Допоможіть вибрати ТВ-приставку

Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
Всім привіт!

Друзі, допоможіть у вирішенні такого питання. Останнім часом почав дивитись фільми і серіали англійською. Сподобалось. Але дивитись серіали на комп'ютері не занадто зручно, зручніше на дивані перед телевізором. Отже було б непогано мати якусь приставку для перегляду легального контенту. Є старенька Apple TV, на американському акаунта деколи викладають безкоштовні серіали, але їх мало, та і незручно купувати з України (в українському магазині тільки фільми, серіалів нема). Ще на приставці є Netflix, він класний, але недешевий. Бачив в продажі недорогу приставку від Megogo з підпискою на рік, але щось там з серіалів тільки російськомовний контент, а все англомовне "не призначене для вашого регіону" :confused: чи може на приставці все буде доступне?

Які ще є варіанти? Цікавить приставка і сервіс з недорогою підпискою. Нехай там не будуть самі свіжі серіали, але щоб вони там були. І щоб приставка не коштувала як 10 років підписки Netflix-у
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Очень бюджетный вариант: T2-тюнер за 250-300 грн с USB-входом, работает как медиаплейер.
Минус - нужна флешка или внешний HDD, сериалы cкидывать с компьютера
для перегляду легального контенту.
если это принципиальный момент, но выбор контента значительно сужается
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Может, что-то с поддержкой Amazon Prime? У Amazon есть своя приставка-свисток Amazon Fire TV Stick.
 
Реєстрація
10.02.13
Місто
Дніпро
Всім привіт!

Друзі, допоможіть у вирішенні такого питання. Останнім часом почав дивитись фільми і серіали англійською. Сподобалось. Але дивитись серіали на комп'ютері не занадто зручно, зручніше на дивані перед телевізором. Отже було б непогано мати якусь приставку для перегляду легального контенту. Є старенька Apple TV, на американському акаунта деколи викладають безкоштовні серіали, але їх мало, та і незручно купувати з України (в українському магазині тільки фільми, серіалів нема). Ще на приставці є Netflix, він класний, але недешевий. Бачив в продажі недорогу приставку від Megogo з підпискою на рік, але щось там з серіалів тільки російськомовний контент, а все англомовне "не призначене для вашого регіону" :confused: чи може на приставці все буде доступне?

Які ще є варіанти? Цікавить приставка і сервіс з недорогою підпискою. Нехай там не будуть самі свіжі серіали, але щоб вони там були. І щоб приставка не коштувала як 10 років підписки Netflix-у

Ви маєте на увазі СМАРТ-приставку? Якщо так, то Х-96 за 1300 грн з безкоштовними каналами (більше 500) і іншим відеоконтентом(фільми і серіали)
 
Реєстрація
10.02.13
Місто
Дніпро
октавиан, ты бы ссылку сразу давал, что-ли.

Ну ми ж не в дитячому садочку - гугль ще ніхто не відміняв:p
Хоча навіть в дитячому садочку тепер такі унікуми, що вже гугльом вміють користуватись:D

Для лінивих: http://tv-pristavki.com.ua/products/tv-pristavka-x96-216-gb-4-yadernaya-na-android-601
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
xiaomi mi tv box
 
Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
Друзі, дякую всім за відповіді. Мене цікаво не просто мати можливість фільми дивитись з флешки (це я можу і зараз робити, флешку можна вставити напряму в телевізор), мене цікавлять сервіси з легальним контентом, які можна підключити на приставці, навіть платно, і дивитись серіали. Я навів приклади сервісів Apple та Netflix, які дорогуваті, та Megogo, де мало англомовного контенту, а той, який є, недоступний в Україні. Чи є якісь сервіси, які мають свої приставки, як Megogo або приставки з чужими сервісами?

За приставку Х-96 і Амазон прайм - дякую, гляну. Відносно mi tv box - скажіть, будь ласка, які там сервіси з контентом є, які працюють в Україні? Скріншоти всюди явно американські, у всякому випадку додатки HBO та Hulu точно не працюють в Україні.

P.S. Я тут подумав - можливий варіант сервіса, який має клієнт для iOS і контент може виводитись через Apple TV на телевізор? Такий варіант теж підійде.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Ailandar, есть приставки Roku например. Но а толку с них? Официально сервис предоставляют только Amazon и Neflix. Все остальное без впн работать не будет
 
Реєстрація
15.07.15
Місто
Киев
Телефон
iPhone 6s, iPhone 12
Работает только cbs news live 24/7
Возможно hbo now, так как предлагает регистрацию

Я поставил hd videobox. Есть всё и начали добавлять украниский перевод.

А для всего остального впн
 

igor.cv

Eh?!
Реєстрація
06.07.09
Місто
Ottawa, ON, Canada
Kodi с плагинами - не?
Upd: насчет североамериканского айпи пишите в личку :)
 
Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
Дуже дякую всім, багато цікавої інформації. Я все вивчу і відпишусь. Ще раз дуже дякую :)
 
Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
Вирішив зупинитись на Amazon, додаток на iPad і виведення на телевізор через Apple TV. Це самий дешевий і якісний варіант. Ще раз всім дуже дякую за допомогу :)
 
Реєстрація
30.06.15
Місто
Николаев, город корабелов, Одесса
Телефон
Vivo Y33s
Если нужен широкий функционал, можно поискать приставку с андроидом. У меня такая приставка Strong SRT-2400. DVB-T/T2/C/S2, эфир, кабель, спутник, правда только для открытых каналов. Читает 4K (не пробовал, максимум FullHD использую), звук AC3 штатным видеоплеером, полноценный андроид 5.1, можно любые приложения ставить. Т2 настроил, но не использую, пока подключена к смарт-ТВ, который имеет Т2, для расширения функционала (если что-то не открывается, не показывает, не работает, беру через андроид). Имеется второй, кинескопный, телевизор, при необходимости подключаю к нему, а там уже и Т2 можно брать. Кстати, тюнер управляется встроенным приложением - включаем приставку, загружается андроид, а уже из него запускаем приложение DTV для просмотра ТВ или используем андроид-приложения как на планшете или смартфоне. Есть и версия без тюнера - чисто медиаплеер (Strong SRT-2021). В общем, своего рода мини-ПК со встроенным цифровым тюнером, как раньше в стационарные ПК ТВ-тюнеры ставили. У меня в свое время был стационарный ПК с установленным ТВ/УКВ/FM-тюнером AverMedia, правда только аналоговый, тогда еще цифрового ТВ не было.
 
  • Like
Реакції: volf
Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
Gvozdenis, дуже дякую за пораду, вірю що в приставках на андроїді дуже потужний функціонал, єдине в чому я невпевнений, так це в зручності користування ними. Чистий андроїд заточений під сенсорний екран, як ним користуватись на телевізорі? Я розумію, що можна підключити блутус-клавіатуру і мишку, але наскільки таким монстром зручно користуватись? Чи багато програм працюватимуть з пультом?
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Gvozdenis, дуже дякую за пораду, вірю що в приставках на андроїді дуже потужний функціонал, єдине в чому я невпевнений, так це в зручності користування ними. Чистий андроїд заточений під сенсорний екран, як ним користуватись на телевізорі? Я розумію, що можна підключити блутус-клавіатуру і мишку, але наскільки таким монстром зручно користуватись? Чи багато програм працюватимуть з пультом?
Есть Air Mouse. Говорят ей удобно. Я правда не пользовался. Но думаю.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
  • Like
Реакції: Sok

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Аэромышка вещь удобная, а вот брать ее с мелкой клавиатурой не вижу смысла, неудобно что-то набирать на этом недоразумении, быстрее будет отстучать на большой виртуальной на экране. Хотя, адептам мелких qwerty-клавиатур на кнопочниках, может и будет в самый раз. Мне вот такая нравится.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Maxxx, с таким грызуном у меня раз был цирк. Купил, проверил, положил на полочку - не до нее было. Через некоторое время вспомнил, что она есть. Смотрю в коробку - а свистка нет. Открыл крышку - внутри мыши тоже нет. Посмотрел еще раз коробку, перерыл все полки, нет и все. Расстроился.
Через пару дней мне "чтото приснилось", открыл еще раз отсек для батареек - свисток оказался в самой крышечке)
 
Зверху