Літо 4G безліміту від Київстар

Статус
Закрита.
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
raptor, ні, просто поставив сім в роутер ( від роутера трафік йде на смарт тб, на якому цілий день йде диван тб або нетфлікс , ще до цього роутера підключені 2 ноута і смартфони .
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Сьогодні вночі була успішно знята денна плата, проте подзвонити нікуди не можу, каже що зєднайтесь за рахунок абонента((
Але найцікавіше що інтернет є)))
 
Реєстрація
26.07.18
Місто
Винница
Сегодня первый раз попал под шейп. Ушло примерно 2гб, хотя согласно условий должно уходить 3гб. Мелочь, а не приятно. Раньше и за 3 Гб уходил и ничего не было. Шейп пропадает после режима в самолёте.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Мне дали подарочных 3000 мб.
Если я в своём Redmi 5 Plus включу режим "Предпочтительно 4g" (увы, у Xiaomi иначе нельзя сделать), будет ли у меня 4G-безлимит?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Мне дали подарочных 3000 мб.
Если я в своём Redmi 5 Plus включу режим "Предпочтительно 4g" (увы, у Xiaomi иначе нельзя сделать), будет ли у меня 4G-безлимит?
Якщо є стабільне 4Ж покриття (без випадання в 3Ж), то буде.
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Мне дали подарочных 3000 мб.
Если я в своём Redmi 5 Plus включу режим "Предпочтительно 4g" (увы, у Xiaomi иначе нельзя сделать), будет ли у меня 4G-безлимит?

Так тут писали что можно. через инженерное меню
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Так тут писали что можно. через инженерное меню
Та можна переключатись й через інженерне. Але, воно діє до першої перезагрузки телефона, і працює лише за умови стабільного покриття 4Ж. Інакше, телефон буде вивалюватись в пошук мережі.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Та можна переключатись й через інженерне. Але, воно діє до першої перезагрузки телефона, і працює лише за умови стабільного покриття 4Ж. Інакше, телефон буде вивалюватись в пошук мережі.

Если нужен халявный безлимит, то вариантов нет - инженерное меню и режим LTE only, при этом звонков все равно не будет, разве что через sip. Во всех остальных случаях будут списывать что-нибудь со счета.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
У мене є Інтернет сім-пара. Інетом користуюся як на мобільному (2/3/4G), так й на 4G-роутері (ТП Все разом). Уточніть, будь ласка, як в такому випадку працюватиме 4G літо для мене, якщо я на роутері виберу 4G only? Як зніматимуться мегабайти?
 
Останнє редагування:

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Інетом користуюся як на мобільному (2/3/4G), так й на 4G-роутері (ТП Все разом).
Если основная сим будет прыгать по 2g 3g 4g, то гипотетически должны были б включать планку 500мб лимита на ней. Но пока на контракте такого не попадалось.
 

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
Предполагаю, что если в роутере выбрать 4G only,
а в телефоне 3G/2G only и не использовать мобильный интернет,
то будет всё Ок.
 

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
knedlyk, якщо на смартфоні можна виставити 4G only без випадання в 3G/2G (і тільки для інтернету, бо голосу не буде), то також буде все Ок.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
можливо хтось помітив ще таке , в мене чомусь останній тиждень швидкість не вище ніж 12 мб
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, якщо на смартфоні можна виставити 4G only без випадання в 3G/2G (і тільки для інтернету, бо голосу не буде), то також буде все Ок.

Та я ж не про окей :) Мені важливо зрозуміти математику: користуюся інетом що на роутері (на ньому лише 4ж), що на телефоні (на ньому усі "же"). Як буде обраховуватися платний трафік:
1. весь
2. тільки той, який не 4ж
3. тільки той, який не 4ж + 4ж після вичерпання 500МБ на моєму номері?
4...?
 
Статус
Закрита.
Зверху