Похвалю Интертелеком

  • Автор теми Alex
  • Дата створення
Реєстрація
31.10.07
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Redmi 4X
Я хочу получать объем услуг по пакету (голос+инет). Пусть будет отсрочка платежа до 10 дней.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Пусть будет отсрочка платежа до 10 дней.
побойся Зевса, и так тарифы копеечные, какая еще отсрочка?

Лучше бы если использовал что-то из пакетных услуг, то брать абонку в любом случае
для кого лучше?
 
Реєстрація
31.10.07
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Redmi 4X
Такая же отсрочка как и по голосу. 10 дней. Че непонятно?

Лучше для всех. Это вообще бред для компании позволять пропускать абонку.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
У інтера в бізнес тарифах (лінійка Бізнес спілкування ХХ +) за ті самі гроші що в попередній лінійці (Бізнес спілкування ХХ) надають більший об'єм послуг. Дуже приємна новина на фоні підвищення плати у інших операторів.
 

Rainbow

Отакої
Реєстрація
19.11.07
Місто
Саливінки(Київська обл.)
Телефон
Huawei V8/Nokia.gov.no1.4
Не зважаючи на всі гадості від ІТ і просто скотський сапорт, багато в чому ІТ рулить.
Сьогодні дивився Формулу Е з телефону онлайн. В найвищій якості. Більш ніж за годину ні разу не дьоргнулось зображення. Так для порівняння коли дивився через одного грьобаного прова, у якого завжди все працює ідеально, а проблема виключно у моєму раутері, висняків було дуже багато.
 

Черниговец

Заблокирован
Реєстрація
28.03.14
Місто
Киев
На предоплате снова можно заказывать 100 или 200 минут! Но ещё есть приятный плюс, заказал только что 100 минут, мне дали 40 минут и деньги сняли не 25 грн, а пропорционально. Моему восхищению нет предела. ИТ берется за ум, снова можно пользоваться одной трубкой! Ещё бы мега уникальную услугу, смс в АССА - цены бы не было.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Так на этих услугах всегда снимало пропорционально, в зависимости от числа месяца заказа.
 

Черниговец

Заблокирован
Реєстрація
28.03.14
Місто
Киев
Так на этих услугах всегда снимало пропорционально, в зависимости от числа месяца заказа.
на предоплате?
Странно,точно помню год назад в последних числах месяца заказывал с меня сняло по полной и на 5 дней 100 минут начислили, ещё оператор при активации 100 минут меня об этом предупреждал. Собственно по этому я всегда и старался именно 1-го числа активировать эту услугу.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
От як буває, коли оператор лояльний до абонента, в моєму випадку.
Не очікуючи для себе ІТ стає основним номером для мене. Хоча ще в 2010 році я став абонентом ІТ лише для використання інету в дорозі.
З 2000 року основним лишався блакитний оператор, але в минулому році мій тп проф+ було змінено опсосом, а зараз прибита остання можливість використання номеру в середині мережі надурняк. За це чудо оператор номер 1 хоче від 35+ грн., А в моєму випадку з дод. послугами виходить 47 грн. І це лише в середині мережі.
Сів порахував та замовив з квітня ТП Бізнес спілкування 50 +. Де за АП в 50 грн. отримуєш з основного - 300 хв. на інших операторів та 3 гб. Інету.
Ось таке перевтілення з номеру для Інету до основного голосового оператора.
Ще б СІП з закордоном зробили по ціні як в Неньці, щоб з ВПНами не мудохатись.
П.С. Звичайно у конкурентів на даний момент є гідні і навіть кращі ТП, але з урахуванням швидкості змін умов ТП конкурентів не бачу сенсу обирати ЛС або ВФ.
Дякую за увагу ;)
 
Останнє редагування:

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Андрюх@dp.ua, Повір, кому потрібно мені зателефонувати, а не язика розм'яти, зателефонують і на 044/094. А по ходу блакитний лишається на вхід, тому все буде добре. Просто тепер я за вихідні дзвінки буду платити ІТ, а не КС.
 

therost

Звичайний користувач
Реєстрація
26.10.07
Місто
Кременчук, Київ
Сів порахував та замовив з квітня ТП Бізнес спілкування 50 +. Де за АП в 50 грн. отримуєш з основного - 300 хв. на інших операторів та 3 гб. Інету.
Главное, чтобы Интер не подрихтовал твой тариф так, как он с этого месяца сделал для индивидуальных абонентов, значительно уменьшив количество минут на другие сети.
 
Реєстрація
20.08.15
Місто
киев
Телефон
Samsung S23 Ultra
therost, до конца мая железно не тронут. А вот с июня могут .
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
Попал в Харькове на троллейбус с бесплатным Wi-Fi от ИТ.
В целом, не плохо, но и название 25503 - не очевидное.
К самой точке доступа подключается долго, но скорость около 4 Мбит/с, пинг ~ 60.
Считаю, что для общественного транспорта эти показатели достаточно хороши.

Жаль, что есть в единицах техники, а не везде.
 
Зверху