ОГО!Телефонія

Реєстрація
02.12.09
Місто
Харьков
Телефон
Sony D5503, Fly DS113
Абоненти фіксованої телефонної мережі Укртелекому можуть скористатися новою послугою – «ОГО!Телефонія»!

Послуга «ОГО!Телефонія» надає абонентам Укртелекому можливість користуватися телефонним зв’язком за технологією VoIP (IP-телефонії) незалежно від того де вони знаходяться. Достатньо лише мати підключення до Інтернету.

Послуга «ОГО!Телефонія» - це:

* телефонний номер з кодом «0892» - SIP-номер
* можливість здійснювати та приймати голосові та відео дзвінки за технологією VoIP (IP-телефонії)
* можливість встановлення переадресації дзвінків
* можливість створювати «чорні» та «білі» списки номерів

Послуга доступна: для абонентів мережі фіксованого телефонного зв’язку Укртелекому.

Послугу можна замовити на сайті «Мій Укртелеком» (для абонентів «ОГО!») або в пунктах обслуговування абонентів Укртелекому у вашому місті.

http://www.ukrtelecom.ua/services/customers/ogo_phone
 
Реєстрація
24.12.09
Місто
Киев
Телефон
iPhone 5
А если у меня только телефон от укропа? Можно ли юзать это на смарте?
 
Реєстрація
02.12.09
Місто
Харьков
Телефон
Sony D5503, Fly DS113
Как понимать:
єдиний номер, який завжди з вами, достатньо лише мати підключення до Інтернету
и
Послуга доступна: для абонентів мережі фіксованого телефонного зв’язку Укртелекому.

Т.е. я могу пользоваться услугой при любом подключении к инету, или только в мережі фіксованого укртелекому?

dimi4, на сайте написано: "не потрібно придбання додаткового обладнання – можна розмовляти з комп’ютера, комунікатора, де встановлено програму - SIP-клієнт". Но я не представляю технически как это будет работать с коммуникатором без додаткового обладнання. Подключатся к ОГО-интернет придется наверное и устанавливать какой-нить ADSL+WiFI
 
Реєстрація
24.12.09
Місто
Киев
Телефон
iPhone 5
Если без ого - я согласен. Иначе фтопку.
 
Реєстрація
02.12.09
Місто
Харьков
Телефон
Sony D5503, Fly DS113
Ну там есть тариф без ОГО с абонплатой 20 грн., только как оно технически работает мне не понятно.
 

AndyRadist

Заблокирован
Реєстрація
29.06.09
Місто
Тула
Телефон
Orbitel 863
Работает через любое интернет-соединение.
А тема эта уже обсуждалась. Наверное погибла во время сбоя сервера.
 
Зверху