10 років red-forum

В ЧТ 26.10 вечером, в пабе в центре Киева на встрече по поводу десятилетия красного


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    21
  • Опитування закрито .

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Скорее всего смогу в четверг с 18 до 21 примерно. КПИ/Шулявка было бы ок
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Тогда давайте в четверг после 18
Так как я не шарю в киевских пивточках, то выбор за местными...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Эх жаль.. В четверг у меня монтаж.. (( А это весь день, и до ночи. Да и после такого дня не до встреч. В пятницу было бы ок.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Давайте тогда +- в центре, чтобы всем норм было. Знаю, например, хорошую хипстерскую пивнуху на красноармейской в районе дворца Украины.
Плюсаните, кто будет.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Да, давайте возле Дворца Украина, на КПИ шлак.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Как я понимаю, останавливаемся на:
четверг 18-00 +/-
"хипстерская пивнуха на красноармейской в районе дворца Украины"


Я с полеобеда и до вечера в дороге, но согласен на любые изменения и по времени, и по месту.

ps на всякий пожарный, мой номер у plebis и Кочевник
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
90% что буду, plebis, хоть адрес накалякай. Кочевник, вдруг что, твои старпаки захватить? А то лежат уже сколько, все тебя ждут)
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Всем вроде все написал в лички. Маякните, если пропустил
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Панове, у меня достаточно неожиданно изменились планы - отменили операцию и я сейчас возвращаюсь в Одессу.

Прошу прощения, встречу вынужден отменить. Прошу плюсануть, кто прочитал. Ещё раз сорри (((
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Шеф, все пропало, всё пропало! Гипс снимают, клиент уезжает!

Зустріч скасовується.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Ну як хочете, можна по стаканчику все одно ж
 

Voffka

Sniper
Реєстрація
17.10.08
Місто
Lemberg
Телефон
nokia 5320 vs 3410i
Сьогодні у мене особливий день - річниця реєстрації на Ред-Форумі. Можу сказати, що це річниця саморозвитку, прагнення до нового і становлення, як особистості. Звісно, погляди на життя змінились з часів, коли мене цікавила можливість заробити на мобільному зв'язку. Але така моя природа, що минулі події люблю згадувати у приємному контексті. Це частинка мого життя, і я радий, що все відбувалось саме так.
Тут може бути абзац про циклічність існування, еволюцію, сенс життя і Всесвіт. Але наш форум відкрив мені багато нового і цікавого. Зокрема, психологію. Вже не пам'ятаю нікнейму користувача, який радив в одній з тем поспостерігати за людьми, і робити на основі цього висновки для себе. Чи людину, яка запостила ролик про Містера Фрімена. Ці цеглинки з повідомлень заклали фундамент, який мені дозволив стати тим, ким я є. Так, я міг це дізнатись десь в іншому місці, необов'язково пов'язаному з тематикою нашого форуму. Але той концентрат знань і поглядів, які розглядали ред-форумівці більше, ніж 10 років тому були авторитетними і важливими для мене. За це всім вам дякую.
Були в мене за цей час злети і падіння. Зараз думаю, чи міг би форум мені допомогти пережити скрутні часи? Але чи став би я тим, ким я є зараз? Риторичне запитання.
Кільки днів тому, коли я знову почав читати red-forum, з трепетною ностальгією відкривав інформацію про користувачів, яких пам'ятав чи відновлював у пам'яті. І мені надзвичайно приємно, що дуже багато із них все ще активні. Від свого імені дякую всім, хто бере участь у житті нашого ресурсу.
Бажаю всім гарного дня, натхнення, щастя від спілкування, та бажання ділитись своїми знаннями з однодумцями. Завжди будуть опоненти, різні думки і погляди, але слід в історії Інтернету, який ми залишаємо тут, обов'язково допоможе нам з плином часу. Для мене, напевно, єдиним джерелом моїх давніх думок є Ред-Форум.

А зустріч, яка відбулась на другу річницю у пам'яті і досі. Це alltouch робив значки, якщо не помиляюсь? :)
photo_2021-10-17 23.49.25.jpeg
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Зверху