Тримоб в национальном роуминге «ВФ Украина»

Как считаете, станет лучше или хуже, чем в КС

  • Лучше

    Голосів: 81 29.3%
  • Хуже

    Голосів: 195 70.7%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    276

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
yahoo, якщо не помиляюся - не менше року, але мова не про те...
А про те, що розповідають, що термін дії номеру замалий.
Це саме у тримобі чи таки у лайці? Це головне.
 
  • Like
Реакції: lite

Alcogolic

Stoned
Реєстрація
29.03.10
Місто
Обухов
Телефон
Google Pixel 5
Подскажите, Тримоб я так понял не пускает в роуминг Vodafone (МТС) в Луганске?
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573

bbk

Реєстрація
25.01.14
Місто
Калиновка
Оператор посоветовал пункт N2
При условии, если где больше всего времени находишься и есть там хорошее покрытие.

3.WCDMA/GSM (автоматическое подключение)
Если перемещаться по городу и за пределы, то конечно только этот пункт.

Надо тестировать, пробовать. Зависит от многих условий. Если живешь и работаешь на верхних этажах и мало бываешь на нижних, тогда пункт 2. Если ездишь в метро, и часто перемещаешься - пункт 3.

Еще, чем пользоваться будешь голос < или > интернет, или и голос вместе с интернетом - тоже от этого надо отталкиваться. Если только голос, тогда пункт 1 или 3.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Но вот ещё вопрос: оператор сказал, что роуминг только в 2G.
Почему тогда при принудительно включеном 3G, я в роуминге и при этом не в 2G, а в 3G?

У Vodafone роуминг для 3моб на практике есть и в 2G и в 3G.

Или это глюки?
Оператор помилився. Роумінг є як в 2Ж, так і в 3Ж. Вже давно так є.
 

Poison2029

Заблокирован
Реєстрація
21.04.09
Місто
Запорожье
Телефон
Wileyfox Swift 2X
Роуминг или не-роуминг - на потребление не влияет.
Влияют одни и те же факторы (как в родной сети, так и в роуминге - одинаково) - технология (2G, 3G), уровень сигнала, потребление трафика
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Наскільки я пам'ятаю, IoT та ґаджети не дуже працюють у роумінгу, включно з сигналізаціями, маячками, касовими апаратами, смартгодинником і таке...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Наскільки я пам'ятаю, IoT та ґаджети не дуже працюють у роумінгу, включно з сигналізаціями, маячками, касовими апаратами, смартгодинником і таке...
IoT та гаджети різними бувають. В мене жсм-розетка із сімкою 3Моба в роумінгу 2Ж Водафона, працює справно.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Народ, підкажіть, будь ласка, хто знає, які перспективи роумінгу Тримоба з Водафоном? Є якісь часові рамки угоди? Бо я думаю, чи варто проплачувати 365 грн. на рік наперед за тариф Річний+: боюсь, заплачу, а Водафон відрубає роумінг для абонентів Тримобу, і тоді хана (власник номеру часто буває в містах, де свого покриття Тримоб не має).
 

ed4t

Заблокирован
Реєстрація
06.08.16
Місто
Славянск
Телефон
кнопочный
Реєстрація
07.06.13
Місто
Киевская обл.
Народ, підкажіть, будь ласка, хто знає, які перспективи роумінгу Тримоба з Водафоном? Є якісь часові рамки угоди? Бо я думаю, чи варто проплачувати 365 грн. на рік наперед за тариф Річний+: боюсь, заплачу, а Водафон відрубає роумінг для абонентів Тримобу, і тоді хана (власник номеру часто буває в містах, де свого покриття Тримоб не має).

365 грн це дуже серйозна інвестиція. Отже раджу шукати порад не на форумі, а десь на ньюйоркській біржі
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
А есть какая-то техническая причина, по которой ВФ не предоставляет Тримобу ЛТЕ, или просто нежелание?
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Прапорщик, ядро мережі з підтримкою LTE відсутнє, тому і не доступний роумінг,, ядро коштує 50млн дол.
 
Зверху