Можливість закриття теми її автором?

Реєстрація
21.02.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy XCover 5
На багатьох інших форумах автор теми має можливість сам її закрити (наприклад, якщо отримав остаточну відповідь на поставлене питання, або якщо обговорення явно відхилилося від того, заради чого автор створював тему тощо). Тут я такої можливості не знайшов. Чи означає це, що її немає? Чи, може, вона є, але я її не бачу, бо я в категорії "Новичок"? Буду вдячний за будь-яке пояснення.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Такої можливості немає. Тема створюється не під одного автора, а під обговорення питання теми. Закривається адміністрацією у випадку її неактуальності (закриття тарифу, зникнення оператора, перетворення теми на флейм т.і.)
 
Реєстрація
21.02.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy XCover 5
Кочевник, дякую за відповідь. Розумію, що правила, в тому числі щодо цього, визначає адміністрація, але хочеться сподіватися, що колись адміністрація вирішить дати форумчанам таку можливість.
Наприклад, я недавно створив тему з _абсолютно конкретним_ питанням щодо наявності чи відсутності обладнання з підтримкою певних функцій, _чітко розуміючи для себе_, чому я хочу використовувати саме ці функції, й не маючи великого бажання й сил детально обговорювати відповідні причини. Коли я вже зрозумів, що такого обладнання немає, але час від часу отримую електронного листа про нове повідомлення в темі, заходжу туди й читаю повідомлення, де, як виявляється, намагаються мені пояснити, що мені було б зручніше, вигідніше тощо використовувати інше обладнання, з іншими функціями, в іншому режимі тощо, — причому про подібні можливості я й без таких повідомлень чудово знаю, — мені хочеться просто закрити тему, як таку, що вичерпала себе. При цьому вона не перетворилася на флейм, не стала "глобально неактуальною" як при ліквідації оператора тощо. Але ті форумчани, хто хоче обговорити те інше обладнання з іншими функціями, могли б у будь який момент створити відповідну тему, щоб у ній обговорювати _те, що цікавить їх_.
Повторюся, в інших Інтернет-форумах, у тому числі вузькоспеціалізованих, можливість для автора припинити обговорення без видалення теми часто існує.
Просто "думки вголос" :).
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
В нашей истории было больше прецедентов, когда это было плохим решением. Люди закрывали темы, которые не надо было закрыть, было какое-то толкание лбами, заканчивалось обидами и административными мерами. Проще всего пожаловаться на сообщение, попросив закрыть тему. Ту тему закрыл
 
Реєстрація
21.02.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy XCover 5
Проще всего пожаловаться на сообщение, попросив закрыть тему. Ту тему закрыл
Спасибо! Я не хотел жаловаться, поскольку собеседники там имели самые благие намерения и правил вроде не нарушали :).
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
В принципе, автор может удалить первое сообщение и с ним всю тему.
Но тем, кто ответили, будет обидно.
Так что это крайняя мера, если полезных ответов вообще нет.
 
  • Like
Реакції: Till
Реєстрація
21.02.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy XCover 5
В принципе, автор может удалить первое сообщение и с ним всю тему.
Спасибо, я понимаю, что такая возможность есть, но у меня вопрос был именно о закрытии без удаления, ведь сообщения по сути в теме как раз были.
 
Реєстрація
21.02.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy XCover 5
А хіба немає можливості відписатись від отримання сповіщень про нові повідомлення в темі?....
Є, але коли в тему приходить нове повідомлення, апріорі хочеться думати "Мабуть, воно по суті, треба почитати", тому й не вимикаєш сповіщення. Але після кількох повідомлень не по суті розумієш, що це хибна спокуса й простіше позбавитися її, просто закривши тему :).
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
А вот в Маркете автор может сам закрыть свою тему.
Но там суть иная - провёл сделку (купил или продал) и закрываешь тему.
 
Реєстрація
05.12.18
Місто
Шевченково
Але після кількох повідомлень не по суті розумієш, що це хибна спокуса й простіше позбавитися її, просто закривши тему :).
Что за бинарный подход? Есть же возможность быть подписанным и не получать уведомлений. Захочешь искуситься - зайдешь почитаешь.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Зверху