Irop, бизне 50 + или бизнес общение 50 + ?
 
Останнє редагування:

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
не перевіряв. в умовах зазначено як я сказав. назва тарифу: бізнес спілкування плюс
 

Вкладення

  • Записати.JPG
    Записати.JPG
    96.9 КБ · Перегляди: 37
Реєстрація
20.08.15
Місто
киев
Телефон
Samsung S23 Ultra
Приятно был удивлен сегодня обслуживанием Vip Интера. Вопрос был по смене пакета с 0,01,18 , на линии корп. поддержки висел минут 20 , решил забить на это дело. В 19-00 перезвонили с линии вип поддержки , извинились что не смогли вовремя ответить , и сменили мне по номеру нужный пакет с 1,01,18. Так держать , ИНТЕР ! Надеюсь в следующем году все будет еще лучше у этого оператора ну и соответственно его абонентов !
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Апну тему.
Сьогодні помітив, що на моєму номері при дозвоні на міські номери, УТК заблокував всі вхідні дзвінки на свою мережу. Я подзвонив в колл-центр Інтера, озвучив проблему, мене з"днали із технічним спеціалістом, він переконався, що таки є блокування, сказав, що подадуть заявку в УТК, і дзвінки на їхні номери розблокують за декілька годин. Так і сталось. Тепер все працює. Правду кажучи, не очікував такого швидкого вирішення. Респект!
Мабуть, вирішення подібної проблеми між Інтером і фрод-машиною УТК, вже гарно обкатане.
 
Зверху