Tp link tl-wa5210g обновить

  • Автор теми vpro
  • Дата створення
Реєстрація
10.07.11
Місто
Івано-франківськ
Телефон
POCO X3
Можно подробнее? У меня парочка WA5210 работает больше года как часы, причём один из них одновременно является DHCP сервером для моей локалки.
В домашній мережі вони можливо і працюють нормально. Недоліків багато, наприклад відсутність установки мінімальної швидкості яка запобігає випадкам коли швидкість точки падає до одного мегабіта і мережа лягає, відсутність wds. Порівняйте софт убнт і тплінка і одразу побачите убогість останнього, хоча по залізу тплінк на мою думку кращий.
Ремонтую мережене обладнання для декількох місцевих провайдерів, то як тільки з’явилася можливість прошивки софтом убнт всі точки знімалися у клієнтів і звозилися мені на перепрошивку. Думаю просто так цим ніхто би не став займатися тим більше серед зими, адже мало приємного лазити по обмерзлих дахах.

ИМХО - разница в цене не стоит того гимора и потери гарантии, разве что только как хобби.
При ціні TL-WA5210G 55$ а nanoStation2 90$ я так би не сказав. А на рахунок гарантії не смішіть, 99 відсотків несправностей негарантійні випадки такі як статика і бискавка.
 

AndyRadist

Заблокирован
Реєстрація
29.06.09
Місто
Тула
Телефон
Orbitel 863
У меня работает в режиме "Мост+ТД" и на другом конце моста TL-WA501 также в режиме "Мост+ТД". Работает, как часы.
Порівняйте софт убнт і тплінка і одразу побачите убогість останнього
Мне нужно его декомпилировать для сравнения?
Или Вы имеете в виду не сам софт, а его пользовательский интерфейс?

Я знаю, что интересует всяких левых провайдеров. Это возможность работать вне разрешённого диапазона для отстройки от сигналов конкурентов и периодического попадания в отчёты УЧН. В TP-Link это заблокировано, но в софте и поковыряться можно ;)

Как нибудь куплю себе Ubiquiti, но это скорей всего будет Ubiquiti NanoBridge M5.
Что поделать, люблю я всякие РРЛ.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Kornev, згоден, що в чомусь AirOS краща, але і там є проблеми, особливо в ранніх версіях 5.х, але це залежить від задач, що вони виконують. На рахунок перепайки - вказана різниця цін, а ціна переробки? Наприклад, я особисто не займався б цим меньше ніж за 30уе, скільки ще коштують мікросхеми не знаю. Тобто для клієнта вийде ТП-Лінк за ціною Убікуті, в якій ще хтось лазив..
 
Реєстрація
10.07.11
Місто
Івано-франківськ
Телефон
POCO X3
Kornev, згоден, що в чомусь AirOS краща, але і там є проблеми, особливо в ранніх версіях 5.х, але це залежить від задач, що вони виконують. На рахунок перепайки - вказана різниця цін, а ціна переробки? Наприклад, я особисто не займався б цим меньше ніж за 30уе, скільки ще коштують мікросхеми не знаю. Тобто для клієнта вийде ТП-Лінк за ціною Убікуті, в якій ще хтось лазив..
У ubnt їх не зрівнянно менше. Я робив це по 10уе на мій погляд оплата за 15 хвилин роботи нормальна, випаяти мікросхему, прошити, запаяти і заперимичити один перемикач щоб працювали обидві поляризації. Я ж писав що мікросхему можна прошити самому або можна купити прошиту десь в районі 100 грн і запаяти її або попросити це зробити любого піонера з паяльником. В результаті клієнт отримує нанос із залізом тплінка, який є стійкішим до природніх факторів, всеж таки в ньому стоїть розрядник і мережевий чіп ріалтек який досить таки нечутливий до статики, дешевий і доступний. Тплінки на моїй практиці виходять зладу під час грози тільки тоді як лупане десь близько, а от убнт сипляться пачками навіть тоді коли грому не чути.
Мне нужно его декомпилировать для сравнения?
Или Вы имеете в виду не сам софт, а его пользовательский интерфейс?
Маю на увазі інтерфейс.
Я знаю, что интересует всяких левых провайдеров. Это возможность работать вне разрешённого диапазона для отстройки от сигналов конкурентов и периодического попадания в отчёты УЧН. В TP-Link это заблокировано, но в софте и поковыряться можно ;)
Провайдери не ліві а офіційні з усіма чи майже з усіма дозволами і ліцензіями, з частот наглядом дружать. Тікати на нестандартні частоти потреби не має оскільки працють у сільській місцевості то ефір не загаджено як в містах та і конкурентів не має, плюс там де це доцільно і можливо (наприклад набирається на одній вулиці певна кількість абонентів) розтягується оптика або мідь.

Как нибудь куплю себе Ubiquiti, но это скорей всего будет Ubiquiti NanoBridge M5.
Что поделать, люблю я всякие РРЛ.

Зверніть увагу також на MikroTik.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.08
Місто
не на форуме
на днях охоту устраивал - 2 дня долбил везде, где только можно, нигде их нет, но выцепил
А они бывают какие-нибудь серые или с проблемами? Сегодня все цены от 700 и выше, а вчера нашел за 534, сделал заказ, на удивление, сегодня вечером позвонили и сказали чтоб ехал забирал за полчаса до закрытия, но у меня не было возможности. Договорился на завтра. Теперь думаю, нормальное устройство продадут?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
а вчера нашел за 534

Или очень серое, или краденое, или с Loco могут перепутать, надо смотреть внимательно, уж очень цена нереально сладкая... Я дешевле 795 грн не нашел - все давали отбой - "нет в наличии, будут через неделю", "вот только что продали" - стандартные отмазки box-moving инет-гамазинов
 
  • Like
Реакції: vpro
Реєстрація
29.03.08
Місто
не на форуме
Или очень серое, или краденое, или с Loco могут перепутать, надо смотреть внимательно, уж очень цена нереально сладкая... Я дешевле 795 грн не нашел - все давали отбой - "нет в наличии, будут через неделю", "вот только что продали" - стандартные отмазки box-moving инет-гамазинов
Там есть слово loco - что это?
 

AndyRadist

Заблокирован
Реєстрація
29.06.09
Місто
Тула
Телефон
Orbitel 863
Maxxx,
Но если ставить в фокус тарелки, Loco даже лучше будет, поскольку меньше, и луч будет лучше сформирован ;)

Под каждую задачу - своё решение.
 
  • Like
Реакції: vpro

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
AndyRadist, в фокус тарелки ставится Буллет, а то уже кулибничество :) Опять же, для данной задачи тарелка - узкий луч - как раз не нужен.
 
  • Like
Реакції: vpro
Зверху