Футбольний огляд

D. Shmurge

Слава Украине!
Реєстрація
15.04.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung E1182 (2 сим)
А ФИФА - продажные до мозга костей
Я очень хочу, чтобы эти "достижения" супермегасверхдержавы расследовались как и олимпиада. Надеюсь так и будет. Я уверен, что там есть что расследовать. И по проведению ЧМ в принципе, и по результатам.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
D. Shmurge, в 1966 в Англии Бразилия не вышла из группы. Судьи-хозяева постарались. Думаешь, аналогичную работу провели (с поправкой на то, что старались сделать незаметно)?
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Реєстрація
11.07.12
Місто
Киев
Телефон
Sams Note 20 & Sams S10E
По сравнению с тем, как тянули судьи корейцев на ЧМ 2002, внаглую дотянув их аж до полу-финала, при этом наплевав на все, что можно, так рашу особо и не тащили. Испанцы сами виноваты - за весь свой путь нормально отыграли только пол-часа с португальцами, а остальной путь раши сложился без помощи судьев и по-делу.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Так смішно гуляти в Києві у футболці з хорватською шахівницею. Кожен хоче потиснути руку, втішити...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
:feel:
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Це ж санкціонка, по законам РФ, футболку повинні бульдозером знищити :) Фінал був крутий, моментів багато, голів теж, ну і вибігання "поліції" на поле порадував.






 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
Аякс только на Ф2. Вот какая у нас "футбольная" страна. Лучше бы "ляшков" только по платным каналам показывали.
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Аякс только на Ф2. Вот какая у нас "футбольная" страна. Лучше бы "ляшков" только по платным каналам показывали.

А у нас зараз десь транслюють тільки Ф1 без Ф2? Я думав вони скрізь пакетом йдуть
А по-друге, для того хто знає, що таке плей-офф кваліфікації ЛЧ, любить футбол і не має бажання гратись з інет-трансляціями, 60 грн./міс це такі вже космічні гроші. Я тут сам в зв'язку з тим, що Серія А переїхала на Футболи взяв на місяць пакет на oll.tv. І був навіть трохи вражений. Прямо під час матчу можна спокійно глянути голи в запису в додатку. Правда поки не зрозумів. На неділю ввечері вказані аж 4 прямі трансляції італійських матчів. Це означає, що можна не залежати від того, що йде на каналі і спокійно вибирати в інеті який матч глянути? Якщо так, то це просто крутезно!
 
Реєстрація
17.01.13
Місто
Донецька обл.
Правда поки не зрозумів. На неділю ввечері вказані аж 4 прямі трансляції італійських матчів. Це означає, що можна не залежати від того, що йде на каналі і спокійно вибирати в інеті який матч глянути? Якщо так, то це просто крутезно!
Звичайно, це практикувалось і під час єврокубків. Обираєш будь-який матч і дивишся з коментатором, а потім ця ж трансляція піде "в телевізор" в запису.
 
  • Like
Реакції: Lorn

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
rtl, какая страна ещё? У нас есть гос каналы? У меня чтобы смотреть Ахметфутболы надо платить виасату 200грн или 200грн Ахметтелекому, чтобы по интернету смотреть. Я не такой уж ярый поклонник Динамо и спорта#1. Просто думал ЛЧ это важно для футбольной Украины, а оказалось в очередной раз нет. Важны только ляшки их крутят бесплатно и круглосуточно.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Не переживайте, политиков бесплатно никто не крутит.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
rtl, какая страна ещё? У нас есть гос каналы? У меня чтобы смотреть Ахметфутболы надо платить виасату 200грн или 200грн Ахметтелекому, чтобы по интернету смотреть
Да ладно? 59 грн Ахмету - и смотришь целый месяц футбол на OLL.tv
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
или 200грн Ахметтелекому, чтобы по интернету смотреть.

Щось не зрозумів. А що заважає платити 59 грн. на oll.tv?

Крім того, на скільки я розумію, починаючи з групового етапу матчі мають бути на загальнонаціональних каналах, мінімум один. Так було завжди і таке здається прописує УЄФА в контракті. Проблема лиш в тому, що офіційно Футбол-1/2 поки не купили права на цей сезон.
 
Зверху