Вуличні таксі й служби таксі: Uber, Uklon, Bolt, OnTaxi, Opti тощо

Якій службі таксі ви віддаєте найбільше перевагу?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    26

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Все эти дискуссии о нелегальных перевозчиках во многом обусловлены отсутствием нормального наземного общественного транспорта. Пока будут у нас по городу ездить маршрутки а не нормальные комфортные автобусы с нормальной маршрутной сеткой и регулярным расписанием говорить о каких то нелегальных перевозчиках конечно можно, но это как жаловаться на криво положенную плитку, когда в доме фундамент поехал. Да если ее переложить будет красивее, но жить в таком доме все равно не стоит
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Так это замкнутый круг. Отсутсвие нормального общака не только причина этого бардака, но и следствие.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Скорше наслідок. Бидломаршрутки завжди кришували місцеві чинуши. Оскількі це прямий неврахований нал, а комунальний транспорт має якусь звітність. Не ті прибутки.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Что ты курил? Ваня и плебис разные люди! Говорил с обоими, так что стопудово:)

Сорри, ситуация очень похожая на то, как люди постят свои мысли, выдавая их за чужие, чтобы в случае чего негатива не жрать за обе щеки :D
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Розкажу як я 2 тижні тому їхав в KBP із Білогородки на bolt.
Цінник вийшов аж 23 грн. Глюканув софт білінгу по ходу.
До поїздки злизало 500 грн. з карти, потім по приїзду ще 23 грн, а 500 грн. повернуло.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Може у вас там коди були знижкові? Усі кажуть, що болт зараз дешевий. Я пару років тому скачав таксіфай, жодного разу машин не було, навіть акції не використав, видалив.
Убер на початках теж був дешевим, а шо тепер? :)...
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Та ладно, убер і зараз недорого. Подивіться скільки коштує доглянути і заправити авто. Я як водій взагалі дивуюся як вони заробляють щоб не в мінусах.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Будь ласка, додайте до опису Болт (кол. Таксіфай). Було б цікаво дізнатися про поширеність сервісом основними містами (Львів, Київ, Одеса, Дніпро, Харків).
Можливо тут чи навіть в окремий топік вивести каршерінґ.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Так розкажіть же про досвід подорожей шатлами!

Я пользуюсь постоянно от Гулливера до конца Троещины в обе стороны. Впечатление на 80% позитивное, два момента, которые откровенно выбешивают. Первый — иногда водители тупо не торопятся выезжать. Бусы курсируют раз в 15 минут минимум, и можно попасть как на ситуацию, что водила тупо ждет минимальный отрезок времени (а бус уехал у тебя перед носом, и был ли он вообще — неясно), так и на ситуацию, когда водила по своему телефону заболтался с какой-то телкой, и на этот же телефон ему приходит указание ехать, но он его не видит, потому что... правильно, экран у щеки. Некоторая неопределенность в этом вопросе тебя как пассажира страшно бесит, так и встречи просрать можно.

Второй — на моем маршруте в числе других ездит Рено Мастер, в котором сиденья стоят так плотно, что мои ноги (рост 187) тупо не помещаются кроме как в раскоряку, и то я очень сильно подпираю впереди сидящего. Сидеть с комфортом получится либо возле водителя (а он к себе почти никогда не сажает, типа служебные места), либо на самом первом ряду, который обычно уже предусмотрительно занят. На других бусах такой проблемы нет. Я подавал заявку в поддержку, но сильно сомневаюсь, что его снимут/переведут.

В остальном претензий нет и страшно доволен. А учитывая кэшбек на такси в этом месяце от Мони... Ммм...

Добавлено через 1 минуту
Може у вас там коди були знижкові? Усі кажуть, що болт зараз дешевий.

Болт в Киеве сейчас вне конкуренции, постоянно им пользуюсь в последнее время, цена даже без скидок на 10 грн стабильно ниже Убера и на 25-50 ниже Уклона. Что очень немаловажно — уже третий раз подряд еду в обычном а-ля Экономе и получаю машину С КОНДИЦИОНЕРОМ. В Убер Х это огромная редкость, я и не вспомню таких случаев.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Вчера вечером провожал кума, он вызывал себе таксо, выбрал Убер (т.к. стояло приложение). Написало 3 минуты, через указанное время ни машины рядом не увидели, ни звонка от водителя. Хотя в приложении вроде как автомобильчик рисовало рядом с местом вызова. Еще через несколько минут приходит "водитель отменил заказ". Ну ОК, фиг с ним, нажимаем снова - и тут всплывает сообщение "надо оплатить XX грн за предыдущую поездку". Что это было?? Глюк? Или ушлые водилы уже нашли способ, как нажухивать систему (ну и пассажиров соответственно)? Оплата была указана за кеш, но если бы картой, слизало бы деньги, а потом разбирайся, доказывай, что "не козел"? :eek: По моему совету поставил тут же Болт, зарегался и через 3 минуты кум уехал в 2 раза дешевле (бонус за начало использования приложения). Если бы не был свидетелем, мог бы подумать, что он там напутал и т.д., но блин.. :mad: Убером теперь буду пользоваться в самом крайнейшем случае, и только за кеш, зачем мне такой "цирк"?:dash1:
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Я пользуюсь постоянно от Гулливера до конца Троещины в обе стороны. Впечатление на 80% позитивное...

Добавлено через 1 минуту




Болт в Киеве сейчас вне конкуренции, постоянно им пользуюсь в последнее время, цена даже без скидок на 10 грн стабильно ниже Убера и на 25-50 ниже Уклона. Что очень немаловажно — уже третий раз подряд еду в обычном а-ля Экономе и получаю машину С КОНДИЦИОНЕРОМ. В Убер Х это огромная редкость, я и не вспомню таких случаев.

Дуже дякую за обширний відгук! "Хорошие сапоги - надо брать :)". А як в Шатлі із заторами? Водій намагається об'їхати/встигнути чи їде як їдеться? І чи не складно знайти зупинки? І чи нема доплат за простої?
Щодо Убера я завжди замовляв найдешевше, але мені частенько приїздили кращі машини: пради усілякі тощо, але це було до того, як я дізнавсь що Уклон передає 30% виручки фонду "Повернись живим", тепер лиш Уклоном їзджу. Окрім моб додатку, який зависає і нічого не показує підчас поїздки, задоволений сервісом, водії на 10% ввічливіші, ніж в Убері.

І помітив ще в убері, що грін в таку саму ціну як Х, це 4848 в них влилось?

Після такої реклами доведеться Болт скачати (ну і назва!).

Добавлено через 6 минут
Макс, це постійна проблема з убером була, коли вони під'їздять не під мітку, а під адресу яку їм вказує система... Коли ставиш адресу, а мітка переміщається в інше місце, і туди приїздить водій...
Я від гугла 2 роки чекав, аж вони правильно вкажуть на моєму будинку адресу...
Але усі мої скарги, майже, вони розрахували на мою користь, тобто повертали кошти. Думаю, якби з вас списали суму, на вашу скаргу - їх би швидко повернули... Але ж гємор!
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Коли ставиш адресу, а мітка переміщається в інше місце, і туди приїздить водій...

А зателефонувати, що, проблема? Тим більше, в цьому випадку мітка була поруч з будинком, стояли на вулиці і gps визначив до метра. Було досить пізно, машин взагалі не було, або дуже мало, але вказаної марки близько ми не побачили. Ось чому є підозра на якийсь розвод з боку таксюри.. Може, сидів собі за 3 квартали, та "їхав" по фейк-жпс якось, на Відрі з рутом таке ж можливо?
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Повністю поділяю обурення. У мене так було колись 3р підряд скинули замовлення. Або дзвонили, питали куди їхати і скидали...
Найприкріше те, що вони беруть замовлення, ще коли не довезли попереднього клієнта, якщо там якісь складнощі, або зміна планів, страждає наступний... Думаю, це ваш варіант. Ніхто там такі хитромудрі плани не придумуватиме: нема чим :)
Знову ж таки, це не таксі, це підвіз...
 
Зверху