Тариф "Супер МТС без платы за соединение Украинский"

Реєстрація
21.09.10
Місто
Тернополь
Телефон
Nokia 6120c
"покращені умови від ХХ.06.2015", якщо не помиляюсь, то щоб 30 коп. за дзвінки на МТС не знімало, не треба було її відключати.
 
Реєстрація
07.05.08
Місто
Станіславів
Телефон
месер 45-ий
Наскільки я зрозумів, покращили всім автоматично і тепер 30 коп бере раз в день, якщо був вихідний дзвінок.
Інших варіантів немає.
зате добавили хвилин(тепер 6000 замість 3000),це ж в день 3,5 год, рак мозку забезпечений.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Наскільки я зрозумів, покращили всім автоматично і тепер 30 коп бере раз в день, якщо був вихідний дзвінок.
Інших варіантів немає.
В мене і моїх родичів нічого не бере. Як було безкоштовно в мережі МТС, так і залишилось. Ніяких опцій для цього ні не підключали, ні не відключали.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Andriy_IF, "покращили" всім, додавши плату за дзвінки на МТС, але деяким абонентам підключали як послугу спеціальні умови, що дозволяли і надалі дзвонити без оплати.
http://red-forum.com/showpost.php?p=1049461&postcount=1795
В мене нікому з родичів не покращили нічого. А це - 10 номерів.
 
Реєстрація
21.09.10
Місто
Тернополь
Телефон
Nokia 6120c
raptor, або усім автоматично підключили акційні умови тарифікації, або обслуговуються в іншому тарифі, або глюки, бо за умовами тарифу на сайті за дзвінки на МТС платіж 0,30 грн. в день.
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, або усім автоматично підключили акційні умови тарифікації, або обслуговуються в іншому тарифі, або глюки, бо за умовами тарифу на сайті за дзвінки на МТС платіж 0,30 грн. в день.
Тариф точно такий, як назва теми. Мабуть, таки у всіх акція.
 
Реєстрація
21.09.10
Місто
Тернополь
Телефон
Nokia 6120c
PRADA, имеется в виду все абоненты сабжевого тарифа.

raptor, тариф уже перейменували на "Супер МТС 3D нуль Український". Є ще "Просто супер Український", то інший тариф, з новішої лінійки, там 100 хвилин на день безкоштовно.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, тариф уже перейменували на "Супер МТС 3D нуль Український". Є ще "Просто супер Український", то інший тариф, з новішої лінійки, там 100 хвилин на день безкоштовно.
Значить в мене "Супер МТС 3D нуль Український". Див. підпис.
 

vit

Реєстрація
27.02.09
Місто
Калуш
Телефон
OnePlus 6T; Sie S75+ME45
Підключена послуга РБА, змінюємо тариф на ZERO.
Питання тим, хто знає практично - збережеться включеною РБА чи ні.
 
Реєстрація
24.12.13
Місто
Днепропетровск
"Підключена послуга РБА, змінюємо тариф на ZERO.
Питання тим, хто знає практично - збережеться включеною РБА чи ні."

Нет.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: vit
Зверху