chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Надо оплатить некую сумму на расчетный счёт в Таскомбанке. Где это можно сделать без комиссии? Сумма ближе к десятке, поэтому любая комиссия будет оооойййй!
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Андрюх@dp.ua, з Привата з власних коштів. Комісія буде 3 грн.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Андрюх@dp.ua, з Привата з власних коштів. Комісія буде 3 грн.

Это через СЭП? Главное, ровно год назад оплачивал со своей приватовской карточки на этот же номер, заплатил только ОДНУ гривну комиссии, вчера пробую повторить, а там оооййй:mad:
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Андрюх@dp.ua, я с альфы бросаю по реквизитам нашару
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
С моно сеп вроде тож шаровой
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Андрюх@dp.ua, я с альфы бросаю по реквизитам нашару

У меня нет альфы, только приват и моня. Вообще, когда задавал вопрос, я думал, может через кассу можно, но три гривны привата меня вполне устроят.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
С мобильного приложения TAS2U пополнение мобильного телефона (для не держателей карт Таси) без комиссии или как?
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Андрюх@dp.ua, деньги на кдв или универсалке?
На КДВ - 3грн,на Уни - 1%
 

vit

Реєстрація
27.02.09
Місто
Калуш
Телефон
OnePlus 6T; Sie S75+ME45
А точно 2%кб. за собственные средства в инете?
Озвучивали что за свои нет КБ.

За конвертацию 1% беруть?
Точно, все згідно тарифу продукту.
2% дають за покупки з власних коштів і кредитних. При малому кредитному ліміті або нульовому і значних обігах дуже зручно кидати на дебетний 2625 і відразу тратити.
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Після заміни картки Б5 на мастеркард дебіт, то питає завжди пін-коду в магазині при покупці незалежно від суми. У всіх так? Зі старою картою такої проблеми не було.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Тарасио, на форуме finance.ua тоже жаловались касательно этого. Представитель банка ответил, что так и должно уже быть.
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Мasolomko, мені на гарячі пояснили,що банк не встановлює пін-код при оплаті до 100грн(мастеркард),та 200грн(віза),але спихують на термінал,хоча він ні причому,аналогічна минула картка і все ок. Парадокс,банк не вимагає вводу пін-код,але кожного разу треба вводити. Моя особиста думка,що картки дали дешевшого класу,наприклад в мене клас дебіт і ввели всім пін-код,бо карта менш захищена))) клас world і все ок було.
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Дали кредитку с 5-ой, за пару лет, попытки её офоромить... Лимит 1000грн :dash1: Подозреваю, что зря назвал им реальные лимиты по картам от Альфы и Привата.
 

Шутник

однако...
Реєстрація
10.03.08
Місто
Kiev
Телефон
SonyXperia XZ1Compact(Київстар), iPhone4(Интертелеком), Huawei E5577 (МТС)
Подозреваю, что зря назвал им реальные лимиты по картам от Альфы и Привата.
Они тоже были по 1000? :confused:
Мне в Таскоме сходу 16 000 лимит дали, правда я уже имел в их банке пенсионную карту. Они мне позвонили и предложили оформить кредитку с лимитом 16 000. А вот в моне дали 1000, потом довели до 10 000.
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Дали кредитку с 5-ой, за пару лет, попытки её офоромить... Лимит 1000грн :dash1: Подозреваю, что зря назвал им реальные лимиты по картам от Альфы и Привата.
Правда, отримав відмову від Отп банку,що хвастався сумами кредиток інших банків,якщо питають то треба казати банківська таємниця))) хитрюги,випитують все,а потім відмова((( врахувати треба)))
 
Зверху