Третій рік війни за тишу.

  • Автор теми arki
  • Дата створення

arki

Заблокирован
Реєстрація
20.11.16
Місто
Житомир
Ще в 2016 роцці по сусідству один бізнесмен побудував бар і відтоді не дає спокою, привозить живу музику і гримить до ночі. Куди тільки не звертався, в поліцію та клеїла відмазки і не хотіла складати на нього протоколи по 182 статті(котра передбачає адмінпокарання за порушення режиму тиші). Писав в прокуратуру і скаржився на поліцію, та призначала службові перевіки, дзвонив на урядову гарячу лінію, писали колективне звернення до голови сільської ради і все марно. Знахабнілий сусід плює на закони і на людей що живуть поряд, поліція шукає дірки в законі і все робить щоб тільки він ухилився від відповідальності або сплатив мінімальні і сміхотворні штрафи. Як боротися з такою нахабою, тим більше що 182 стаття закону про порушення режиму тиші не досконала і має безліч дірок, якими може скористатися будьякий сільський дільничний інспектор щоб порушнику нічого не було і він і далі не давав людям спокою!
Хто стикався з такою проблемою в цій країні беззаконня та корупції, допоможіть будьласка порадою!!!
 
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Ещё можно поспособствовать массовому распространению сальмонеллёза, но это рискованно и сложно, зато крайне эффективно, "слава" после парочки чуть не умерших в больнице гарантирована, заведение закроется.

А вообще попробуйте СМИ.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
думаю обратится еще к областному депутату и так как закон нарушается третий год то просить о закрытии заведения и если не поможет то в сми.

Нафиг депутата, щас пиарится нет смысла, это кабы местные выборы были на носу... Сразу в СМИ. Те, что любят всякую чернуху, и которым вечно надо забивать говном эфир. "Плюсы" со своим ТСНом, например.
 

arki

Заблокирован
Реєстрація
20.11.16
Місто
Житомир
Сразу в СМИ. "Плюсы" со своим ТСНом, например.
думаю толку мало будет, он найдет людей, заплатит им и они скажут что музыка тихо играла, как в прошлом году сказал наряд полиции, перед тем как наряд приехал его участковый предупредил и выключили музыку. А те кому тоже музыка мешает боятся его он местный бизнесмен имеет магазины, лесопилку и тд в итоге я один воюю :dash1:
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
"Лупайте сю скалу". Всё, что могу сказать. У Ахиллеса тоже было уязвимое место, а уж у какого-нибудь местного князька и подавно есть.
 
Зверху