Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
ПриватБанк
privatbank.ua повна, pb.ua скорочена
3700 з мобільного, +380 (73) 716-1131 із-за кордону || ✉ [email protected]
чат-боти Telegram, facebook Messenger, Viber || онлайн-підтримка через веб-чат
iNET-банкінґ next.privat24.ua оновлена | www.privat24.ua повна || ✎ Ексклюзивний каталог Digital-обкладинок

— Ідентифікація та верифікація клієнтів
  • Ідентифікацію та верифікацію фізичної особи — резидента на території України може здійснюватися також на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон (стосується всіх банків). Повідомлення НБУ від 4 вересня 2019 року № Р/25-0006/45577 «Роз'яснення з питань здійснення ідентифікації та верифікації клієнтів».
  • Можливість використання копій цифрових документів у додатку «Дія» (шерінґ документів): е-паспорти (ID-картка чи біометричний закордонний паспорт) та е-РНОКПП. Постанова КМУ від 16 вересня 2020 р. № 885 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2020 р. № 278».
    Новина банку від 5 жовтня 2020 року щодо можливість проходження верифікації чи актуалізації власних даних через служби «Дія».

— Регламенти
  • Зазвичай операційний день із 8:00 по 19:30 (приймання платежів — із 8:30 по 18:00), детально в суміжній темі «Безготівкові розрахунки (платежі за реквізитами) — СЕП Нацбанку». Переказ коштів між своїми рахунками — миттєво, між рахунками в одному банку — до ДВОХ операційних днів, між рахунками різних банків — до ТРЬОХ операційних днів.
  • Підтримка банком СЕП у режимі 23/7: приймає вхідні платежі до 0:00; надсилає вихідні платежі зо 6:00 до 24:00.
  • Безготівкові валютно-обмінні операції проводяться онлайн (міжбанківській валютний ринок працює в робочі дні з 10:00 по 16:00).
  • Оформлення, поповнення депозиту після 22:30 буде проведено наступним днем.

— Платіжні картки: блокування
У разі викрадення чи втрати картки необхідно оперативно заблокувати її чи сам рахунок, до якого вона прив'язана: через мобільний додаток «Privat24» або інтернет-банкінґ «Приват24» чи з фінансового номеру дзвінком на 3700 / +380(56)716-1131 або SMS-повідомленням із текстом BLOCK+xxxx (де xxxx — останні 4 цифри номеру платіжної карти) на номер 10060 / +380(92)000-3700.

— Платіжні картки: тарифні пропозиції
  • Картка для виплат (КдВ, КдВ-GOLD): безкоштовне зняття коштів на території України й оплата через POS-термінали або в Інтернеті. Універсальна (Уні, Уні-GOLD, інтернет-картки/віртуальні): безкоштовне зарахування коштів і оплата через POS-термінали або в Інтернеті. Передплачена (Prp): анонімна платіжна картка (з окремими лімітами), безкоштовне зарахування коштів і оплата через POS-термінали на території України.
  • Платний випуск: миттєві неперсоніфіковані картки з індивідуальним дизайном, персоніфіковані картки (платіжна карта з фото) і персоніфіковані картки з індивідуальним дизайном.
  • При оформленні золотої картки з клієнта списується щомісячна абонентна плата (20 грн) за участь у GOLD-клубі.

— Платіжні картки: ліміти на оформлення/перевипуск
  • Миттєві неперсоніфіковані картки — за рахунком прив'язано не більше однієї активної картки миттєвого випуску (за виключенням неперсоніфікованих карток із індивідуальним дизайном). Відмова в безкоштовному оформленні/перевипуску: для КдВ/КдВ-GOLD, якщо протягом року (365 днів) вже були оформлені/перевипущені шість і більше карток КдВ і Уні (зойкрема, й GOLD); для Уні/Уні-GOLD, якщо за останні 30 днів уже були оформлені шість і більше КдВ і Уні (зойкрема, й GOLD), і строк дії обмеження — 1 рік (365 днів) із моменту останнього оформлення/перевипуску.
    безкоштовний випуск «патріотки» — одна картка на місяць із категорії «Безкоштовні», для замовлення доступні КдВ і Уні.
  • КдВ, КдВ-GOLD — не більше П'ЯТИ карток із окремими рахунками і, скоріше за все, не більше ДВОХ карток із окремими рахунками в одній валюті UAH, USD, EUR і RUB.
  • Гривневі Уні, Уні-GOLD — не більше ДВОХ карток із окремими рахунками у гривні. Один клієнт може мати тільки ОДИН гривневий рахунок Уні чи Уні-GOLD, за яким відкритий кредитний договір (можна встановити кредитний ліміт), — кредитка.
  • Валютні Уні-GOLD: можна мати не більше ОДНІЄЇ валютної картки, відкритій для кожної валюти USD, EUR і RUB (кредитний договір для валютних рахунків не передбачений).
  • Інтернет-картки — не більше ТРИ картки на добу й десять штук загалом, кількість карток в одній валюті обмежена трьома.
  • Інструкції перевипуску/прив'язки карток: банкомат, Приват24 (повна версія).

— Кредитка: пільговий період
  • Пільговий (грейс/grace) період — до 55 днів і діє за умови повернення ВСІХ кредитних коштів, які були використані в періоді. У разі не повернення (крайній строк авторизації операції погашення не пізніше 23:50:00 25 числа) стягуються проценти за КОЖНИЙ ДЕНЬ користування коштами.
  • Для входження в грейс необхідно повністю сплатити заборгованість і, можливо, ВИТРИМАТИ ніч. Потім можна користувати карткою в пільговому періоді.

— Кредитка: послуги на базі розстрочки
  • Зазвичай доступні на картці в разі наявності встановленого кредитного ліміту від 2'000 грн. Для кожного клієнту ліміт за розстрочкою є індивідуальним, але зазвичай дорівнює розміру кредитного ліміту, що присутній на кредитці.
  • Погашення заборгованості за договорами розстрочки: ПЕРШЕ списання з кредитних коштів без комісії, ПОДАЛЬШІ — 4 %; у разі списання зі власних коштів без комісії (відповідно пільговий період зменшується до розрахункової дати розстрочки).

— Платежі за комунальні й інші послуги платіж за реквізитами, через СЕП
  • Клієнт-пенсіонер, який за останні 30 днів на пенсійну КдВ отримав цільові зарахування у вигляді пенсії, через систему «Приват24», дзвінком на 3700 та в ТСО здійснює без комісії комунальні й телекомунікаційні платежі в загальній сумі до 3'000 грн на місяць (уключно) та не більше ніж 10 платежів на місяць.
  • За платежами на адресу комунальних і телекомунікаційних компаній на суму до 10'000 грн на місяць комісія за використання кредитних коштів НЕ СТЯГУЄТЬСЯ, інакше 3 % з картки Уні.
  • Для фізосіб платіж за реквізитами банк відправляє на наступний операційний день (день валютування), окрім податків і для деяких отримувачів.

— Підтвердження операції та актуалізація даних
  • У разі блокування системою операції, підтвердження дій з платіжної картки можна зробити через наданні селфі з цією карткою за адресою pb.ua/photo (висока вірогідність зняття обмежень). Також підтвердити дії можна зробити чере 3700 чи чат, пройшовши «гестапо» (вірогідність прийняття позитивного рішення — 50 % на 50 %.
  • У разі заходження до веб-версії «Приват24», система може запропонувати пройти актуалізацію паспортних і анкетних даних — privat24.privatbank.ua/p24/web/#photo-data, інструкція.

— Розрахунок платіжною карткою за кордоном: конвертація
  • Якщо валюта операції за гривневою платіжною карткою USD, EUR або RUB, то конвертація у валюту рахунку платіжної картки проводиться за курсом ПриватБанку: USD → UAH, EUR → UAH, RUB → UAH («валюта операції» → «валюту рахунку»). Конвертація не відбувається, якщо валюта операції (USD, EUR або RUB) відповідає валюті рахунку картки: USD = USD, EUR = EUR, RUB = RUB.
  • Якщо валюта операції за платіжною карткою відрізняється від валют USD, EUR або RUB, то конвертація — за курсами міжнародних платіжних систем Visa/mastercard через розрахункову валюту USD, наприклад: PLN → USD → UAH, GBP → USD → EUR, CZK → USD = USD («валюта операції» → «розрахункова валюта» → «валюту рахунку»). Розрахункова валюта = валюта BIN чи білінґова валюта.
  • Подвійна/потрійна конвертація чи конвертація за системою DCC (Dynamic Currency Conversion, миттєва конвертація валюти) — проведення за кордоном операції у гривневій валюті: UAH → «місцева валюта» → USD → «валюту рахунку». Детальніше на pb.ua та 1001idea.info.
  • Visa робить конвертацію через USD (окрім EUR), mastercard — також через USD (окрім EUR), але за бажанням банку емітента може конвертувати через EUR (окрім USD). Якщо банк приймає участь у Multi-Currency Settlement, то банк може обирати свою розрахункову валюту.
BIN'ы карт и архив шапки
 
Причина: Журнал «24mm» замінений на Ексклюзивний каталог Digital-обкладинок
Останнє редагування:

stama

Заблокирован
Реєстрація
27.10.07
Місто
Гурзуф
Телефон
Nokia E66 Life, iPad 3 КС
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

гг, я как то в Феодосии сидел в вип отделении, ну там компы для клиентов стоят, за ними можно поработать, в Приват24 зайти, и все такое. Принтер стоит, бумаги лежат-на рабочее место похоже, я сижу такой ноль внимания на очередь рядом и на вопросы не отвечаю. Закончил и пошел-очередь рассосалась. И бейджа на мне не было, только велошлем))))
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

В Привате менеджеры те еще и текучка у них большая. Потому когда я иду, с голд картой к менеджеру без очереди, например это выглядит примерно так:
Я - девушка, я следующий если больше никого нет с голд-картой.
Девушка - ну тут же очередь
Я - ну тогда я звоню 3700 и составляю жалобу, что вы отказываетесь принять меня без очереди, хотя обязаны
Девушка - хорошо, вы следующий в очереди.
 
Реєстрація
02.12.09
Місто
Днепр
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

@Приватбанк, сьогодні 14.08.14 відбулася чергова серія сумновідомої епопеї "Спробуй отримати додаткову картку у відділенні Привату". Зайшов о 09.21 у відділення за адресою м. Ніжин, вул. Гоголя 2а, пройшов до робочих місць спеціалістів, сиджу собі, чекаю. Робочі місця знаходяться у зоні напроти каси номер 1, народ собі обслуговується у касі, я чекаю далі. На робочих місцях спеціалістів немає жодного явно видимого повідомлення чи попередження про те, що обслуговування тут не проводиться (типу "Технічна перерва" тощо), але нема й самих спеціалістів. Ну, думаю, може, удвох відлучилися на яку хвилинку - хоча необережно так полишати стіл, де лежать відкриті документи, пластикові картки, он навіть на тому столі, за яким з клієнтського боку сиджу я, визирає з документів десятка (банкнота Національного банку України номіналом десять гривень). За всіма ознаками тут мало би проводитися обслуговування, але фігвам. Прочекав я до 09.29 (зрештою, саме тому й встиг дуже детально роздивитися, що і хто є на тих робочих місцях, а кого і чого нема), коли приходить співробітник банку з іншим клієнтом, і користається терміналом, що розташований якраз за тим столом, де я сиджу. Питає мене: - А Ви щось чекаєте? Я: - Взагалі-то чекаю, поки мене хтось буде обслуговувати, я хотів би отримати свої додаткові картки Привату.

Співробітник (С): - Тут обслуговування не проводиться, обслуговуємо на інших робочих місцях.

Пішов я до іншого спеціаліста: - У меня трое клиентов, подождите!

Приватбанк, я ще раз питаю те, що спитав у безіменного спеціаліста цього відділення (безіменного, бо вгадайте з двох разів, чи був на ньому бейджик з явно видимими іменем, прізвищем і посадою? правильно вгадали) і на що не отримав відповіді. Скільки часу я мав би чекати у зоні, яка за всіма вищеперерахованими ознаками мала вигляд робочого місця спеціаліста, але жодних попереджень про відсутність обслуговування не було? Півгодини, годину, дві?

Епопея, втім, на цьому не закінчується, це лише рекламна пауза. Я знову заходив до того ж відділення об 11.55 - всі спеціалісти зайняті, у тієї спеціалістки, до якої мене спрямували на початку (вгадуємо, чи носить вона бейджик з іменем-прізвищем?) - три клієнти. Подумки плюнув, пішов у справах неподалік. Заходжу о 12.20 - знову всі чисто зайняті, у вказаної спеціалістки - ще більша черга. Зайшовши втретє (!) (вчетверте, якщо рахувати вранішній візит), о 12.40 побачив лише двох людей у черзі, і вже не втерпів спитати у спеціалістки, мовляв, вибачте, але як би мені картки отримати?

Відповідь гідна цитатника "Золоті відповіді високої культури обслуговування у Приватбанку": - У мене зараз черга, а через 15 хвилин буде перерва!

Я неголосно і ввічливо перепитав: - Тобто правильно я Вас розумію, що ви (не конкретно Ви, а Приватбанк у цілому) не хоче, не може, і не буде мене зараз обслуговувати?

С: - Ось займайте чергу тут *показує на порожнє робоче місце*, почекайте до 13ї години, і _якщо_ ви займете чергу першим, то через 15 хвилин вас будуть обслуговувати.

Прекрасно, нічого й сказати. Якщо (!) я займу чергу і почекаю на літній спеці 15 хвилин, то мені випаде таке величезне щастя, що мене першого будуть обслуговувати (та й то, якщо вчасно прийдуть з перерви), а не утвориться переді мною черга ще з півдесятка людей. Уявіть собі, яка вигідна пропозиція - прочекати лише 15 хвилин, а не цілу годину чи дві.

Дорогий Приватбанк, ЩЗХ?

Шановний Mallavar!

Приносимо Вам вибачення за доставлені незручності, мабуть, Ви потрапили на період пікових навантажень. Банк зараз активно працює над скороченням черг і впроваджує великий проект, який дозволити наростити пропускну спроможність відділень.

Інформацію, що співробітники відлучалися і на робочому місці не вказується попередження про відсутність обслуговування обов'язково буде передана керівнику відділення.
Сподіваємося, що цей не самий приємний випадок залишиться єдиним за весь час обслуговування в нашому Банку і зі свого боку, ми для цього докладемо максимум зусиль.

З повагою, ПриватБанк.

Добавлено через 17 минут
В Привате менеджеры те еще и текучка у них большая. Потому когда я иду, с голд картой к менеджеру без очереди, например это выглядит примерно так:
Я - девушка, я следующий если больше никого нет с голд-картой.
Девушка - ну тут же очередь
Я - ну тогда я звоню 3700 и составляю жалобу, что вы отказываетесь принять меня без очереди, хотя обязаны
Девушка - хорошо, вы следующий в очереди.

Добрый день webivan!

В отделениях вне очереди обслуживаются клиенты по депозитам (оформление вклада на любую сумму в любой валюте и их текущее обслуживание) и картам GOLD (оформление и обслуживание).

Если у Вас есть возможность, просим сообщить нам на [email protected], указав ссылку на отзыв, контакты для связи и описание ситуации, чтобы мы могли передать информацию ответственным специалистам для проработки и принятия управленческих решений к сотруднику, который допустил некачественное обслуживание и позволил себе столь неприемлемое поведение.
Надеемся на обратную связь!
С уважением, ПриватБанк.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
25.02.11
Місто
Ніжин
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

Приватбанк, ви брешете. Твердження про те, нібито цей випадок є "єдиним за весь час обслуговування в нашому Банку" (яке імпліцитно міститься у вашій репліці) - цілковита фактична неправда на момент написання репліки, що може бути підтверджено зокрема, але не виключно матеріалами Червоного форуму, і про що прекрасно відомо (і було відомо на час написання репліки) самому персонажу Приватбанк. Бо я щонайменше 1) звертався раніше щодо цих самих злощасних додаткових карток (чи місячне очікування картки вже є нормою?) і 2) звертався щодо незадовільного обслуговування у віддленні на площі Заньковецької у Ніжині, притому на обидва звернення мені той-таки персонаж Приватбанк відписував.
Власне, ця відповідь лише підтвердила мою гіпотезу щодо лицемірності і цілковитої брехливості конструкцій типу "цей не самий приємний випадок залишиться єдиним за весь час обслуговування в нашому Банку", яку я вже висловлював раніше і яка була у тому числі підтримана учасниками Червоного форуму.
 
  • Like
Реакції: P22

sanioktlf

Бульбулирую бульбулятор
Реєстрація
26.10.07
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

[MENTION=7077]Mallavar[/MENTION], другой банк твое все, если есть возможность свалить.
 
Реєстрація
25.02.11
Місто
Ніжин
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

sanioktlf, та я усе розумію насправді: і черги, і глюки банкінгу, і хріновий персонал. Тільки от не розумію й не люблю, коли роблять морду цеглиною і намагаються втерти, нібито так і треба і "ми працюємо над цим". У ніжинському відділенні іншого банку, клієнтами якого є чимало форумчан, теж і черги бувають, і спеціалісти туплять іноді - але там достатньо одного дзвінка на гарячу лінію з докладним описом проблеми, щоб цей косяк реально і швидко виправили, ще й мені передзвонили: Маллавар Батькович, Ви тут заявочку подавали, так ми вже те-то й те-то зробили, заходьте користуйтесь. А тут, бляха-муха, цілими днями й місяцями черги у відділенні, а мені натирають про "пікове навантаження" і про "єдиний випадок".

Щодо "свалить" - так я і так намагаюся звести живе спілкування зі співробітниками Привату (у тому числі у відділеннях) до мінімуму. На превеликий жаль, я не можу уникнути цієї неприємної процедури, бо додаткові картки вже замовив, а їх видають (чи то пак не видають :) ) тільки у відділеннях.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

Моя ситуация с "Держи 5!" успешно разрешилась - бонус за июнь-июль зачислили.
В качестве компенсации предложили бесплатный Голд-клуб.
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

Malky, а у меня с держи5 таки кидок... Местный Димон как ни старался на 550 бонусов меня пробросили... Я и зарегился в акции вовремя, оплатил в инете и код ммс подошёл, но не подошло им учреждение в котором я оплатил. Короче, ппц. Обещала чума по телефону дописать условия в правилах акции и указать перечень магазинов/учреждений/компаний где держи5 не пролазит.
Уроды.
 

sanioktlf

Бульбулирую бульбулятор
Реєстрація
26.10.07
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

sanioktlf, та я усе розумію насправді: і черги, і глюки банкінгу, і хріновий персонал.
Та елки, если честно, то такое почти везде сейчас и не только в банке.
Тільки от не розумію й не люблю, коли роблять морду цеглиною і намагаються втерти, нібито так і треба і "ми працюємо над цим".
Ну что тебе сказать, это дежурная отмазка ещё со времён совка, только подкрашенная современными реалиями. На самом деле эт о обычно только отмазка, на авось.
У ніжинському відділенні іншого банку, клієнтами якого є чимало форумчан, теж і черги бувають, і спеціалісти туплять іноді - але там достатньо одного дзвінка на гарячу лінію з докладним описом проблеми, щоб цей косяк реально і швидко виправили, ще й мені передзвонили: Маллавар Батькович, Ви тут заявочку подавали, так ми вже те-то й те-то зробили, заходьте користуйтесь.
Это наверное банк на букву "Д..." называется? Была ситуация у меня там, так из-за меня тамошнюю деваху так "поимели", что он чуть ли не ко мне домой прибежала с бумагой об моем отказе от претензий и к ней, и к банку лично, в Привате с этим проблемно слегка. ;)
А тут, бляха-муха, цілими днями й місяцями черги у відділенні, а мені натирають про "пікове навантаження" і про "єдиний випадок".
Вот очереди в отделениях реально достали. Я хоть туда и очень редко появляюсь и без очереди не люблю, хотя могу, имею право, но зная, что бабушке, или женщине рядом со мной может быть тяжелее, чем мне, стараюсь не наглеть. Но повторюсь, очереди реально достали ,в отделение как на казнь идешь. Благо, что таки в Привате много вопросов дистанционно решается.

Щодо "свалить" - так я і так намагаюся звести живе спілкування зі співробітниками Привату (у тому числі у відділеннях) до мінімуму. На превеликий жаль, я не можу уникнути цієї неприємної процедури, бо додаткові картки вже замовив, а їх видають (чи то пак не видають :) ) тільки у відділеннях.
У меня зряплата в Привате, так что особо не могу дергаться.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

Malky, а у меня с держи5 таки кидок... Местный Димон как ни старался на 550 бонусов меня пробросили... Я и зарегился в акции вовремя, оплатил в инете и код ммс подошёл, но не подошло им учреждение в котором я оплатил. Короче, ппц. Обещала чума по телефону дописать условия в правилах акции и указать перечень магазинов/учреждений/компаний где держи5 не пролазит.
Уроды.

Это ты про ту ситуацию с покупкой в интернете на примерно 13000? Это у тебя такая зарплата?
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

Андрюх@dp.ua, да, про ту ситуацию и к сожалению то, не моя зарплата, а отпускные + зарплата за 3 месяца близкого человека.
 
Останнє редагування:

KML

Deutscher Ukrainer
Реєстрація
21.01.13
Місто
Berlin
Телефон
Google Pixel 8
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

allaliu, напиши в онлайн-чате в Приват24. я тоже уменьшал и ничего не происходило, но после общения в чате мне помогли.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

allaliu, напиши в онлайн-чате в Приват24. я тоже уменьшал и ничего не происходило, но после общения в чате мне помогли.

KML, уже уменьшили. Не прошла и неделя:). Теперь нужно следить за тем, чтобы втихаря не увеличили этот лимит, как сделали в прошлый раз.
 

Uni

Реєстрація
02.03.11
Місто
Харьков
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

ПриватБанк требуется твоя помощь, проблема: не приходит смс потверждение при регистрации новой карты в приват 24, так же не приходят смс при попытке снятия денег без карты в банкомате. В онлайн поддержке сказали, что проблема со стороны моб оператора, что не пропускает смс с 10060, но пароль приват 24 мне приходит исправно:D.
 

stama

Заблокирован
Реєстрація
27.10.07
Місто
Гурзуф
Телефон
Nokia E66 Life, iPad 3 КС
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

в Приват24 проверь, подключено ли Смс инфо на твоем номере. Имей ввиду, номер для логина Приват24 и смс инфо это разные вещи
 
Реєстрація
02.12.09
Місто
Днепр
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

Приватбанк, ви брешете. Твердження про те, нібито цей випадок є "єдиним за весь час обслуговування в нашому Банку" (яке імпліцитно міститься у вашій репліці) - цілковита фактична неправда на момент написання репліки, що може бути підтверджено зокрема, але не виключно матеріалами Червоного форуму, і про що прекрасно відомо (і було відомо на час написання репліки) самому персонажу Приватбанк. Бо я щонайменше 1) звертався раніше щодо цих самих злощасних додаткових карток (чи місячне очікування картки вже є нормою?) і 2) звертався щодо незадовільного обслуговування у віддленні на площі Заньковецької у Ніжині, притому на обидва звернення мені той-таки персонаж Приватбанк відписував.
Власне, ця відповідь лише підтвердила мою гіпотезу щодо лицемірності і цілковитої брехливості конструкцій типу "цей не самий приємний випадок залишиться єдиним за весь час обслуговування в нашому Банку", яку я вже висловлював раніше і яка була у тому числі підтримана учасниками Червоного форуму.

Mallavar, доброго дня!
Також зауважимо, що ми не залишимо без уваги роботу нашого відділення за адресою м. Ніжин, вул. Гоголя 2а. Описана ситуація буде проаналізована відповідальними спеціалістами для прийняття управлінських рішень.
Прийміть, будь ласка, наші вибачення за незручності, які Вам доставила ця ситуація.
З повагою, ПриватБанк.
 
Реєстрація
02.12.09
Місто
Днепр
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

ПриватБанк требуется твоя помощь, проблема: не приходит смс потверждение при регистрации новой карты в приват 24, так же не приходят смс при попытке снятия денег без карты в банкомате. В онлайн поддержке сказали, что проблема со стороны моб оператора, что не пропускает смс с 10060, но пароль приват 24 мне приходит исправно:D.

Uni, добрый день!
Для решения вопроса, рекомендуем перерегистрировать телефон в сети (выключить на несколько минут и включить). Если это не помогло, и SMS по прежнему Вам не поступают, направьте, пожалуйста, на [email protected] детали вопроса, ссылку на отзыв и контакты для обратной связи, чтобы мы могли помочь в его решении.
С уважением, ПриватБанк.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

Подскажите, при отсутствии доступа к своему ПК, и нежелании идти в отделение, какие варианты подать заявку на увеличение кредитного лимита по карте?
А то как то странно платить по 20 грн. в месяц за лимит 2000 грн.
 
Реєстрація
02.12.09
Місто
Днепр
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

Подскажите, при отсутствии доступа к своему ПК, и нежелании идти в отделение, какие варианты подать заявку на увеличение кредитного лимита по карте?
А то как то странно платить по 20 грн. в месяц за лимит 2000 грн.

Arbitr, добрый день!
Подать заявку на изменение размера кредитного лимита, помимо Приват24 и отделения банка, можно при помощи клиентской поддержки, обратившись в Чат "Онлайн" через мобильное приложение Приват24 или по телефону 3700.
С уважением, ПриватБанк.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Re: Обсуждение Приватбанка и Приват-24

Чудеса и только!
31 июля в Приват24 в меню депозитов перестали подтягиваться гривневые карты (в т.ч. карта для выплат и вирт. счет). Что примечательно, ещё 30.07 все работало, но 31.07 с окончанием срока существенного депозита карты "внезапно" испарились. Ни пополнить, ни снять.
Поддержка всё видит и обещает починить в течении 24 часов, но пока без толку
Итог рассмотрения заявки, далее оф. ответ по заявке работника Привата.
Старые карты/счета никто так и не будет подвязывать, т.к. они "устаревшие" и их нет смысла подтягивать. Нужно открывать новые карты/счета и они автоматом подтянутся в депозитные меню Приват24.
В качестве компенсации предложили бесплатно оформить именную карту.
 
Зверху