Amazon Prime Video

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
https://www.primevideo.com

wiki: Amazon Video
wiki: List of original programs distributed by Amazon

Amazon Prime Video запустився в Україні. Абонплата - €2,99 на місяць
14 грудня Amazon Prime Video оголосив про запуск відеосервісу в 200 нових країнах, серед яких і Україна. Перші півроку місячна підписка для українських користувачів коштуватиме €2,99 – за такою ж ціною сервіс пропонується у більшості нових країн. По закінченні цього періоду ціна зросте до €5,99.
Новим користувачам Amazon Prime Video пропонує семиденний безкоштовний період користування сервісом. Щоб дивитися фільми, потрібен обліковий запис Amazon з прив’язаною банківською картою для оплати. Також на Amazon Prime Video можна дивитися популярні фільми і серіали за передплатою.
Amazon, як і Netflix, не тільки поширює фільми і серіали чужого виробництва, але і має власні ексклюзиви, такі як The Grand Tour (нове шоу екс-ведучих Top Gear) і «Людина у високому замку». Контент, доступний на ресурсі, переважно англомовний, є субтитри французькою, італійською, португальською, іспанською, російською, однак для невеликої кількості відео. Сервіс доступний на Android, iOS, в браузері і на популярних моделях Smart TV від LG і Samsung. Amazon Prime Video також дозволяє обирати якість відео для стрімінга або завантаження.
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Яка там зараз ситуейшн з озвучками нашими мовами і якістю контенту, а також його обсягом?
 
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
такой вопрос ,должен выйти весной на Amazon Prime Video, fallout (телесериал)
там на амазоне кто знает укр озвучка бывает? ну или на крайняк кацапская? ну или спустя время (спиратят) и на наш переведут?или Хз.?
 
Останнє редагування:

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
такой вопрос ,должен выйти весной на Amazon Prime Video, fallout (телесериал)
там на амазоне кто знает укр озвучка бывает? ну или на крайняк кацапская? ну или спустя время (спиратят) и на наш переведут?или Хз.?
Не буде, я з праймом з американським впн не міг подивитись один старий серіал з їх колекції, але там права у якогось каналу.
Амазоновський серіал може і буде доступний українцям (але без перекладу очевидно)
 
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
такой вопрос ,должен выйти весной на Amazon Prime Video, fallout (телесериал)
там на амазоне кто знает укр озвучка бывает? ну или на крайняк кацапская? ну или спустя время (спиратят) и на наш переведут?или Хз.?
Не буде, я з праймом з американським впн не міг подивитись один старий серіал з їх колекції, але там права у якогось каналу.
Амазоновський серіал може і буде доступний українцям (але без перекладу очевидно)
Это типа эксклюзив для них или как? Даже выпускают не на нетфликсе, а на амазоне? просто я фанат игр Fallout (нравиться мне эта как сказать атмосфера....) ну и как бы хотел с нашей/не нашей озвучкой сериал глянуть.))))
 
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
Anticot, на торрентах думаю знайдеш
Ну если на толоке не появиться то тогда и искать негде))))
Post automatically merged:

Взагалі-то є рухи в цьому напрямку. Приміром Джек Раян є дубляж українською на праймі.
Сдвиги есть, уже вроде хорошо:)
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
такой вопрос ,должен выйти весной на Amazon Prime Video, fallout (телесериал)
там на амазоне кто знает укр озвучка бывает? ну или на крайняк кацапская? ну или спустя время (спиратят) и на наш переведут?или Хз.?
Не буде, я з праймом з американським впн не міг подивитись один старий серіал з їх колекції, але там права у якогось каналу.
Амазоновський серіал може і буде доступний українцям (але без перекладу очевидно)
Это типа эксклюзив для них или как? Даже выпускают не на нетфликсе, а на амазоне? просто я фанат игр Fallout (нравиться мне эта как сказать атмосфера....) ну и как бы хотел с нашей/не нашей озвучкой сериал глянуть.))))
Я теж фанат фалаута і чекаю на реліз. І так це буде ексклюзив амазона.
 
Зверху