Система самообслуживания абонентов Интертелеком (АССА)

Статус
Закрита.
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Возможно стоит в раздел куратора продублировать такой функционал? кнопку управления номером?
Та вже не треба. Я і так знаю, де він. А хто не знає, то нехай читає тему. Тут вже написано, де його шукати.

Добавлено через 1 минуту
bykovit
А як на рахунок цього?:
Щоб при вході в ЛК не треба було щоразу руками вбивати номер телефона. В асса ця функція реалізована шляхом запам"ятовування логіна і пароля браузером. В ЛК браузер запам"ятовує лише пароль, а логін (номер телефона) треба вбивати вручну.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.04.16
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
Хочу вхід по особистому паролю по дефолту.

Помічені баги.
1. Натискаю «Вхід по особистому паролю», браузер підставляє номер і пароль, але кнопка «Увійти» неактивна. Доводиться добирати лєві символи в номер, щоб скрипт роздуплився, а тоді їх витирати. Дико бісить.
2. В «Управлінні послугами» підключив послугу, створилася заявка, продовжив втичити «Доступні послуги», почало регулярно через деякий короткий час перекидати на вкладку «Підключені послуги». Без активної заявки такого не спостерігаю.
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
SerP, интерфейс ЛК как у АССА :)
Бажано, щоб воно було якось краще оптимізовано під смартфони. В АССА в мене все влізає на одну сторінку в портретому і дві в альбомному перегляді. Тут 4-5 і купа вільного місця.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В пункті "Предоплаченные пакетные услуги" проблеми з розташуванням назви пакету. В російськй версії ОК назва пакету налазить на об`єм пакету. В українській версії проблем немає.
Браузер Опера.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
В пункті "Предоплаченные пакетные услуги" проблеми з розташуванням назви пакету. В російськй версії ОК назва пакету налазить на об`єм пакету. В українській версії проблем немає.
Браузер Опера.
В мене все показує коректно, як в укр., так і в рос. версії. Опера.
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
В мене любому браузері російська мова налазить. Українська все гуд.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Может те, у кого "налазит", просто увеличивали шрифт в браузере или системных настройках?
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
В кураторе не все номера высвечиваются, хотя они доступны в "керувати іншим номером".
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Очень неприятное управление другим номером. Когда их 15 штук, переключаться между каждым, это просто жесть какая-то, в асса отлично реализовано. Прощелкал все через выпадающее меню слева, справа увидел данные, и потратил минимум времени. А тут, сменить, отменить, выбрать номер, полностью меняется страница, кому оно такое надо? Кто вообще это придумал. Может у кого 2 номера и удобно. Но не когда их куча... Сделайте хоть отдельное управление другими номерами.

Отображение данных (AppleWebKit/537.36, Chrome/75.0.3770.100):
 
Реєстрація
29.09.11
Місто
Киев
Телефон
iPhone 4s, 5s, 12
А кому-то ещё убили куратора в асса? Мне немного почистили...
 
Статус
Закрита.
Зверху