Чергові зміни в умовах тарифів і послуг Інтертелеком

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
11.03.11
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 5230
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
 
Причина: WikiPost
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Aheor, скажу тебе больше: все что создано мною в инете, точнее 98%, все сделано на инете от ИТ (в сию минуту на проводе). Не топлю, как многие сейчас подумать могут, констатирую факт, обычный факт и не более. Оборудование среднее по цене, тарифы для работы вполне устраивают, каких либо мега-прошивок не делаю своим железякам, придерживаюсь принципа: "работает, ну и хорошо, не трогай". И судя по статистике реда, а также нетобзора, подобные жалобы на фоне ляма абонов, составляют снова мизер. Конечно, есть бока, так они у каждого провайдера, но статистика...Здесь вывод можно читать в моем посту выше)
Є дине що погано, в деяких регіонах як інтернет провайдера( і то з антеною) ще можна користувати, а от як телефонію майже не реально...І це не забиті села чи гори...
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Как это не подходите к модему? А как же залипы интернета, вечное отправление модема станцией в спящий режим, и прочие "приятности" Интертелекома?
В кожного - свій досвід користування послугами цього провайдера. В мене на обслуговуванні 2 об"єкти з інтернетом від Інтера. Ніяих залипів і переходів в сплячий режим. 1 раз налаштував і забув. Працюють РОКАМИ!

Якщо є проблеми, то, можливо, справа в обладнанні? В себе одного разу помітив одну особливість обладнання. Є на об"єкті модем, вставлений в стаціонарний роутер, який роздає вайфай-інтернет на камеру спостереження. От, поки камера працює (а вона працює постійно), тобто, поки є споживач інтернету, то модем в сплячий режим не переходить. А, коли камера була зламалася, і жодного споживача інтернету не було, то таки модем переходив в сплячий режим і відключався від інтернету. Купили іншу камеру, підключили - все знову працює без відключень інтернету. Не знаю, чи це особливість оператора, чи обладнання, нама бажання розбиратись, бо "працює - не чіпай".
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Є дине що погано, в деяких регіонах як інтернет провайдера( і то з антеною) ще можна користувати, а от як телефонію майже не реально...І це не забиті села чи гори...

Та навіщо про "Забиті села чи гори": 27 км від Києва- поставив антену, поставив репітер( про затрати взагіл мовчу) три місяці і Інтер "оптимузвав" БС в Димері, після чого звязок ( про інтернет мовчу) появляється тільки при правльному розміщенні зірок на небі, погодних умов і напрямку вітру. Я щось пробував тоді доказувати, добиватись, але це все безрезультатно, добре що волокно протягнули і два модеми з номерами на полку, номерами ще користувались в основному через СІП( це +20грн до АП якщо хтось не знає), поки тарифи були адекватні до якості,- а тепер 4 шт в топку( ще є три номери, але в горах, і на відміну від Києва там зі звязкои і інтренетом ще не все так погано, тому і продовжуєм користуватись, незважаючи на підняття тарифів їм там хватає, а інтернеттом не користуються.). Ще зробив дурницю до зміни тарифів перевів свій КС в ІТ по МНП,- тепер думаю що робити поки користуюсь лише ним бо без АП. Зате робобаба або зараз вже появився майже "робоомужик" з колцентру щотижня дзвонять, питають чому не поповнюю номери, я стандартно розказую те саме, вони стандартно кажуть що фоормують заявку на мою скаргу про покриття, і стандартно не знаходять ні одної моєї попередньої заявки. Ось так приблизно працює на протязі останніх 2-3-х років Інтер.
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Бердичев
Телефон
Sony Ericsson
Полгода-то меня не было, а тут такой подарочек, все пополам. Ай, прелесть!
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
У зв"язку із "покращенням" тарифів вилізла тепер проблема. Є в мене на обслуговуванні маленька фірма, яка використовує інтернет від Інтера. Раніше, до "покращення", були підключені інтернет-пакети з автопродовженням. Тому, все було просто: на рахунок закидались гроші, і в час Х, автоматично підключався новий пакет.

Тепер, "покращили", так "покращили". Старі пакети відмінили. Замовив в середині червня новий пакет на 5000 МБ\міс, та виявилось, що він діє лише до кінця місяця. На сайті про це написано: У послузі «5 000 МБ / місяць» пакетні МБ діють до кінця місяця, в якому була замовлена послуга. Невикористані МБ в наступний місяць не переносяться. По закінченню трафіку послугу необхідно замовляти повторно і самостійно абонентом.

Ну, фіг з ним, думаю, замовлю новий пакет. Та не тут-то було. В асса в Управлінні послугами пише таке:
1128 - Управление недоступно - c 23:45 последнего числа месяца до 11:00 первого числа месяца.
Блін! До 11:00 фірма сидить без інтернету!

Питання до [MENTION=2619]SerP[/MENTION]а:
Чи можливо зробити так, щоб ці пакети можна було підключати із автопродовженням? Або, щоб їх можна було замовляти в останній день поточного місяця (поки працює асса), і щоб вони діяли на наступний місяць? (Але краще - автопродовження).

Добавлено через 35 минут
Проблему на цей місяць вирішив. Замовив пакет інтернету через дзвінок до оператора. Але, все ж таки, бажано зробити, щоб можна було замовляти, так як я написав вище, бо кожного місяця дзвонити вночі до оператора не дуже зручно.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
У тебя отключили старый пакет?
Скажем так, умови старого тп в асса тепер недоступні. Це вже в минулому. На момент "покращення" потрібна мені послуга з автопродовженням не була підключена (я її включав по мірі потреби), а тепер замовити її неможливо. Проїхали. Тепер користуюсь тим, що є. Прошу, щоб можна було замовляти 5 гб\міс з автопродовженням, і щоб починали діяти вони з 0:00 год 1 числа наступного місяця. Таке можна зробити?
 
Останнє редагування:

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Скажем так, умови старого тп в асса тепер недоступні.
Я уточнил в прошлом сообщении, так как те, у кого услуга была подключена, должна сохраниться.

Прошу, щоб можна було замовляти 5 гб\міс з автопродовженням, і щоб починали діяти вони з 0:00 год 1 числа наступного місяця. Таке можна зробити?
Технически - конечно.
Передам маркетологам
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Я уточнил в прошлом сообщении, так как те, у кого услуга была подключена, должна сохраниться.
Ну, все правильно. Ті послуги,які були підключені, зараз також працюють. Але були й інші, які на момент зміни тп, не були підключені, а зараз в них є потреба, але поїзд пішов. От тому й прошу, зробити автопродовження для нових послуг.
Технически - конечно.
Передам маркетологам
От за це дякую. Бо для абонента краще в асса 1 раз включити послугу, ніж вночі кожного 1 числа місяця дзвонити з цим питанням до оператора, або активовувати послугу через голосове меню.
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
Только сейчас увидел, что в Асса нет пакетов интернета "3ж на день" по 1 грн, которые работали по факту выхода в интернет . В новостях об этом молчок. Это по тихому их зарубили? А как же то, что услуга была подключена?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Только сейчас увидел, что в Асса нет пакетов интернета "3ж на день" по 1 грн, которые работали по факту выхода в интернет . В новостях об этом молчок. Это по тихому их зарубили? А как же то, что услуга была подключена?
Тут вже писали, що підключені послуги залишилися. Принаймні, в мене так є.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
У тебя пропала подключенная услуга?
У меня была, а теперь в списке подключенных нет, Вільний день, это считается? Или надо просто выюзать дневной трафик (у меня трафик подневный), подкинуть на номер гривну (обычно так и делал, когда трафик заканчивался) и проверить?
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
У мене на номері 0539917396 також було підключено вільний день, після "покращення" немає.
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Тоже были подключены, которые за 1грн. 300 мегабайт. Сейчас посмотрел, вообще такого пункта в услугах нету. Как же так то?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Тоже были подключены, которые за 1грн. 300 мегабайт. Сейчас посмотрел, вообще такого пункта в услугах нету. Как же так то?
В послугах нівкого тепер їх нема (не відображаються). Але, в кого вони були підключені ще до змін тарифів, то мають працювати.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
У мене на номері 0539917396 також було підключено вільний день, після "покращення" немає.
В этом году у тебя не было услуги Вильный день никогда. Не выдумывай. И, тем более, не придумывай связку с "покращенням".

Kritik
У тебя и была, и есть услуга Вильный день. Покажи скрин (в личку) в Асса или ЛК, где список твоих заказанных услуг за июль. Возможно что-то не так с отображением или ты не там посмотрел.
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху